Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

01 paź 2013, 21:21

Dziękuję!

Ja mam już wolne, całą moja kochana trójka śpi słodko, mąż też już poszedł a ja popijam herbatkę i się relaksuję.

Też mi trzeba okna umyć, ale w tym tygodniu już nie dam rady, na przyszły na pewno.
W pieczeniu mocna nie jestem więc dałam pieniążki mojej mamie i mi upiecze, podziwiam wszystkie gospodynie, które lubią piec i umieją. Ja nie lubię to raz, dwa nie zawsze mi wychodzi i szkoda mi produktów marnowac.
Za to Bozia dała mi talent do innych domoch rzeczy: pysznie mi wychodzą przetwory-dżemy, konfitury, ogórki w słojach wszelkiej maści, kompoty, sałatki na zimę i soki, nalewki, syropy i inne...oj to uwielbiam i sprawia mi frajdę jak widzę, że komuś smakuje to co robię.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

01 paź 2013, 22:07

Małgorzatka, ale bąbelek fajniutki, jakie włoski ma gęste, a usteczka całuśne :) A Ciebie podziwiam za ten optymizm. Ja źle znoszę choroby mojej córki, zamartwiam się, a Ty zdrowo do tego podchodzisz. Fajnie napisałaś o cycowaniu, ja pewnie narzekałabym, że mały szaleje i je często. Już przyzwyczaiłam się do karmienia w dzień co 2h, ale niestety nie w nocy :/ Zdrówka dla Was. Zanim wprowadziłam jarzynki czy kaszkę to dziecko robiło mi kupkę prawie po każdym posiłku, a Ty piszesz że u Was ładnie wchłania mleko. Ciekawe czmu mój wobił tyle kup? duża ilość laktozy często wypijanej?
donatko, to u Was pachnie świeżością, zazdraszczam, a biszkopt z jakimiś owocami? Ty kiedyś chyba pokazywałaś zdjęcia własnych drożdżówek. Ja piekę, ale kopiec kreta z pudełka :D
Moniko, życzę dla teścia dużo zdrowia i udanej operacji, coby jeszcze z wieloma wnukami w piłę mógł pograć. Fajnie, że teściowa Cię rozumie w podejmowanych decyzjach. Też chciałabym, aby o mnie kiedyś ktoś pisał jako o dobrej teściowe ;)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

01 paź 2013, 22:21

Małgorztka zazdroszczę Ci wekowania, bo ja tylko kiedyś dżemy robiłam i nic poza tym :ico_wstydzioch: ,
piec lubię i wszyscy mówią, że umiem :-D , gotować nie lubię, ale mąż nie narzeka, wręcz nie raz chwali, więc mu smakuje, ja nawet tych potraw nie próbuje, bo nie jadam mięsa, więc robię, doprawiam na oko i widać, ze nawet mi to wychodzi :-) ,
sosna ja nie wrzucałam fotek wypieków :ico_haha_02: ,
Monika spróbuj może pić mleko z czosnkiem , masłem i miodem to dobry naturalny sposób na przeziębienie :ico_oczko: ,

jeszcze raz życzę wszystkim choruszkom zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

02 paź 2013, 09:29

Dzień Dobry :ico_kawa: Mój Tomek ma już miesiąc :-D Właśnie znów śpi w leżaczku, bo w łóżeczku nie chciał zasnąć. Nocka fajna pobudka tylko po 1 i 6 dla mnie to najlepsza opcja. Teraz pije kawusie moja energia na cały dzień.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

02 paź 2013, 09:42

Jenny miesiąc to on skończy 04.10 ;-) (nasza rocznica ślubu!)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

02 paź 2013, 09:57

Tibby właśnie coś mi nie pasowało suwaczek mnie zmylił. A my jesteśmy na etapie ćwiczenia leżenia na brzuszku oj jest płacz na moim brzuchu lubi leżeć, ale na kanapie już nie. I od wczoraj poznaje matę edukacyjną, bo od tygodnia zaczął rozglądać się.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

02 paź 2013, 10:33

Brawo dla Tomka! Nasz te, nie bardzo lubi na brzuchu. Tylko mu sie wtedy odbija i ulewa.

Zaraz usypiam młodego i biorę sie za swoje ćwiczenia z Mel B.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

02 paź 2013, 11:29

Witam :-),
Jenny to ladnie Ci spi synus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
u nas tez nocka ok, jedna pobudka o 3 i wstalismy o 7.20 ,
Jedna drzemka pol godzinna zaliczona, teraz druga, po 13 wypijemy mleczko i pojdziemy na spacer i po Szymka do przedszkola,
Dobrze,ze slonko znow swieci :-),
U nas lada dzien bedzie zabek, juz sie prawie przebil, Mikus to non stop wklada piastki i pieluszke do buzki, przy mleku sie kreci i marudzi, widac,ze meczy go ten zabek, smaruje mu żelem Dentinox, nawet mu pomaga :-),
A i znów walczymy z ciemieniuchą :ico_zly:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

02 paź 2013, 11:57

A teraz żeby nie było, że rozpieszczam synek śpi ładnie w łóżeczku :-) Od kiedy podaje nowe mleczko mały szybciej zasypia i nie męczą go wymioty :ico_brawa_01: No chyba, że nie ma ochoty spać to wtedy jest marudka, ale jest kochany. Na usg bioderek idziemy pod koniec października, a szczepienie mamy 18.10. A ja mogę jeść od dziś wszystko do końca roku powinnam mieć zrobioną enterografie, więc może w końcu wyjaśni się co nawala w moim ukł. pokarmowym, ale luz idziesz do sklepu i jak masz kasę możesz kupić wszystko do zjedzenia bez czytania etykiet :ico_brawa_01:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

02 paź 2013, 12:49

hej kochane

U nas ok,byłyśmy na USG bioderek i jest wszystko dobrze dlatego kolejna wizyta już nie jest potrzebna :-) dzis idziemy sie zwazyć i pokazac sie u Pani doktor ciekawe ile moja kluseczka wazy :-) zęby nam idą jak nic wczoraj wieczór miałam straszny póki nie dałam syropku przeciwbólowego ryk straszny nic nie pomagało a dziąsła aż sine takie spuchniete ehh bedzie sie działo coś czuje :ico_noniewiem:

MonikaAA zdrowiej kochana,niedobrze,ze masz taki katar,mam nadzieje,ze lek pomoże :ico_sorki:
a na osłabienie laktacji szałwia a jak nie szałwia to trzeba piersi zawinąć bandażem mocno i ściągac coraz to mniej pokarmu aż sam się spali, ale zawijac trzeba i przez cały dzień i noc tak chodzić ja niestety tak musiałam robic 2 tygodnie :ico_noniewiem: do tego brałam lek na recepte bromergon i juz po tygodniu widziałam poprawe :ico_oczko:
a za tescia trzymam bardzo mocno kciuki :ico_sorki:
Małgosiu niech zdrowieją szybciutko Twoje chorowitki :ico_sorki:
jenny fajnie,że Tomaszek lubi na brzuszku,moja to nie za bardzo znaczy lezy jak ma kaprys to i nawet już rączkami zaczyna łapać przedmioty,ale na prawde musi miec dzień aby sobie polezaec chwilke na brzuszku. leniuszek mój jeden :ico_oczko:
tibby zdięcia bombowe :ico_brawa_01: i faktycznie oczka mają sliczne i jeden i drugi synek :ico_brawa_01: i trzymam kciuki za cwiczenia :-)
maruje mu żelem Dentinox, nawet mu pomaga
a ja mam kamistad,ale to z Niemiec przywieziony żel i tez pomaga,ale nie na długo :ico_noniewiem: pieknie,ze juz zaraz ząbek będzie szybko :-)

a my nadal w standardzie pobudka po 10godzinach bez pobudki ciesze się,że mała mi tak ładnie spi :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość