Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

19 paź 2008, 12:10

JustynaiGabi, oj ty bidulko :ico_pocieszyciel: Zdrowiej szybciutko
JustynaiGabi pisze:to Twoja pierwsza ciąża????? nie martw się, ja chodzę z otwarciem, od tyg mam zwiastuny zbliżającego się porodu, lekarz w poniedziałek powiedział ze w przeciągu 2 tyg urodzę i co i nic......... a jeden tydzień już prawie mija
Nie to moja druga wiec miałam nadzieje że pujdzie szybko ale niestety mala sobie siedzi nadal

Ale pocieszam sie kochane bo powoli cos sie rusza, czop odchodzi skurcze sa nareszcie ,nie regularne ale dzis w nocy dosc je odczulam co prawda wczoraj lekarz stwierdzil minimalne rozwarcie, ale takie prawie zadne ,mimo to juz jakies oznaki sa :ico_brawa_01: Wiec mam nadzieje ze juz blizej niz dalej .Jeszcze zaszalalam wczoraj ze sprzatankiem :-D.Umylam okienka i zrobilam wszystko co tylko mozliwe :ico_prasowanko: :ico_duzepranko: :ico_odkurzanie: mycie podlog itd. :-D Mala byla niezadowolona myslalam potem ze mi boki porozrywa hehehe :ico_haha_01: tak sie przepychala ,no ale chyba wie ze mamunia ja juz BARDZO ! chce miec przy sobie to dala sobie spokuj z tytymi ogromnymi kopami :ico_oczko:
iza pisze:i ja nadal w dwupaku.....męcze sie juz strasznie..skurcze mam codziennie...brzuch mnie boli..zaliczylam juz 3 razy szpital ..i nic..czekam nadal
pozdrawiam

Ale juz nie dlugo kochana i bedzie po wszystki :ico_oczko:
ja juz wyluzowalam i czekam cierpliwie bo jak sie tak denerwowalam to ona chyba bardziej sie blokowala a jak juz stwierdzilam ze bedzie kiedy przyjdzie czas to sie cos zaczelo dziac :-)
Szkoda ze M wroci do pracy a gwiazda dopiero sie urodzi ale najwidoczniej malenka woli tatunia z doskoku widziec he he he okropna jestem ?

[ Dodano: 2008-10-20, 12:37 ]
Witam!
Dziewczynki jak sie nie myle too dzis albo jutro juz sie rozpakuje :ico_sorki: ale chyba dzis
Noc byla koszmarna skorcze mialam dosc bolesne ale jeszcze nie na tyle regularne zeby jechac. Caly czas odchodzi mi ten czop i nie wiem teraz czy to nadal czop czy wody juz mi sie powoli sacza bo jest to zabarwione krwia ale tak to juz nie taka galareta tylko bardziej wodniste :ico_olaboga: Wiec niewiem dzis kolo 16 jade i tak do szpitala jak wytrzymam bo skorcze sa coraz czestsze .Jak chodze sa takie nawet do wytrzymania ale jak sie poloze na ktory kolwiek bok to masakra .No nic czekam dalej co sie bedzie dzialo.Buziaki

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

20 paź 2008, 13:50

Witam, dziewczyny...
Tak Was od czasu do czasu podczytuję i w zasadzie łączę się z tymi, które już chcą mieć maluszki w ramionach... Mnie już też ciężko, a do terminu, bagatela - 10 tygodni... Co ja będę mówiła, jak już będę naprawdę wielkim krokiem przed...? Strach się bać...
Pozdrawiam wszystkie rozdwojone i te, które wciąż czekają... :-D

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

20 paź 2008, 14:26

cześć ja nadal łaże........ skurcze mam od tygodnia co 10 min przez godz dwie i spokój........ zmęczona jestem tym oczekiwaniem.....mam wszystkie symptomy nadchodzacego porodu i nic..........
zirca pisze:rzez ten kaszel mam problemy z trzymaniem moczu... :ico_wstydzioch:
ja nawet nie próbuję..... najgorsze jest to że jak idę do łazienki zrobić siusiu to poleci dwie kropelki i koniec a przy kaszlu to non stop........

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

20 paź 2008, 21:46

dana, trzymamy kciuki!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

21 paź 2008, 12:29

mam nadzieje ze dana juz tuli swoje malenstwo!!!!

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

21 paź 2008, 15:02

Ja tez juz bym chciala tulic :) Nie mogę się doczekać, bo juz ciezko :)

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

21 paź 2008, 17:31

czesć Kobietki,

jescze raz chciałabym was prosic o radę i pomoc jakoże już bardziej doswiadczone jesteście...
byłam w piątek u gina i powiedziałam, ze odczówam już ruchy naszej Niuni... powiedział, zebym powoli zaczęła je monitorowac i że ok 6 razy w ciagu dnia powinnam zaobserwować.... jestem w 19 tygodniu.
Wydaje mi się, ze dzidziuś aż tyle razy się nie rusza :ico_noniewiem: dlaczego niekiedy wyraxnie go czuję a czasami przez cały dzień wcale??? :ico_placzek:
Proszę powiedzcie jak to było u was :ico_sorki:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

21 paź 2008, 18:37

Katia monitorowanie ruchów ważne jest w końcówce ciąży........ teraz czasem nie czujesz bo jest malutkie i tak bardzo nie daje w kość.... za to potem zacznie się tak rozpychać i rozginać żebra że będziesz miała dość........

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

21 paź 2008, 20:14

katia, dziwny lekarz....ja tez pierwsze słyszę żeby monitorować ruchu takiego maleństwa.... :ico_noniewiem: nic sie nie bój-na razie nie bedziesz czuła ich tak często. Ale później....hmmm :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 paź 2008, 14:04

chcialam poinformowac ze BLUMEK czyli nasza i wasza Kasia ma juz swoja Majunie przy sobie :ico_brawa_01:
"Jestem szczęśliwą mamą. Nasza najukochańsza Niunia przyszła na świat dziś o 5.20. Ma 2700 i 51cm. Okruszek słodki.Tata rodził z nami. Zuch chłopak."
Takze dzis mozna swietowac :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_zdrowko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], KylieTab i 1 gość