Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

16 lut 2010, 21:20

KUlka, o alimenty włozyłam w sierpniu a wyrok zapadł 12 stycznia... były 3 rozprawy.. póki co płaci.. ale nie wyrównał mi jeszcze tych miesięcy mimo iż mam to zrobić.. jest mi winny tysiąc zł.. powiedział, ze odda dopiero jak zwrócą mu podatek bo nie ma...

policjanci zrobili tylko notatkę.. jeden powiedział, ze następnym razem zabiora dzieci do izby dziecka więc juz nie wzywałam bo się bałam... mam koleżankę która widziała moje siniaki za każdym razem jak je miałam, ale powiedziała, ze zeznawać nie będzie bo to nie jej sprawa nie jej życie :-/

Michaś mój za mały na przedszkole a żłobek nie przysługuje, bo ja nie pracuje...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 lut 2010, 22:20

a starsza to corka ?? Maja tak ?? no to ona musi isc w tym roku do przedszkola bo pozniej sie w ogole nie dostanie ...

Ja bym złozyła w sadzie juz o separacje ... pozniej bedzie szybciej z rozwodem ...

ALE PRZEDE WSZYSTKIM PORADA U RADCY ALBO ADWOKATA ... stac Cie ?? bo to wazne ...

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

16 lut 2010, 22:37

KUlka, ja juz byłam u adwokata.. kupe kasy dałam jeszcze mi xle doradził.. powiedział, zebym złozyla o alimenty w miejscu zamieszkania w tym samym czasie o separację tam gdzie mieszkaliśmy wspólnie.. i w końcu wycofalio mi ten wniosek o separację bo... nie moga się w tym samym czasie toczyć 2 postępowania...

Maja starsza, chodziła do przedszkola, ale ją wypisałam... zapisze od września, ale do innego, tam ją panie straszyły, ze mama jej nie kocha i po nią nie przyjdzie bo nie chce jeść :ico_puknij: ja z wykształcenia jestem nauczycielem wczesnoszkolnym i przedszkolnym i do głowy by mi nie przyszło, żeby tak dzieci nastraszyć
:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 lut 2010, 22:40

no to naprawde jakies przedszkole nmie powazne ......

no i adwokat jakis nie teges ...
a jaki masz na teraz plan działania ??

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

16 lut 2010, 22:46

KUlka, nie wiem.. myslalam, zeby zlozyć o rozwqód bez orzekania o winie.. ale moi przyjaciele namawiają mnie na rozwód z orzekaniem... ja mam wielki mętlik w głowie.. chciałabym żeby sopłacił mi połowę samochodu.. On mi nawet fotelików dzieciaków nie oddał... powiedział, ze nie ja je kupiłam (Maja swój dostała na Chrzest od jego siostry a Michałowy kupiliśmy z kasy która dostał na roczek od jego matki) W sądzie o alimenty powiedział, ze zabrałam wszytsko nie zostawiając mu nawet talerza co jest kompletną bzdurą.. zabrałam tylko garnki i noże które kupiła moja mama.. reszte przywlaszczył on... i powiedziałam, zę nawet fotelików oddać nie chce.. na co sędzia nakazała mu je oddac bo nie sa ani moje ani dzieci.. ale on mi tylko palce pokazał... nie wiem czy jak się ma separacje to dzieli się majątkiem... jesli tak to wezmę separacje, przynajmniej 2 razy za to zapłaci.. ja nawet nie mogę miec rodzinnego bo jego dochody się wliczają... no i wczesniej czy później zrobi tej Marioli dzieciaka.. a wtedy z orzeczeniem jego winy dostanę bez problemu, prawda? Doradzcie co byście zrobiły

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 lut 2010, 22:59

jabym z orzekaniem wzieła rozwod .. jezeli oczywiscie masz na to siłe ... podział majatku bedzie tak czy siak... a Ty czemu jeszcze do komornika nie poszłas jak on ci jest winny pieniadze ?? zaraz sciagnie bo pracuje ... troche sie chłopak wstydu naje ... ile Wy ze soba byliscie ??

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

17 lut 2010, 08:27

byliśmy od 2001 w między czasie 11 miesięcy przerwy.. ślub w lipcu 2006 pierwszy raz uderzył 27grudnia 2006 a później to już z górki...

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

17 lut 2010, 10:53

Sejanko fakt nie miałam lekko. Najpierw bylam z ćpunem potem trafilam na coś co nie jest człowiekiem i miało matke ktora mu pomagala i wiedziałam o wszystkim.
Człowiek sobie ciągle pytania zadawał d;laczego ale odpowiedzi nie było. Miałam jakies talent do trafiania na ludzi nienormalnych nieodpowiednich. PamietM JAK SIĘ czulam. Nigdy ni zapomnę. Mam nadzieję ze uda się wam sie wywalczyć sprawiedliwość i nie będzie ona dalej ślepa. Bo nalezy wam sie to jak psu buda. Zycze zdrówka i powidzenia.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

17 lut 2010, 13:57

jedno sie wyswietla drugie nie.. wykasowalam zeby 2 razy to samo nie pisalo :ico_chory:
Ostatnio zmieniony 17 lut 2010, 14:04 przez NowaSejana, łącznie zmieniany 1 raz.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

17 lut 2010, 13:58

Aniu super ze sie odezwalas ,chyba myslami cie przyciagnelam :ico_haha_01: zdrowiejcie dziewczyny nam :ico_sorki:

babe_boom, mysle ze powinnas sprobowac walczyc o rozwod o jego winie ,zawsze mozesz sje powolac na swiadkow ,gdy bedziesz miec rozwod o jego winie to mozesz starac sie o alimenty tez na siebie ,moja sasiadka wlasnie nie chciala sie o to starac bo chciala miec szybko rozwod ...jak jeszcze tobie czegos nie zplacil to ruszaj do komornika ,po to on jest :ico_sorki: i na dodatek eks musi zaplacic za niego ,takze spokojnie idz do komornika po swoje w koncu...druga sasiadka miala podobny problem co ty i ostatecznie rozwod orzeczono o jego winie i dzis musi jej placic 1000 zl miesiecznie do konca jej zycia (ma wysoke pensje) a ona chciala tylko 500 ale sedzina sama tyle dowalila po zapoznaniu sie z jego dochadami .........takze mysle ze warto sie postarac ...ona ta sasiadka domem przez wiele lat sie zajmowala ,nie pracowala zawodowo i skurw... myslal ze ja z torbami wyrzuci jak niepotrzebny grat i sie pomyslil ,jak sie nie myle to sprawa ok dwoch lat trwala i miala adwokata .....

sprobuj starac sie o rozwod o jego winie ...

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość