Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 cze 2008, 09:33

doris, właśnie ze mną zawsze Mariusz chodzi, jakoś razem mi raźniej i jesteśmy bardziej zorganizowani. Po badaniu ja rozmawiam z lekarką a on ubiera Alę, jak jest szczepienie to on trzyma małą bo ma więcej siły i umie ją zagadać żeby nie poczuła ukłucia, a teraz jestem skazana na chodzącą Alicję w przychodni.......... wiem że muszę dać radę tym bardziej ze w sobotę wyjeżdżam na dwa tygodnie i nie mogę przesunąć tego szczepienia

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

11 cze 2008, 09:51

hejka

ewcik wiesz co znow mariusz do Rybnika jechał a ty on nas nie pomyslalas :( widzisz my mamy okazje sie spotkac jak on jedzie w delegacje w nasze strony, czemu sie nie zabierzesz z nim???

co do mieszkania bede dzwonic jak Mila pojdzie spac, czyli gdzies za poł godz, bo teraz przy niej nie dam rady spokojnie pogadac..no fajnie by było jakby to mieszkanie nie było jeszcze sprzedane, ale z drugiej strony czy taki gosciu chciałby czekac jeszcze z m-c na kase, no bo w bankach tak jakos bedzie trwało załatwienie kredytu jak sie pytalismy..tak myslałam ze moze jakby co spisac z nim jakas umowe ze on nam sprzeda to mieszkanie ale czy tak mozna??

glizda mama nic na razie nie wie, tzn juz jej mowiłam ze A szuka mieszkania i ze juz nie bedzie sie musiała z nami uzerac, ale w sumie nie wiem czy ona to do siebie wzieła..

lece teraz do mojej kruszynki..bede jak zasnie..

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 cze 2008, 10:02

Ewcik, trzymam za Ciebie kciuki i wierzę że Ci się uda :)

ladybird23, mozevcie spisac tzw umowe wstępną czy jako tak to sie nazywa, gdzie wy zobowiązujecie się kupić to mieszkanie, a on zobowiązuje się je sprzedać Wam. życzę powodzonka :)

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 cze 2008, 10:09

ladybird23, nie zabrałam się z nim z dwóch powodów, po pierwsze wyjeżdżał z wrocławia o 4rano a po drugie jechali pierw na kopalnię do jastrzębia, a dopiero po południu będą jechać do rybnika do elektrowni

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 cze 2008, 10:54

hejka....
my juz po sniadankach,zaraz Maya powinna isc spac.....ale teraz bawi sie zabawka ktora dostala kiedys od Lady,schowalam ja jakis czas temu bo wkladala klocki do buzi cale i balam sie ze sie udlawi nimi...dzis wyjelam i ta z cala zloscia probuje je dopasowac...czasem dobrze wlozy i klocek wpada to sie cieszy a innym razem nie chce wejsc...matko jak krzyczy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 cze 2008, 11:01

hejka !!

Lady mozecie taka umowe spisac u notariusza .... kosztyuje ona około 400 -700 zl ...
nazywa sie przedwstepna ... i zazwyczaj jest przy niej jakas zaliczka ... ale jest to dobre zabezpieczenie .. . ale z niej tez mozna sie wycofac ... ale np jesli doacie mu zaliczke w wysokosci 10 tys to on wycofujac sie bedzie musiał oddac Wam 20 tys ..
no i wszystkie koszty notarialne pokrywacie Wy jako kupujacy ...

u nas wiatrzycho straszne ......... wieje noramlnie tak ze mi ziemia z doniczek lata po balkonie ...


Doris sliczna to Kingucha !!!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

11 cze 2008, 11:17

doris wlasnie miałam juz wczesniej napisac ze sliczna fotke dałas do podpisu, ale moze cie tym zasmuce, ale Kinia mi przypomina twojego meza, z tego co pamietam ze zdjec :-)

dzieki za info o tych umowach przedwstepnych, no wlasnie sie zastanawiałam czy trzeba jakies zaliczki płacic...dzwonie do tego goscia co pisałam rano, ale nie odbiera wiec wnioskuje ze jednak juz to mieszkanie sprzedał, ale znalazłam inne ogłoszenie za 125000 i dzwonilam , tylko własnie ten agent mowi ze chyba juz umowa przedwstepna podpisana ale oddzwoni, no i miałby mieszkanie za 150000 i ja znalazłam jeszcze jedno za 155000 tylko to juz sa konkretne kwoty i juz za bardzo na remont by nie było..a faktycznie jest tak ze cena mieszkania jest o wiele mniejsza jak np nie ma kafli w kuchni czy lazience, no ale po co mi kafle jak chciałabym sama połozyc takie jak mi sie podobaja..ach...czekam na informacje od agenta..

teraz zabieram sie za prace...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 cze 2008, 11:20

Ewcik,ja Cie doskonale rozumie...my zawsze razem na szczepieniu bo mi sie slabo robi na sam widok igly :ico_wstydzioch: ...A. trzyma Maye a ja w konce zamykam oczy ....
a z Jastrzebia do Rybnika to rzut kamieniem wiec chyba nawet autobusikiem bys dotarla.....hihihi albo w moim malym miescie mogloby na ryneczku dojsc do spotkania bo byloby Wam z Lady sprawiedliwie z odlegloscią :ico_oczko: ...widzisz,mnie brakuje jednak w tej PL bo bym wszystkiego dopilnowala :ico_oczko: :ico_haha_01:

hahaha...Maya jest jednak smieszna....probuje sama ubrac buciki ale na stojaco hihihi i zawsze poklada je za daleko od siebie i musi stac na jednej nodze i o dziwo jakos jej to stanie chwilami wychodzi :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-11, 12:06 ]
Lady...oj widze ze dzialasz ostro!!i tak trzymaj,konkretne dzialanie i beda konkretne efekty!!!a jak szukasz??z netu czy z gazety??

Doris,sliczny usmiech ma Kinia...taki niby skromny ale uroczy!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 cze 2008, 12:58

jejku laski dzieki za info o waszych nieogolonych nogach bo ja myslałam ze tylko ja taka niezorganizowana jestem i nie daje sobie rady z depilacją
moj M mi czesto mowi no kochanie ogól te nogi
ja tez sie codziennie gole
ale on ma do ogolenia kawałek twarzy a ja dwie całkiem długi i wielkie giry!!!
i to trwa

ale depilatora sie boje a mam nawet dobry philipsa ale sam dzwięk wytwarza u mnie palpitacje serca

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 cze 2008, 14:38

hihi ja mojego depilatora nie używam od czasów ciąży :ico_oczko: Rozleniwiłam się :ico_oczko:

Nie mogłam się tu dostać - znowu jakieś awarie :ico_noniewiem:

Wczoraj Wiktor ugryzł córcię sąsiadki w palca, aż miała sinego paznokcia - ale mi było wstyd za niego :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość