Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

12 wrz 2012, 21:00

Dziewczyny wszędzie muszę taszczyć dziecko ze sobą masakra
Hehe...witaj w klubie mamusiek :ico_haha_01:
Ja taszczę zazwyczaj dwójkę...Jolka za rękę, Tymek w nosidełku w drugiej :ico_olaboga:
Kąpie któraś z Was w EMOLIUM?
Ja używam na zmianę z Oilanem. Kremik też miałam emolium ale teraz już nie smaruję małego. Tylko pupę,
Jak się chłodniej zrobi to na spacery będę smarowała tym co Jolce czyli niwea :krem na każdą pogodę".

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

12 wrz 2012, 21:11

Kasiala, to uważajcie co podpisujecie, bo maklerzy to wiesz do czego mają rękę? :ico_oczko: do przepieprzania kasy :ico_oczko: I tutaj ma rację bytu to, co pisała Quanchita chyba, że można albo zyskać sporo, albo wszystko stracić :-)

A takie regularne oszczędzanie, comiesięczne, to też może być kicha niestety, nie każdy produkt jest korzystny. Są nowoczesne fajne produkty, ale i są programy stare, które zżerają na opłatach i mało co się wybiera na koniec.
Mam koleżankę, która założyła sobie inwestycję w pewnej reklamowanej firmie i płaciła co miesiąc 315zł przez ponad 3 lata i jak Jej sprawdziłam dokumenty w tej firmie to się okazało, że na koncie ma 350 zł :ico_szoking: :ico_olaboga:
Więc dobrze jest jednak mieć kogoś, kto jest dobrym specjalistą w dziedzinie finansów i kto ma do zaoferowania wiele produktów, wielu firm, bo to oznacza, że jest obiektywny, że ma pojęcie o całym rynku, a nie jest przedstawicielem tylko jednej firmy...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 wrz 2012, 21:20

Kasia wpisz miś usypiacz na allegro. A kasy rzeczywiście dużo dostaniecie tylko dzieci rodzić :ico_haha_01:

Ja kąpie w oilatum a smaruję tylko pupkę linomagiem w płynie
kto ma do zaoferowania wiele produktów, wielu firm, bo to oznacza, że jest obiektywny, że ma pojęcie o całym rynku, a nie jest przedstawicielem tylko jednej firmy...
no tak ale oni mają prowizję od umowy i mogą namawiać na firmę która daje im najwyższą prowizję :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 wrz 2012, 21:28

co do kosmetykow to ciałko smarujemy normalna oliwka bambino,do mycia mamy żel z nivei a do twarzy wczesniej mialam ziajke a teraz z flos-lek kremik i jest bardzo fajny - super sie wchlania i jest bezzapachowy, a do pupki to zamiennie linomag albo sudocrem bo maly ma sklonnosc do odparzen :(
Emolientow nie uzywamy bo poki co nie ma potrzeby,malutki ma ladna skore,nic go nie uczula.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

12 wrz 2012, 21:56

no tak ale oni mają prowizję od umowy i mogą namawiać na firmę która daje im najwyższą prowizję
Tak tak, na pewno każdy doradca patrzy tylko na prowizje. Ja piszę o dobrych doradcach, którzy się cały czas szkolą i jednak stawiają na dobro klienta, bo jedynie to pozwala nam utrzymać długotrwałe relacje z klientem. My własnie tym różnimy się od pseudo doradców, że nie przychodzimy tylko raz żeby podpisać umowę i na tym zarobić, tylko spotykamy się z naszymi klientami nawet kilka razy w roku i nie kalkuluje nam się na przyszłość polecić coś kiepskiego tylko po to by zarobić, bo przecież mamy stały kontakt i za ileś lat ludzie mieliby pretensje do nas.

Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

12 wrz 2012, 21:58

Karo ale mój szwagier mnie nie oszuka i oczywiscie że nie bedzie grał restrykcyjnie moii srodkami przecież swojej córce też inwestuje tak zeby zarabiała mało ale w długim okresie się uzbiera dużo... Nom ja kąpie w Oilatum i niczym inym nie smaruje ale zastanawiam się czy terazjakbędą chłodniejsze dni to czy smarować buziala czy nie... a do pupy mam bepanthen i maść na odparzenia taką co w spzitalu używali ale ją smaruje dopiero jak ciś się pojawia...

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

12 wrz 2012, 22:02

Kasiala, przecież nie miałam na myśli tego, że Cię może ktoś chcieć oszukać :-) Czasem nieświadomie coś niezbyt korzystnego można polecić, bo jeśli ktoś na co dzień inaczej inwestuje pieniądze, to niekoniecznie musi się znać na tym.
Ale wierzę, że Twój szwagier jest dobrym i wszechstronnym specjalistą i dobrze Wam poradzi, tak, że wyciągniecie za wiele lat fortunę dla Kajusi :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 wrz 2012, 22:25

Małemu podaję Cebion ale tylko 5 kropelek. Niby katarku nie widzę, chociaż jak go nad ranem karmiłam to w nosku mu grało.
a ja sama nie wiem co z chorobą Maksia :ico_olaboga: kataru nie ma a dalej coś mu poniżej nosa furczy, charcze jakby to zwał :ico_olaboga: to tak jak czasami musimy odkaszlnąć i już jest dobrze. Tylko u niego od wczoraj tak jest :ico_olaboga: Solą morską psikam, fridą wyciągam - chociaż teraz nie ma już co, cebion podaję. A teraz śpi. Najbardziej jestem wściekła że ta lekarka moja ma urlop :ico_zly: bo w przychodni byłam u takiej starej co nic nie słyszała :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 wrz 2012, 22:34

dalej coś mu poniżej nosa furczy
powiem Ci,ze Marcinek tak furczy i charczy odkad skonczyl 3 tyg. Tez myslalam,ze to katar bo dokladnie tak to brzmialo,ze chory ale dr zbadala i nosek czysty. Podobno niemowlęta tak charczą czasem przez wiotką krtań i za kilka miesięcy to sie unormuje.

[ Dodano: 12-09-2012, 22:34 ]
my dajemy od poczatku cebion multi po 5 kropelek codziennie - tak nam w szpitalu kazali.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 wrz 2012, 22:58

Podobno niemowlęta tak charczą czasem przez wiotką krtań i za kilka miesięcy to sie unormuje.
właśnie mi koleżanka powiedziała że i u niej córka tak miała i to była wiotkość krtani.
my dajemy od poczatku cebion multi po 5 kropelek codziennie - tak nam w szpitalu kazali.
siostra powiedziała że ona zaczęła jak przestała karmić piersią, może dlatego ci kazali :ico_noniewiem: nam nikt nie kazał ich.

[ Dodano: 12-09-2012, 22:59 ]
Madleine, ale to tak nagle mu się pojawiło? Bo u Maksia z dnia na dzień

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość