taanka1985
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 wrz 2016, 10:15

Re: bardzo sucha skóra

15 wrz 2016, 10:22

Ja bym nie kupiła kosmetyków na prezent. Nigdy nie wiadomo czy się trafi czy nie. Jeśli ktoś używa innej serii to może mieć problem co zrobić z prezentem. Już bym wolała kupić bon jeśli nie miałabym pomysłu na prezent. Jednak jak to przyjaciółka to zawsze znajdzie się o wiele lepszy pomysł niż bon podarunkowy.

klusia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2016, 20:15

Re: bardzo sucha skóra

19 wrz 2016, 21:46

A ja właśnie dostałam całą serię Eloderm pięknie zapakowane i był to strzał w 10:) Sama jeszcze długo bym na niego nie trafiła a dzięki temu że był to prezent nagle nie mam wsyztskich ciuchów tłustych jak po oliwce bo pięknie się wchłania i wreszcie jak zaniedbam przez dwa dni smarowanie czy umyje się przed kupieniem następnego opakowanie cztmś innym to i tak skóra jest nawilżona nawet na piszczelach, z którymi bardzo długo walczyłam. Więcej takich mądrych prezentów! :ico_urodzinki:

michalina84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 wrz 2016, 13:25

Re: bardzo sucha skóra

20 wrz 2016, 13:56

Uważam, że dawać komuś kosmetyki to raczej średni pomysł. Jest mnóstwo innych możliwości, które są o niebo fajniejsze. Z kosmetykami można nie trafić. Już lepiej dać komuś w prezencie bon upominkowy do drogerii (nawet jeśli ktoś będzie chciał kupić coś droższego np. perfumy to dopłaci sobie takim bonem) :)

Ola1990
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2016, 14:46

Re: bardzo sucha skóra

24 wrz 2016, 14:50

A ja właśnie dostałam całą serię Eloderm pięknie zapakowane i był to strzał w 10:) Sama jeszcze długo bym na niego nie trafiła a dzięki temu że był to prezent nagle nie mam wsyztskich ciuchów tłustych jak po oliwce bo pięknie się wchłania i wreszcie jak zaniedbam przez dwa dni smarowanie czy umyje się przed kupieniem następnego opakowanie cztmś innym to i tak skóra jest nawilżona nawet na piszczelach, z którymi bardzo długo walczyłam. Więcej takich mądrych prezentów! :ico_urodzinki:
też lubię dostawać kosmetyki i nie rozumiem komentarzy typu: "Nie kupuję kosmetyków na prezenty". Wiadomo, że obcej osobie nie kupisz, bo nie wiesz co lubi, ale najbliższemu, którego znasz lepiej niż siebie samego? :)

Awatar użytkownika
barka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 12 sie 2011, 12:08

Re: bardzo sucha skóra

03 paź 2016, 20:24

rewelacyjne są kosmetyki Kivvi :) polecam :):)

możecie je kupić na witalnie.com.pl

arakki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2015, 14:54

Re: bardzo sucha skóra

07 paź 2016, 09:23

Ja smaruje olejem kokosowym i jestem zadowolona. Czasem rowniez uzywam oliwki. Pozdrawiam ;)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: bardzo sucha skóra

12 paź 2016, 09:55

Olej kokosowy tylko miejscowo nawilży skórę o czym pisałam już powyżej, Zdecydowanie polecam tutaj dobre i skuteczne kosmetyki oparte na bazie naturalnego kolagenu, mające głównie właściwości nawilżające i odżywcze dla naszej cery.

louboutin1983
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2016, 09:15

Re: bardzo sucha skóra

19 paź 2016, 09:34

Może warto byłoby się udać do dermatologa z tym problemem, skoro nic nie daje pożądanych efektów. Warto też jeszcze spróbować maści z witaminą A. Jest bardzo tania bo opakowanie kosztuje raptem kilka złotych.

mrateslax
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2016, 16:28

Re: bardzo sucha skóra

19 paź 2016, 10:04

W drogeriach można także kupić takie skarpetki nawilżająco ,złuszczające, zakłada sie na kilka godzin, fajnie działają

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: bardzo sucha skóra

25 paź 2016, 19:33

Ja uważam, że od skórę trzeba też dbać od środka, dlatego codziennie piję kolagen Blue Calorad, jego dystrybutorem u nas jest GSH Polska. Kolagen w płynie ponoć jest lepszy, bo ten w tabletkach gorzej się wchłania.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość