Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

29 lis 2008, 09:48

hej laseczki
dostałam @ :523:
kuba wstał o 5 :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_zly:
muszę piec ciasto dla teściowej i sałatkę robić ,dziś idziemy do nich na imieniny bo wczoraj miał teść a teściowa 4 grudnia i razem robią g;)
magda75, babe_boom, dziękuję za zyczzenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

babe_boom, dla majeczki za mówienie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 lis 2008, 09:55

dziendoberek

my dzis wstalismy o 8..jak T ma wolne to sobie spimy dluzej :ico_haha_01:

Patka super ze @ przyszla i jestes spokojniejsza! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Babe boom u mnie sie wlosy w zadna strone zakrecic nie chca..mam proste jak druty :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
brawa za mowienie Majeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas dzionek sie zapowiada ciekawie bo jesli pogoda sie nie zepsje to jedziemy na lodowisko,potem do tescioowki,takze cos sie porobi..
obiadek na dzis zrobilam wczoraj..wiec dzis moge sie polenic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 lis 2008, 15:47

witam
ja na chwilkę
męża mam to nie siedzę :ico_oczko:
ja właśnie skończylam rosołek,a na drugie kotlety,ziemniaczki isurówka z kapusty
wieczorem robię sałatkę taką z tortellini,dawno ją jadłam,raz nawet robiłam,chyba dobra była :ico_puknij: hihi zobaczymy wieczorem
nigdzie nie imprezujemy,jakos nastroju nie ma do zabaw,będzie romantyczny wieczór :ico_haha_01:

po obiedzie pojedziemy do dziadków Kacpra odstawić i do babci do szpitala bo z nim do szpitala nie pójdziemy

Patuś cieszę sie że dostałaś @
babe_boom super że mała tak dużo mówi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 lis 2008, 17:18

hejka my dzis bylismyu i na lodowisku i u tesciowej..dopiero teraz zjedlismy rosolek i na weiczor szykujemy sie do znajomych, siostra zgodzila sie zostac z malym... :ico_haha_01:
na lodowisku bylo super,powiem wam ze dumna z Oskiego bylam,jak na dwulatka spisal sie swietnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widocznie jazde na lyzwach ma we krwi :-D
a to moj Łyżwiarz
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-30, 09:11 ]
dziendoberek

Andrzejki beznadziejne byly..jak zwykle sie z T poklocilam...czara goryczy sie przelala..........czasami zaluje ze z tej danii wrocil..wtedy bylo inaczej..tesknilismy za soba,a teraz jest chyba coraz gorzej

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 lis 2008, 15:01

Witam
Nat wczoraj jakos niedopatrzyłam,super wyglądasz w tej fryzurce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mój bob juz urósł,12 grudnia jestem umówiona na podciecie,widzę jednak że trzeba będzie częsciej podcinać,bo juz jest problem z zawijaniem włosów,suszę je na grubej szczotce,nie prostuje,bo nie lubie :ico_noniewiem:

a my miło spędziliśmy we dwoje wczorajszy wieczorek :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

obiad sie kończy,rosół juz zjedliśmy,drugie jak KAcper wstanie
dziś ciepło ok 10 st ale wieje :ico_olaboga: tyle ze ciepły wiatr
nigdzie nie idziemy,leniwa niedziela :-D chłopcy byli rano na spacerze karmic kaczki
zwlekłam sie z łózka o 10 :ico_brawa_01: zaczyna mnie boleć juz brzuch na @,dzis albo jutro pewnie nadejdzie i niech nadejdzie bo jem jak opętana :ico_olaboga: :ico_zly:

NAt :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

30 lis 2008, 15:35

hej kochane :-D

wczoraj wrócił z Anglii na stałe na razie , chyba że pracy nie znajdzie mój brat , akurat się Kubuś z drzemki budził ,i Grzesiek poszedł go budzić i od razu zaczął się śmiać a rączkami zakrywał twarz zawstydził się , i po chwili od razu poszedł na rączki do Grześka -normalnie aż mi łezka stanęła w oku , nie widział go 5 miesięcy a tak pamięta i kocha na pewno ,wzruszające to było dla nas wszystkich

kasiekk, witaj w klubie @ i jedzących na maksa :ico_zly: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-11-30, 14:39 ]
Natashka, Oski super łyżwiarz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czasami zaluje ze z tej danii wrocil
nawet tak nie myśl :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

przecież wiesz że są gorsze i lepsze dni w związku ,tak juz jest i będzie
każda z nas przez to przechodzi
teraz niestety jest wasz gorszy okres ale minie zobaczysz
nie poddawaj się tylko walcz o szczęśliwą rodzinkę dla Oskarka :ico_sorki:
każda jak tu pisze a może tylko ja mam takie okresy i myślę co by było gdyby
ale to bezsensu ,głowa do góry będzie dobrze Kochana
chyba że T coś na rozrabiał :ico_nerwusek: niech prosi o wybaczenie
najlepsza jest rozmowa ale wiem jak trudno rozmawiać gdy "rany" są świerze
powodzenia :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-11-30, 14:50 ]
a wczoraj imieniny u teściów nudy , ale przynajmniej się Kubuś wyszalał z Kacperkiem
dziś właśnie do nich idziemy na wróżby andrzejkowe i na kawkę , potem wieczorem przychodzi do nas mój brat :ico_oczko:
a jutro z Kubą do fryzjera :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: znowu będzie płacz ale musimy bo już ma bardzo długie włoski

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 lis 2008, 16:21

moi chłopcy jeszcze śpią
D jedzie dzis jak zwykle ale chyba przyjedzie juz w czwartek w nocy i pojedzie dopiero w poniedziałek,bo tam jakieś święto mają
fajnie w piątek pojedziemy razem na mikołajki do przedszkola :ico_brawa_01: chyba że coś sie zmieni i wróci w piątek :ico_nienie:
niedługo będzie dłużej na święta,mają zjechać 19 a dopeiro w połowie stycznia z powrotem jechać :-D :ico_brawa_01:

Patka masz rację są gorsze i lepsze dni i tak już jest ,gdyby cały czas było pięknie to by było nudno :ico_oczko: a tak zawsze jakieś urozmaicenie :ico_oczko: u nas odpukac narazei jest bardzo dobrze ale ciiiiii żeby nie zapeszyć
Natus bedzie dobrze :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-30, 15:36 ]
czasami zaluje ze z tej danii wrocil..
nie mów tak :ico_nienie: ja bym bardzo chciała zeby D juz wrócił na stałe nawet jakbyśmy mieli kłócić sie cześciej,on mówi to samo

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

01 gru 2008, 00:03

witajcie!
pata, super ze dostalas@ :ico_sorki: :ico_sorki:
Natashka, ale Osakarek wspanialy lyzwiasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a nie bal sie?
nie mow tak sa dni dobre i zle jak to w zwiazkach raz sie kloci a raz sie godzi bedzie dobrze zobaczysz :ico_oczko:
a ja andrzejki w domciu spedzilam a wlasciwie o nich zapomnialam :ico_wstydzioch: gdyby nie moj tata to bym nie wiedziala
moja Gabi dzisiaj przeszla sama siebie na caly dziem spala tylko niecale pol godziny,wieczorem zasnela mi przed 20 spala pol godz a potem zasnela o 23 :ico_olaboga: :ico_olaboga: niezle dala popalic
reka mi sie juz prawie zagoila i moge normalnie funkcjonowac wszystko jest :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

01 gru 2008, 13:06

Hej dziewczyny

U nas znowu pada deszcz :ico_zly:
pata, super że brat wrócił i, że @ dostałaś :ico_brawa_01:
kasiekk, ja Cie bardzo prosze prześlij mi na GG lub PW co zrobić żeby na blogu mi notki nie znikały na początku każdego miesiąca :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Natashka, Oski świetnie wygląda na łyżwach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-01, 12:07 ]
magda75, super, że ręka juz jest sprawna

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 gru 2008, 14:51

witam
Paulina wysłałam ci na PW

dzis moja babcia wychodzi ze szpitala,a ojca połamało,nie może cos chodzić tak go boli,w piątek on idzie na badania do szpitala :ico_olaboga: mama osłabiona dalej,jednak prawda że ten trzeci cykl taki jest cieżki :ico_noniewiem:

ja rano byłam w biedronce ,kupiłam drukarkę,tzn taką wielofunkcyjną 3 w 1,bo mieliśmy samą drukarke,a opłaca sie,bo te jak patrze są ok 50 zł droższe w internecie
musze potem myszkę kupić bo ta mi cos szwankuje i nawet instalacji skończyć nie mogę :ico_zly: juz od jakiegos czasu tak z nia,dziś juz kupie o ile zdąze z domu wyjsc przed zamknieciem sklepów

na dworze ciepło,ok 8 st ,troche wieje

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość