Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 lis 2007, 11:30

dzięki dziewczyny.. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
wklejam link, kto nie czytał gazetki.... http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-m ... 2_9290.htm

a apropo tej gazetki to są tam ciekawe artykuły np. dotyczące wprowadzania nowych smaków w diaecie maluszka, rady na katarek...coś na temat bioderek itp...

Joasiu sper prezencik :ico_brawa_01:
tez mi się podoba...ale ja juz nie mam gdzie tych zabawek trzymać.... :ico_olaboga:
a moje dzieci wciąż dostają nowe....na dodatek zbliża się Mikołaj i Gwiazdka...i znowu nowa partia zabaweczek dojdzie... :-D :-D

Justynko u mnie w mieście nie ma sklepu H&M :ico_placzek:

na allegro widziałam nową opaskę na gówkę w tym kolorze za 12,90zł
musiałabym sie jeszcze rozejrzeć za sukieneczką.....i byłby komplecik :-D

[ Dodano: 2007-11-24, 10:32 ]
Joasiu ja też wysłałam Justynie... :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

24 lis 2007, 11:34

Violu super artykol naprawde :ico_oczko: Zmykam moja wola

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

24 lis 2007, 12:18

DZIEKUJE jOASIU I VIOLU ZA PRZESLANE LINKA
Violu opowiadanie jest naprawde wspaniale i fajna rodzinke masz :-D .
Joasiu a chustawka fajna, akurat dla naszych dzieciaczkow

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

24 lis 2007, 13:35

hello, ja dopiero dziś się pojawiam, bo wczoraj maluszek był tak strasznie marudny ze prawie cały czas musiałam go na rączkach nosić, bo nie chciał ani się bawić, ani spać a jak w koncu usnał na balkoniku o 15 to go na siłe po 17 budziliśmy, bo do lekarza jechalismy jednak wczoraj wieczorem i okazało sie ze wszystko w porzadku, po katarku już prawie śladu nie ma a maluch rozdrażniony chyba z powodu ząbków bo lekarz mówi ze chyba mu te dolne bedą wychodzić :ico_noniewiem:
A dzisiejsza nocka już lepsza maluszek juz sie tak czesto nie budził :-D mam nadzieje ze teraz bedzie juz lepiej :-D
A ja dziś w nocy @ dostałam :ico_zly: i jakos mnie to wcale nei cieszy tak dobrze bylo mi bez :-D no cóz trzeba poczekac do nastepnej ciązy i wtedy znowu przynajmniej 9 miesięcy spokoju :-D

Violu a ja czytałam gazetke :ico_brawa_01: rewelacyjny artykuł :-D najbardziej mi się podobała historia z mezem :-D nie chwaliłaś nam sie ze z ciebie taki ancymonek jest :-D

A nie dosć ze sie kiepsko czuje, maluch marudny, to jeszcze sie dowiedziałam ze moja pzyjaciółka zarwała z moim kuzynem i wróciła do swojego byłego chłopaka :ico_zly: za któym ja szczeze nie przepadam, a mój biedny kuzyn chodzi jak zbity pies :ico_placzek: szkoda mi ich bo mysłałam ze to super para bedzie :ico_noniewiem:

A co do osiagnieć malucha to mój ma teraz jazde i ciągle by sie tylko na brzuszek przewracałm nawet w kapieli tatuskowi sie przewraca, nawet Tomek mu nie zdarzy buzi umyć bo on odrazu na brzuszek sie przekręca i tak szaleje ze chyba bedzemy musieli przenisć kapiel do łązienki bo mi wczoraj poł pokoju zalali :-D

A nózka tez juz mu do buzi leci :-D urocze to

A ćwiczenia też by i się jakies przydały ale w domku sie nie chce a samej tez mis ie nie chce nigdzie chodzic, juz 2 miesiacee idziemy z mezem na basen ale cos nie mozemy dojść :-D

A mam jeszcze pytanko, kiedy bedziecie opuszczać łózeczko nizej, jak maluch zacznie sam siadac????, bo mój się juz przymierza pomału i się zastanawiam czy to juz nie pora

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

24 lis 2007, 23:11

Hej Dziewczynki

Artykul superasny no i zastanawia mnie faktycznie dlaczego dzieciaczki wszytskie maja imona zaczynajace sie od M ? M jak Milosc M jak mama???

Asiu te cwiczonka sciagnelam ze strony www.torrentz.com wpisuje sie P90X. Tylko trzeba miec program bittorent mozesz go wyszukac na google.

No i jest tam 8 odcinkow - na kazda partie ciala- brzuch, ramiona, nonono itp.

Ula moj tez nozki do buzi pakuje ale jeszcze sie sam nie przewraca- 1 mu sie udalo i teraz kombinuje dalej jak to zrobic raz jeszcze... a jak tylko zacznie sie do siadania przymierzac spuszczam lozeczko w dol... bo nigdy nie wiadomo kiedy mu sie uda???
A dobrze ze juz z Pawelkiem ok.

Buziaczki sobotkowe

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 lis 2007, 23:16

Aga imiona dla Mikołaja i Miłosza były przypadkowo na literę M - po prostu takie nam sie podobały...
przy Marcelu pomyśleliśmy, że fajnie by było gdyby Marcel też miał imię na literę M , chociaż podobało nam się też imię Gracjan - w rezultacie tak ma na drugie imię... :-D
no a przy Milenie było oczywiste, że nie możemy się wyłamać i musi być na literę M :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

25 lis 2007, 16:23

no hej a co tu dziś takie pustki, pewnie wszytskie sobie leniuchujecie z mezulkami przed telewizorkami :-D
u nas dziś zachmurzone niebo, a ja ledwo żywa bo jak nie miałam tyle okresu to jak mi się teraz zebrało to chyba wszytsko mi chce na raz wylecieć :ico_olaboga: albo mi maluch kanał poszezył :-D ale moze sie szybciej skończy
a maluszkowi pogoda odpowiada bo jak o 11 daliśmy na balkonik tak o 15 wstal, ale moze dlatego ze teściowa przyszła z wizytą a on wtedy zawsze śpi :-D
oj biedaczek nie wiem co robi bo babcia mu stówke na mikołaja już przywiozła :-D :ico_haha_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

25 lis 2007, 19:38

Hej
ale Pawelek ma super babcie :ico_brawa_01:
Aagaa dzieki :ico_sorki:
Ja dopiero teraz bo do poludnia robilam super obiadek :-D A po spacerek itd.Dzis kupilam troszke ciuszkow na ebay :ico_brawa_01: wygladaja super ciekawa jestem jak w rzeczywistosci :ico_noniewiem:
Spadam bo trzeba sie szykowac do kapania no i kibicuje dzisiaj Ani Guzik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

25 lis 2007, 19:56

Witam
Ja tez dzis kibicuje na Anie Guzik bo Steczkoskiej nielubie.
Ula ale Pawelek ma dobrze z babcia :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

25 lis 2007, 20:01

JOASIU ja też kibicuję Ani...

a my dziś cały dzień w domku...za oknem pochmurno, imno i deszczowo!

my kąpiemy się przed godz. 20, potem Milenka je mleczko i usypia, a mama spokojie ogląda tańce... :-D

brawa dla babci Pawełka... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja też po mału rozglądam się za prezentami...
Milena ma sporo edukacyjnych zabaweczek...no ale nie ma jeszcze lali... i wypatrzyłam taką Zuzię nr.4 http://www.allegro.pl/item274503332_lal ... niej_.html


[ Dodano: 2007-11-25, 19:03 ]
wysłałam dziś sms-a do Basik, ale nie odpisuje...dawno do nas nie zaglądała... :ico_olaboga:



[ Dodano: 2007-11-25, 19:38 ]
a powiem wam cos o Justynie Steczkowskiej...
mojego męża siostra cioteczna jest położną i pracuje w Warszawie w szpitalu Św. Zofii i tam też rodziła Steczkowska....i jak przyjechała do pierwszego porodu to razem ze swoim mężem - obydwoje ubrani byli w ciermne bluzy z kapturami, i ciemne okulary - żeby ich nikt nie rozpoznał... :-D

w tym tez szpitalu rodziły również m.in. Anna Maria Jopek, Natalia Kukulska, Paulina Holtz i podobno to normalne dziewczyny... nie udawały żadnych gwiazd!spoko :-D



[ Dodano: 2007-11-25, 19:39 ]
no dobra spadam do kąpania... :-D
Ostatnio zmieniony 25 lis 2007, 23:10 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości