Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

17 cze 2010, 21:09

zubelek bardzo sie ciesze ze z dzidzia wszystko dobrze to super ze moglas zobaczyc jak rusza sie twoje malenstwo!!!! juz nie moge sie doczekac az ja zobacze swoja kruszynke!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 cze 2010, 21:10

Aniula, to cudowne uczucie,chce się płakać no a ja jeszcze czuję jak się rusza to już całkiem cudowne a za jakiś czas będzie tak dawać,że aż będzie bolało :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-06-17, 21:31 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

18 cze 2010, 07:56

Cześć, no u mnie też wszystko ok, trochę jakoś źle wyliczyłam te tygodnie i musiałam się cofnąć o tydzień ( a myślałam że juz więcej zobaczę) no ale najważniejsze że serduszko bije :ico_brawa_01: , jestem taka szczęśliwa. Cieszę się bardzo, że u Was dziewczyny też wszystko dobrze :-D . Kolejne USG za trzy tygodnie już nie mogę się doczekać oczywiście.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

18 cze 2010, 12:56

Czesc dziewczyny cieszę się że wasze fasolki też zdrowe :ico_brawa_01: :ico_haha_01: Ja sobie leże odwiedzaja mnie przynoszą same dobre posiłki i wogóle... :ico_obiadek: Leże i podjadam będę o 4 kilo do przodu jak z tąd wyjde :ico_ciezarowka: Pozdrawiam...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 cze 2010, 22:17

witam :ico_haha_02:
Ja dziś przygotowania do urodzinek Gabi,jutro robimy przyjęcie.Nagotowałam bigosu :-D zrobiłam sałatkę,upiekłam ciasta i jutro zrobię torta ,galaretkę z owocami i różne łakocie :-D
Kupiliśmy na prezent trampolinę ale że droga to na pół dla Gabi i Dla Zuzi razem ,Zuzia ma urodziny w sierpniu no ale już dostały bo to całe lato przed nami więc tak pomyśleliśmy,żeby z okazji ich obu urodzin kupić :ico_haha_01:
jestem padnięta :ico_haha_01:

miłego wieczoru :-D

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

18 cze 2010, 22:23

Hej zubelek własnie sie naczytałam na lutówkach was fajne babeczki tam tez jak i u nas. :ico_tort: Dla twej córy :ico_buziaczki_big:
Mam nadzieje że wszystkie czujecie się dobrze ja jutro może wyjde do domu pod warunkiem że będę leżec.. Oczywiscie że będę, wszedzie dobrze ale w domu najlepiej :ico_oczko:
Nie mogę uprawiac sexu :ico_placzek: Jakos sobie poradze chyba.....
Do jutra dziewczynki

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 cze 2010, 23:42

Agnieszka26, no pewnie,że w domu najlepiej :ico_sorki:
Wiesz ja w obu ciążach nie mogłam uprawiać sexu,miałam szew ale przeżyłam :ico_sorki: a po pierwszym porodzie jeszcze 7 miesięcy nie mogłam :ico_sorki: to już gorzej przeżyłam :ico_haha_01: teraz też jestem ostrożna przez to krwawienie na początku no i wiem,że mam słabą szyjkę.Trzeba sobie jakoś radzić :ico_oczko: na różne sposoby :ico_oczko: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-06-18, 23:43 ]
Hej zubelek własnie sie naczytałam na lutówkach was fajne babeczki tam tez jak i u nas. :ico_tort: Dla twej córy
ah i dziękuję dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

19 cze 2010, 10:18

Zubelek super zdjęcia dzidzi, tak własnie się przyjrzałam i widzę że twoja dzidzia ma 9,9 cm aleee wielkie. :ico_brawa_01: Wiesz co ja też miałam dzis usg przed wypuszczeniem do domu :526: i moja dzidzia ma 11 cm, lekarz twierdzi że taki gigant z racji drugiej dzdzi której już nie ma, ale wydaje mi sie że poprostu starsza ciąża Jak myslisz?
Jeszcze raz buzialki dla twej niuni :ico_oczko: I miłej imprezki. Najedz sie słodyczy aż Cie zemdli ja własnie to zrobiłam :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-06-19, 10:20 ]
A co do sposobów z sexem no to oczywiscie, Ze są :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:
Aj już nie mogę się doczekac aż mój m wróci....

[ Dodano: 2010-06-19, 10:22 ]
Aniula co u Ciebie jak się czujesz? Agata a u Ciebie co tak ucichłyscie dziewczęta????????? :ico_haha_01: :ico_oczko:
Jak się czujecie jak tam rzyganko i spiochy??? :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-06-19, 11:48 ]
To znowu ja ale tu cisza... Dziewczyny przyszłam się pożalić :ico_placzek:
Strasznie się pokłóciłam z mym m... Ja wracam do domu ze szpitala a on do pracy, póżniaj do szkoły tez sobie wymislił stary a głupi i tak mu nic nie da nie awansuje wyżej bo już sie nie da jest na najwyższym stanowisku, do niczego mu ta szkoła nie potrzebna, na nocki chodzi teraz wiec widzę go 10 min rano tak przez tydzien jak ja mam leżec w domu sama. Koleżanki tez przcuja a rodziny nie mam . mam leżec jak deska a nie ma mi kto herbaty podac ja juz nie mam siły normalnie.... Powiedziałam mu że nic mu nie da ta szkoła a traci mnie bo ja go wogóle nie widzę nie wiem co to będzie. do grudnia co wekeend go nie bedzie bo w szkole a w wekendy zawsze nocki robi żeby byc w domu. Nawet ze mną nie zkonsultował tej szkoły. Może on poprostu ucieka z domu ??? Jest mi tak żle strasznie płacze jak wariatka denerwuje sie a nie powinnam wiem że to zle działa na dzidzie i na moje cisnienie. NBie potafie znajomych poprosic o pomoc ponieważ boje sie odmowy nie raz tak było że ktos mi odmówił i teraz nie proszę nikogo za bardzo boli zawód na ludziach, którzy oferuja a tak naprawde bo tak trzeba a nie chcą :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

19 cze 2010, 13:25

Witam dziewczyny, super, że wy i Wasze dzidzie macie się dobrze. U mnie też wszystko ok, muszę zmienić suwaczek, bo już drugi raz i to innym sprzęcie termin wyszedł mi na 20, co zresztą zgadza się z moimi obliczeniami, bo ja dokładnie wiem kiedy miałam owulację

Niestety od wczoraj znowu męczą mnie mdłości :ico_zly: a już myślałam, że sobie poszły

zubelek wszystkiego najlepszego dla córci :ico_tort:
Zubelek super zdjęcia dzidzi, tak własnie się przyjrzałam i widzę że twoja dzidzia ma 9,9 cm aleee wielkie.
Agnieszka26 to jest raczej wielkość pęcherzyka. Długość ciemieniowo-siedzeniową płodu oznacza się literkami "crl" i na tym etapie ciąży wynosi ono około 50 mm

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

20 cze 2010, 11:52

Agnieszka26 mezem staraj sie nie przejmowac oni juz tacy sa wiem cos o tym najwazniejsza jestes ty i twoje malenstwo !!!!!!!!!
U mnie w sumie bez zmian gdzes na 2 dni przeszly mdlosci ale niestety juz znowu sa!!!normalnie nie da sie funkcjonowac do tego hormony mi szaleja ze raz chce mi sie plakac a za chwile smiac masakra!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam was wszystkie!!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość