Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

05 lut 2008, 23:02

moja Lili oprócz Bebe Lili :-D kocha to:
http://youtube.com/watch?v=4zDSd2W6B1Q

no i Maja - co Kasiulka pisze + kółko graniaste tejże "wokalistki" :-D no i hitem jest w dżungli ;-) a tak w ogóle to tylko słyszy bity z radia to nogi niosą do tańca :-D

Edulitko - cieszę sie, ze OK, ja zapomniałam napisać że i ja miałam to samo zagęszczenie gruczołów, no i to bolało mnie tez i guz był... ale spoko przeszło, no i oprócz niewyrośniętych sutków cyc jest w miarę oki ;-)

Riterko - Jaś to cały Jaś :-D przepraszam, że tak ale on jest taki kręcony, kochanie wyobraź sobie co będzie jak na rowerze, rolkach etc. zacznie jeździć - laskom blizny będzie pokazywał - "ta blizna... maleńka to w kołysce jeszcze" ;-0 trzymaj się i cieszę się, że wszystko ok i nic gorszego się nie stało...

Elusia - słodka moja kochana, Jasiowi zęby szły, ale jak coś odbijemy sobie następnym razem - oni są naprawdę tacy normalni, fajni, ciepli i jak ze starymi kumplami można z nimi - nawet Elusi na Bartka popsioczyłam a co!!! rozumiemy się doskonale cio ;-) no i wychwaliła mnie - szalona, u mnie bałagan utajony, plamy na kanapie poukrywane pod kocami ;-) paprochy we wzorach dywanu :-D hihi

to na tyle kochane bo mój mąż na ostatki grilluje i wyżerę mamy - o goście są :-D

paaaaaaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 lut 2008, 00:45

Och Martula :-D
No ja to licę na grilla u Ciebie na wiosnę :ico_oczko: zgarniemy Elę i pobalujemy :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 lut 2008, 00:52

Riterko ucałuj synusia ode mnie - tak już jest że dzieci pełnych energii to nikt nie jest w stanie upilnowć. Najważniejsze że nic poważnego, mój mąż ma blizne z roczku jak tylko zaczoł chodzić też sobie rozwalił głowe - chyba chłopaki tak już mają :-)

[ Dodano: 2008-02-05, 23:56 ]
Wszystkie dzieci już śpią a moja gwiazdeczka jeszcze nie, chodzi i marudzi chyba coś w uzębieniu się szykuje :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

06 lut 2008, 08:45

hej laseczki!!!

ja dziś pierwsza,Bartuś jeszcze śpi a ja już obiad wstępnie podszykowałam i Dominisia do szkoły odprawiłam :ico_brawa_01: ,ale zaraz pewnie koniec laby :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

06 lut 2008, 10:43

Hej ja już też jestem :-D Ale mała zaraz napewno mnie dopadnie przed tym kompem :-D Ojjjjjjjj Jaśko, odrazu widac że chłopczyk. Ja jak miałam 2 latka to też walnęłam o kant stołu i do dzisiaj mam szrame. :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

06 lut 2008, 12:26

I ja się witam

Riterko- ucałuj Jasia, niech się goi i sladu nie zostawi

Edulitko- no widzisz to tylko gruczoł, a nie mówiłam :ico_oczko: cieszę się, że wszystko dobrze

Iwcia- Ty to jestes obrotna kobitka, juz obiadek prawie gotowy a ja wstałam i jeszcze nic nie zrobiłam , mały teraz śpi a ja przy laptopie :ico_haha_01:

No tak wczoraj ostatki były a ja zapomniałam w ogóle :ico_noniewiem:

a z tańcami to Kornel ostatnio przystopował, nie wiem czemu bo tak super bioderkami ruszał jak mały artysta, on ciagle vive ogladał , bajki go jeszcze nie biorą :-D za to teraz ma szlaban na tv

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 lut 2008, 12:31

Jessu ledwo się zwlokłam dziś z łózka

Riterko pisz jak Jasio się czuje, a śladu pewnie nawet nie będzie zobaczysz...

Nie wiem co chciałam napisać krde dziś to bym pospała bo taka pogopda za oknem, ale po 14 wychodzę...

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

06 lut 2008, 13:01

hejka :)

EDulito - jak dobrze, że to nic poważnego, i kamień z serca :ico_brawa_01:

Riterko, buziaki dla JAsia, a to miał przeżycie mały mężczyzna :ico_olaboga:

Pogoda do luftu, deszcz pada, chyba się z JAsiem w domu ponudzimy :(

Daniel się dziś rano najadł wędliny a potem w radiu usłyszeliśmy, że dziś środa popielcowa :ico_wstydzioch: a ja wczoraj wieczorem nasmażyłam mielonych na dziś, to zjemy ale pojutrze, a na dziś znów nic nie mam...

[ Dodano: 2008-02-06, 12:04 ]
Asiu, jesteś wielka, że mi tu Jozina wrzuciłaś :ico_sorki: Ja raz to w radiu słyszłam i tak mi się podobało, a dzięki Tobie to dziś już z 10 razy słuchalam, Wiki ma dobry gust! :ico_brawa_01: :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

06 lut 2008, 13:33

U nas też pogoda pod pesm :ico_zly: Dobrze że rano zrobiłam zakupy, bo jeszcze było w miare :-) JUż drugi raz kłade małą spać, może zaśnie :ico_olaboga: o 10.30 połozyłam ją to przez godzine szalała w tym łóżeczku, ale teraz już chodziła i marudziła. Już wczoraj nie spała w dzień co ją położyłam to ta szaleje,dziś to samo. Zupke też na siłe bo już nie wiem co robić, wiecznie amamama a obiadki beeeeeee. Nie lubie dziecią wciskać jedzenia i tego nie robie ale dzis już się :ico_zly: tylko chrupki i czekoladki a zupki nieeeeeeeee. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

06 lut 2008, 13:50

Hej to i ja jestem dopóki Joachim śpi.

Riterko daj znać jak się Jaś dziś czuje?To mieliście przeżycie nie ma co.Dobrze,że tylko na tym się skończyło.

Edulitko odbiłaś sobie podwójnie wczorajsze nerwy? :ico_oczko: Malibu smakowało?

Iwciu ty jesteś naprawdę niesamowita.Nim dzień wstanie ty już masz naszykowane na obiadek i wszystko się porządku trzyma.My o tej porze jeszcze lulamy z Joachimem :ico_wstydzioch:

U nas tańce-łamańce Joachimkowe są niezależnie od repertuaru.Wczoraj nawet tańcował przy akompaniamencie włączonego miksera :-D

narazie tyle...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości