Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

02 mar 2008, 13:50

ANUSZKA, dokladnie, jak dostaniesz oksytocyne, to juz z gorki :-D ja zalowalam, ze mi nie zaserwowali kroplowki od samego poczatku, poszloby szybciej, a historie o bolu, ze niby z oksytosyna bardziej boli, sa z palca wyssane, bo boli tak samo, ale porod szybciej mija, wiec warto.

Ja juz zapomnialam co to seks :-D przez cala ciaze abstynencja z musu. Ostatnio moj maz sie pytal, czy juz moge sie poprzytulac :-D a potem do mnie: to moze ciachniemy nastepna dziedzie? :-D brrrrrrrrrrrrrrr, nie mialabym nic przeciwko, ale gdybym wiedziala, ze kolejna ciaza nie bedzie taka zagrozona. Musze isc do gina i wziac jakies tabsy antykoncepcyjne chyba, zeby sie wpasc za szybko, tym bardziej, ze nie karmie piersia, wiec chyba jest wieksze ryzyko.

Anuszka, teraz troche ci zazdroszcze brzuszka, fajne czasy kiedy chlop o mnie dbal jak o jajko :-D teraz juz sie skonczyla dobroc, musze wszystko sama robic, bo on chory i juz mi nie myje glowy, pleckow, nie wyciaga mnie z wanny, nie zaklada butow, nie przynosi obiadkow, nie glaszcze po brzuszku. Korzystaj poki mozesz kochana, bo za chwile spadnie na ciebie lawina obowiazkow i samodzielnosci, ale prezencik za to cudny dostaniesz :ico_haha_01: ciekawa jestem, jaka duza jest twoja dzidzia i jak bedzie wygladal mlody kawaler anuszki :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

02 mar 2008, 13:56

coffe, kawaler bedzie ogromny i nie wiem, jak go urodzę.. :ico_olaboga: ostatnio naprawde rosnie jak na drozdzach i dlatego przydaloby mi sie juz to rozpakowanie :ico_sorki:

Co do seksu, to my na szczescie nie musielismy sobie odmawiac, choc wiadomo, ze ten seks jakis taki kichaty jest w ciazy, bo ledwo co sie ruszac mozna. :ico_noniewiem:

A te obowiazki, to pewnie masz racje, ze sie skonczy "dzien dobroci dla zwierzat", choc na szczescie B. bedzie ze mna przez dwa tygodnie po porodzie. Bardzo mi to pomoze, zwlaszcza, ze mamy jeszcze duzego psa, z ktorym trzeba wychodzic. POtem pewnie bede miala zajob, troche sie tego boje, tym bardziej, ze nie chce za bardzo prosic o pomoc tesciowa.. bo mi na nerwy dziala ostatnio. Ah, jakos bedzie, byle sie dzidzia wreszcie urodziła.. :-D Olek, wyłaź!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

02 mar 2008, 14:02

anuszka, z wszystkim dasz sobie swietnie rade. Ja tez myslalam, ze nie podolam, tym bardziej, ze lezalam kilka miesiecy i nie wyobrazalam sobie jak bede chodzic z tak zastanymi miesniami. Wrzucona zostalam na gleboka wode, moj maz do pracy chodzi codziennie, nie dostal urlopu, wiec siedzialam do 17 kazdego dnia sama, a potem znow sama do wieczorka. My tez mamy psa, owczarka niemieckiego, maz przyjezdzal z pracy, wyprowadzal go i zasuwal do drugiej pracy. Na szczescie takie male dzieciaczki tylko spia i jedza, wiec problemu nie ma. Ciezko bylo chodzic, bo szwy ciagnely i bolalo, ale o tym sie zapomina, jak trzeba wstac, to sie wstaje. Takze nie jest zle, nie jest ciezko, bedziesz miala sporo czasu jak maly bedzie spal. Ja w ciagu pierwszego tygodnia w domu po porodzie wysprzatalam cala chalupe, ktora zarosla brudem przez kilka miesiecy mojego lezenia, wiec jest ok. Gorzej teraz, mala ma coraz wiecej tzw. okresu czuwania i jest terrorystka, bo chce na raczki :-D ale i tak nie jest zle, uwielbiam spacerki z nia, a w domku zrobie wszystko sama, nie mialam pomocy od nikogo, a tesciowa to chyba bym udusila, gdyby miala mi w domu rzadzic udajac, ze pomaga, ufff na szczescie mieszka daleko :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

02 mar 2008, 15:24

coffe, pocieszycielko Ty moja :-) My tez mamy owczarka niemieckiego, tzn suczkę i strasznie mi jej zal, ze nie moge z nia wychodzic tyle co przed ciaza i pobiegac, porzucac patyki. No tu rola mojego meza, choc on tez dla nas zauwa od 8 do 17tej, wiec jak przychodzi, to wyraboany, mimo ze ma prace w biurze. Ja sie martwie tym, ze jak tu do sklepu wyjsc z dzieckiem..mieszkamy na 3 pietrze.. wiec latanie z wozkiem odpada. Mam juz zalatwione, ze pozycze chuste od kolezanki i to moze mi pomoc, bo chcac gdzies wyjsc, to musze z dzieckiem, a wozek za ciezki zeby targac go tam i z powrotem. Masakra. Poza tym czystosc w domu - stram sie zeby bylo czysto, psem nie czuc, bo moja suczka czysta, ale wiadomo,z e jest siersc i codzienne odkurzanko to podstawa :ico_oczko: NO i bede to musiala chyba robic, mimo ze maly sie bedzie budzic.. :ico_olaboga: a moze sie przyzwyczai? slyszlaam, ze sa dzieci, ktorym to nie przeszkadza i zeby nie uczyc dziecka spac w totalnej ciszy, tylko zachowywac sie normalnie. Co myslisz? Jak to jest u Ciebie?

[ Dodano: 2008-03-02, 14:30 ]
Tesciowa tez bede musiala ustawic, choc ponoc ma mi pomagac wyprowadzac psa, jak maz pojdzie do pracy. No bo co mysisz o spacerkach z pieskiem i dzieckiem???? No nie wszedzie mozna i nie zawsze, ale tak w ogole to chyba nic zlego co? :ico_noniewiem: Boje sie ze sunia nie bedzie pozwolila nikomu przejsc kolo wozka i ze bedzie agresywna ze strachu o malucha... no ale zobaczymy. A jak u Ciebie pies zareagowal na dziecko? Ile ma lat? nasza ma 3,5 roku i jestesmy bardzo z nia zwiazani i nawzajem.

Wracajac do tesciowej, :ico_olaboga: to juz sobie obmyslilam, co jej powiem, jak sie bedzie wtracac do wychowania dziecka. :-D Bo jestem pewna, ze bedzie wsuwac nos. Ale damy radę, ona sie raczej mnie boi i widzi, ze maz za mna jest, wiec ok :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

02 mar 2008, 18:11

No witam dziewczynki!
I co Anuszka? Zostalas sama? Znowu mam Cie kopnac?
Przenosimy sie na watek marcowy?

A ja tak w ogole mam dzisiaj urodzinki :D

Sciskam wszystkie i stawiam :ico_tort:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

02 mar 2008, 18:37

Tagar, a kopaj :-)

WSZYSTKIEGO NAJ!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

02 mar 2008, 19:03

Tagar, wszystkiego NAJ!! Toje zrowie :ico_zdrowko: - soczkiem oczywiście :-D

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

02 mar 2008, 23:56

tagar, duzo zdrowka i szczescia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :564:

URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09049f866f876f71.html]Obrazek[/URL]

[ Dodano: 2008-03-02, 22:57 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-02, 23:00 ]
hurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wreszcie udalo mi sie wkleic foty!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D

Obrazek

Obrazek

to jest moja Hanusia, jutro konczy miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

03 mar 2008, 08:39

coffe,
Hanusia prześliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wszystkiego naj naj najlepszego dla Hanusi z okazji pierwszego miesiaca
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 mar 2008, 09:06

coffe, spojrz na stronę wczesniej, bo się rozpisałam do Ciebie :-D ...
Hania przepiękna!!!!!!!!!!!!!! Ja też takie malenstwo chce!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-03, 08:11 ]
dla Hani :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na pierwszy miesiac :-) :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość