Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

21 gru 2008, 23:27

dana, u mnie tez zostaja tylko te z biedronki bo tego drugiego sklepu nie ma u nas. ale maz jak gdzie swyjedzie w delegajc eto poprosze go zbey kupil i sprawdzimy.

Moj Niunio nie ma odparzen ale tam gdzie sa gumeczki w pampersach te przy nozkach ma takie podczerwienione - jakby mu sie odgniotlo - to hcyba nie odparzenia prawda?? :ico_sorki: :ico_olaboga: a moze pieluszki juz za male na niego?? niby mamy 23 dni dzis ale wazy ponad 4100 wiec moze za male juz??

Motylek22 pisze:Martwię się troszkę bo mój Filipek od kilku dni robi ciemno-zieloną kupkę
u nas jak byla polozna ostatnim razem to jak go przy niej przebieralam to akurat mial kupke troszke zielona i ona powiedziala mi ze to zalezy wszystko od tego co ja zjadlam. Takze kolorewm kupki nie ma sie co przejmowac dopoki nie ma tam krewki. Ale dla pewnosci i uspokojenia zadzwon do lekarza - bo on moze chciec zobaczyc, albo ty musisz obserwowac czy one sa caly czas takie czy akurat po twoim jakims jedzonku.

Ja dzis mialam urlop na calego :ico_brawa_01: w sumie szkoda ze to niedziela - bo mialby sie kto zajac mlodym a w sumie prawie cala przespal. Jutro napisze jaka noc u nas byla jak on caly dzien przespal prawie :ico_sorki: :ico_sorki: oby to spacer pierwszy na niego tak zadzialal troszke usypiajaco :ico_sorki: bo jak nie bedzie spac w nocy... to bedziemy sobie gadac... :ico_olaboga:

dana pisze:DADA sa najłagodniejsze nawet w dotyku i kosztuja 4,95zl paczka
my w makro kupujemy pampersa takie w bialym opakowaniu za troszke ponad 5zl - wiec cena podobna. Ale pampresy i huggisy w sumie duzo drozej wychodza niz te dada :ico_szoking: trzeba sprobowac innych...

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

22 gru 2008, 01:04

betka pisze:- to hcyba nie odparzenia prawda??
nie kochana to tylko dodgniecenia moja kruszyna tez ma tak bo grubiutkie nogi ma ale jak wezmiesz juz wiekszy rozmiar to nie bedzie mial ja tez jej juz 3 rozmiar zakladam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

22 gru 2008, 11:07

dana, ale moj Junior ma chudziutkie nozki wlasnie :ico_noniewiem: ale rozmiar rzeczywiscie trzeba chyba zmienic - szkoda ze tyle malutkich pieluszek mi zostanie... ale odda sie komus - kto ma mniejsze dzieciaczki :-)

ja noc w sumie nie najlepsza... Junior nie chcial spac bo w dzien sie wyspl. tzn spal w nocy ale co godzinke, poltorej budzil sie i nie chcial usnac... wkoncu wstalismy o 9. A on w najlepsze teraz spi. i ja sie kimne chyba... dzis pierwsza taka ciezka noc... ale w sumie do wytrzymania... zawsze moglo byc gorzej... :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

22 gru 2008, 11:17

Dzis pierwsza dłuższa podróz Mai, jedziemy do Szczecina na badanie słuchy, czy aby dobrxze słyszy na oba uszka. W spzitalu wyszło ze dobrze ale nie zaszkodzi sprawdziac. Jeszcze tylko ortopeda i okulista i przegląd zrobiony.

I wiecie, zauwazylam ze czesto moje posty zjada. Wczoraj do was pisalam i tez mi zeżarlo grrrrr.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 gru 2008, 12:14

betka pisze:Moj Niunio nie ma odparzen ale tam gdzie sa gumeczki w pampersach te przy nozkach ma takie podczerwienione - jakby mu sie odgniotlo
u mnie tez to sie zdarza, a mam tez juz wiekszy rozmiar do małego 3do 6 kg teraz kupiłąm.
Stosujecie tez podwujne pieluszkowanie dla dzieci?? Ja mialam takie zalecenie albo dwie zwykle pieluchy, albo pielucha i pampers. I tak mam robic do 9 stycznia, wtedy mamy wyznaczona wizyte na badanie bioderek :-)
blumek pisze:I wiecie, zauwazylam ze czesto moje posty zjada. Wczoraj do was pisalam i tez mi zeżarlo grrrrr.
a to jakis psikus :-D mnie sie jeszcze to nie zdarzyło.
Filipek narazie spi w nocy było oki spał 4 godzinki bez przerwy, a potem pobudka co 2 :-) oj dziewczyny zapowiada sie ze bedzie prawdziwa zima na swieta :-D u mnie zrobiło sie strasznie zimno i w prognozie tez mowili ze swieta beda mrozne i białe :ico_haha_01: to fajnie chiociaz ja nie jestem jakims fanatykiem sniegu, ale dla mnie tradycyjnie swieta powinny byc biale :-D wtedy jest calkiem inna atmosfera, a juz dwa lata z rzedu nie było sladu sniegu :ico_placzek:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

22 gru 2008, 12:22

Czesc dziewczyny
nie odzywałam sie, bo ciężko pracowałam, ale za to jestem już obrobiona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mieszkanko wypucowane, firaneczki nowiusie, drzewko już stoi - wieczorkiem ubierzemy jak wróci Duży Miś...
Zaraz robie śledziki, a na jutro zostaną tylko ciacha.

Jejku, jak sobie uświadomiłam ile rzeczy musze zabrac ze sobą na kilka dni dla mojej gromadki to aż mi sie słabo zrobiło :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 gru 2008, 14:15

dana dzięki za radę, dziś zadzwoniłam do przychodni i zapisali mnie na 15.10 więc idę i będę spokojniejsza bo kupki nadal zielone i wydaje mi się że ze śluzem :ico_noniewiem: Do tego krostki na buzi mu się pojawiły :ico_noniewiem:

antynorma wciąż nie mogę się nadziwić że ty z tym wszystkim dajesz radę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Filipek od wczorajszej nocy jest spokojny i więcej śpi :ico_brawa_01: Dziś w nocy spał z nami i karmiłam go na leżąco i super było :-D Mogłam sobie drzemać jak maluszek ciągnął cycusia a potem przy mnie ładnie zasypiał. Ja troszke mniej się wyspałam bo jak mam go przy sobie to każde jego stęknięcie mnie budzi ale i tak jestem zadowolona :ico_oczko:

U nas cieplutko na dworku 5 stopni na plusie, ale pochmurno i deszczowo.

blumek powodzenia na badaniach :-) Ciekawe jak Majunia zniesie taką długą podróż.

wiola85 pisze:Stosujecie tez podwujne pieluszkowanie dla dzieci??

Nam położna zaleciła w ciągu dnia wkładać do pampersa tetrę. Podobno od pampersów chłopcy mogą mieć zapalenie jąderek. Nie wiem czy to prawda i szczeże mówiąc ja tego nie robię. Jak byłam u pediatry to nie kazała nic takiego robić.

betka pisze:albo ty musisz obserwowac czy one sa caly czas takie czy akurat po twoim jakims jedzonku.


No właśnie nie martwiła bym się gdyby to się zdażyło raz czy dwa, ale on ma takie kupki już od kilku dni, chyba od czwartku i to nie mija :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

22 gru 2008, 15:16

moj niunio usnal w wozeczku... w sumie mam chwile dla siebie ale... ciekawe jaka noc nas czeka...
no i dzis sama bylam z nim na spacerku...
kiedy te swieta beda... jeszcze dwa dni a ja bym chciala juz...

JUZ MAM DOSYC TEGO "OKRESU" chyba zaczne uzywac sudokremu bo czuje jakbym miala odparzenia :ico_oczko: kiedy on sie skonczy...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 gru 2008, 16:49

betka pisze:JUZ MAM DOSYC TEGO "OKRESU" chyba zaczne uzywac sudokremu bo czuje jakbym miala odparzenia kiedy on sie skonczy...
hihi jakiego okresu :-D ja krwawiłam ksiazkowo 6 tygodni nie całe, ale pod koniec to juz takie plamienie bylo. Ale na poczatku leciało ze mnie jak z prosiaka :-D
Duzo krwi straciłam i jak bylam w szpitalu do podawali mi hemofer, potem do domu tez dostałam na recepte.

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

22 gru 2008, 16:56

Motylku - czasami sama nie wiem :-D :-D :-D :-D
Latałam cały weekend, jak nie zakupy to sprzątanko. Dzis tak działam na pół gwizdka bo musze troche odsapnąc, po południu ostanie zakupy zarciowe i juz.

Kupkami sie nie martw, mysle ze to nic powaznego, od jedzonka pewnie. Zielone kupki ktore mogą sugerowac jakies bakterie albo inne swinstwa zazwyczaj są takie okropniaste, "sluzowe" i potwornie cuchną. FUU :ico_haha_01:

Ja swoją księzniczke szeroko pieluchuje, ale to dlatego, ze (jak juz wspominałam) "przeszłam" jedną rozpurke i jakos nie mam ochoty na następną.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość