MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

23 paź 2009, 13:23

Ja będę brała tabletki no chyba że skuszę się na plastry moja Pani doktor specjalizuje się w antykoncepcji może jakąś spirale doradzi zobaczymy!Teraz przed ciążą też brałam tylko nieregularnie bo mi nie zależało ale miałam fajne bo się dobrze czułam i nie tyłam brałam yasminnelle. Jeszcze są zastrzyki antykoncepcyjne jeden na 3 mies chyba ale nic wiecej niewiem na ten temat.
Wiem tylko że trzeba będzie się pilnować bo już z trójką to by było ciężko! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 paź 2009, 13:41

matikasia lekarz na pewno wie co mówi - że to od rozstępów i wogóle ale ja tak wyglądałam przy szkarlatynie! nie wiem czy miałaś szkarlatynę, ale jak nie to mozę pokarz to przy okazji lekarzowi w poradni rodzinnej? najlepiej takiemu co sie specjalizuje w epidemiologi. Szkarlatyna teraz bardzo rzadko sie zdarza i malo kto się na niej zna. Ja musiałam czekac w izolatce 4 godziny nim przyszła epidemiolog, bo pozostali lekarze nie umieli stwierdzić.
Ale ja tak tylko pisze, bo to przypomina tamto co miałam. A moze to uczulenie? Albo nadwrażliwość na lek? Tylko na brzuchu tak masz?

Co do antykoncepcji to ja na poocztek gumki wybieram, mimo, ze nie przepadam ale trudno. A póxniej jak już mi okres wróci to założe spiralkę ale tez nie na długo, bo za jakieś 2-2,5 roku chcialabym kolejnego bobaska
Ostatnio zmieniony 23 paź 2009, 13:44 przez kilolek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

23 paź 2009, 13:43

matikasia ja na wizytę idę dopiero teraz, na 14 :-D ale rzeczywiście, po wczorajszym szpitalu mogę już rodzić :ico_brawa_01:

MonikaSko ja brałam te zastrzyki antykoncepcyjne po Szymku. Sprawdziły się, ale po kilku, chyba po 4 zastrzyku, krwawienie miesiączkowe trwało u mnie chyba ze 3 tygodnie... I zaletą jest to, że można karmić piersią przy tych zastrzykach. A co do spirali, to nie polecam, chociaż sama jeszcze niedawno miałam założoną... To nie jest środek antykoncepcyjny, tylko wczesnoporonny!!! I można nawet co miesiąc przy spirali w ciążę zachodzić, ale każda ciąża wytrzyma nie dłużej niż 2 tygodnie. U mnie też się zdziwiłam, bo zaszłam w ciążę przy spirali i tak jakoś z 3,5 tygodnia pochodziłam w tej ciąży ale masakra mieć świadomość że zabiło się dzieciątko ale ja zrobiłam to nieświadomie, bo nie wiedziałam że przy spirali zajdę :ico_placzek: a później zastanawiałam się czy to byłby synek czy córeczka... :ico_olaboga: :ico_placzek: ale trzeba żyć dalej...
Szykuję się do wizyty u ginka. Może jakiś masaż szyjki macicy zrobi :-D poproszę Go bo już mi ciężko i w ogóle boli mnie brzuszek i chyba skurcze s ale raz mocniejsze raz słabsze... Fiu fiu zobaczymy co z tego wyniknie. Napiszę powizycie. 3majcie się :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 paź 2009, 13:50

eeeee to ja jednak sprawę przemyslę jeszcze...
ale hormonów nei chcę. Znoszę je fatalnie. A plastry to juz wogóle masakra :ico_olaboga: teraz są jakies nowe hormony w krażkach - samemu sie zaklada na szyjkę ale hormony to hormony...

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

23 paź 2009, 15:32

kilolek ten krążek to też miałam i w sumie fajny jest i zdawał rezultaty ale mi się dzidzi zachciało :-D

DZIEWCZYNY!!!!
Rodzę dzisiaj!!!
Właśnie wróciłam z wizyty u ginka :-D
Wczoraj w szpitalu o 21:30 godz miałam jeszcze 2 cm szyjki a już mam 3 palce w macicy (czy coś takiego)!!! :ico_szoking: - czyli chyba rozwarcie na 3 palce (6cm) i mój lekarz mówi że maksymalnie 3 - 4 godziny i na oddział mam jechać bo w tym czasie mi się rozwinie akcja :ico_szoking: A dopiero za godzinę R z pracy wróci i w ogóle :ico_placzek: zaczynam panikować :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 paź 2009, 15:37

Super Kala! :ico_brawa_01:
nie panikuj! spakuj się, naszykuj, weź kąpiel i jak M. tylko wróci jedźcie :ico_haha_02:

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

23 paź 2009, 15:43

tKala ;), No to powodzenia zazdroszcze że już niedugo bedziesz tulić maleństwo dużo siły!!!!trzymam kciuki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

23 paź 2009, 15:48

dzięki dziewczyny
nie potrafię się ogarnąć
aha i nowinka 36 cm obwód główki i 3973g wagi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
dam radę???
nie mogę się uspokoić, panikuję jak małolata i w dodatku muszę zaraz iść po Szymka do przedszkola :ico_oczko:
a z drugiej strony chcę już utulić Małą i mam nadzieję że kilka partych i po krzyku :ico_sorki: :ico_oczko: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-10-23, 15:50 ]
jak M. tylko wróci jedźcie
kilolek jak R wróci ...

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 paź 2009, 16:02

M. jak maż :ico_haha_02: miałam na mysli :ico_oczko:

dasz radę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 paź 2009, 16:04

Kala nastaw się pozytywnie to może dasz radę!! mocno będę Ci dopingować bo Mati miał 3950 i ja nie dałam rady. Stanęło na 5 cm rozwarcia.

Ale super, że już pierwsza się Kala rozdwoi;) może to jakoś nas pogoni:)

MonikaSko
kuzynka mojego męża bierze te zastrzyki. Zadowolona jest bo działa i niedrogo wychodzi, ale przy tym nie ma normalnej miesiączki i mnie cały czas to gnębi, czy to takie naturalne by odbierać miesiączkę.
A przy karmieniu to jakieś tabletki można brać?

Kilolek Ty mnie nie strasz szkarlatyną bo zaraz ja będę panikować:) raczej wykluczam choroby zakaźne bo to się zaczęło od drapania tych rozstępów. W każdym razie w niedzielę w szpitalu na pewno będę o tym rozmawiać. Zresztą sami zauważą. W poniedziałek mam jeszcze spotkanie z położną to też popytam.
Swoją drogą Kilolek rozpędziłaś się z tymi dziećmi:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość