Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

12 maja 2008, 09:04

hej Dziewczynki:)
a my się wczoraj wybralismy do mini zoo:)

z mamusią:
Obrazek
Obrazek

z Babcią i Tatą
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

dawno nic nie wklejałam....przepraszam za ilosc....

czekam na telefon od pampersa dzis mieli dzwonic....kurcze w piatek egzain....w weekend Wawa:)za tydzien weselicho nr 1:)

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 maja 2008, 09:11

ellepati miło ze jesteś :-)

anilewe to ci się rozrywka szykuje na całego :-D

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

12 maja 2008, 09:14

aga0406, oj jak nic:) 7 czerwca następne wesele:)a tu sie jeszcze okazało ze siostra tej dzieewczyny do której idzimey za 2 tygodnie tez w ciaży i w sierpniu chyba nastepne wesele....jakos ludziska w tym roku sie nam rozweselili:)

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 maja 2008, 09:19

anilewe no to faktycznie wysyp macie tych wesel :ico_brawa_01: My w tym roku tylko jedno w październiku zaliczamy :-)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

12 maja 2008, 09:22

ellepati, fajnie ze znów jestes!
karolas, lulu , super te zdjęcia - karolas a ja tyle jeżdżę i nie mam zdjęcia za kółkiem
A propos- mazda naprawiona!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mój mąż to zdolny jednak jest!
lulu ja tez wreszcie musze sie za siebie wziac...mam 170 i waze tez ok 70 a do porodu tez miałąm z 90...Przed ciążą miałam ok 60 to może by tak sie udało, zwłąśzzcza ze kolezanka która we wrześniu urodziła codzinnie chodzi z wózkiem do lasu i już widac po niej ze chudnie a ja wkońcu mam wózek do joggingu :ico_oczko:

Kelly serdeczne życzenia urodzinkowe!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 maja 2008, 09:32

I foteczki :-)

i cholercia nawaliło
chyba mi płyta się źle wypaliła :ico_zly: :ico_zly:
Ostatnio zmieniony 12 maja 2008, 09:50 przez aga0406, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

12 maja 2008, 09:33

ANILEWE fotki z ZOO super ale fajna pamiątka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A synus to niezły juz jest tzn. taki pączuszek hi hi ;)
No to faktycznie ci sie szykuje nizly wekendzik no i imponujaca ilosc weseliszek hi hi ale sie wybawicie :)
My Mamy dwa weselicha jak narazie chociaz cos chodzi i nam sie o uszy obiło tez o trzecim weselichu ale jeszcze nic nie wiemy o nim na 100%,wiec poki co jedno jest w sierpniu a drugie we wrzesniu jak dojdzie trzecie to tez na sierpien hi hi wiec tez nas czekaja dylanki a ja to wiesz na parkiecie pierwsza i najcheniej bym nie schodziła :)
QUNICK no to super ze autko juz macie sprawne ach całe szczęscie,buziaki dla Męzulka :) to sie widzimy za 12 dni kochani :)
AGA dobrze i nawazniejsze ze z mezem juz oki hi hi. Ja akurat z aparatem ciagle prawie chodze bo lubie fotki i chce miec pozniej pamiątki hi hi takze wszedzie go zabieram ze soba prawie :)
ELLEPATI No kochaniutka widze ze dopięłas swego i jest twoj powrot na TT hi hi :). Słuchaj to teraz przynajmniej nie bede musiala ci na maila fotek przesyłac bo widzisz sporo ich powklejałam wczoraj hi hi

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

12 maja 2008, 09:33

anilewe77, aga0406, ale fajnie ze wam weseliska sie szykuja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Na ostatnim bylam chyba w ciazy a przed tym to w czasach dziecinstwa hihihi wiec wam zazdroszcze bo uwielbiam weseliska, a u Ciebie aniliwe juz calkowity wysyp :ico_szoking: a co sie kupuje w tych czasach mlodej parze??

karolas ale fajny spacerek mieliscie hihihi :ico_brawa_01: wiesz co fajnie ze masz chlopa co lubi nature mi sie zawsze wydawalo ze Ci co maja slabosc do natury to sa w jakims stopniu romantyczniu lub wrazliwcy, a to takie slodkie czasem hihihi jak taki wielki facet ochrona rodziny pokazuje czasem swoja wrazliwa strone hihihi :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: moj to jeszcze chuderlaczek ale po zdjeciach to widze ze Twoj facet jest dosc potezny, ile on ma wzrostu?? Zdjatka super i ty za kolkiem hohohoho prawdziwa rajdowiczka hihihihi moze niedlugo i ja dolacze do kolka mam prowadzacych :ico_szoking: :ico_brawa_01: ale raz ze sie cykam a dwa ze to koszt ponad 5000 zl :ico_szoking: wiec pcozekam az do czasu jak pieniazki wplyna na konto z kredytu na mieszkanie i wtedy dopiero :ico_brawa_01:

Dziewczyny
a my do Polski zawitamy najprawdopodobniej 15 czerwca ale juz najpozniej 24-25 bo wlasnie chopdzi o to ze moj luby ma status 23 wiec blagamy szefuncia zebys status przesuneli bo jesli przesuna to mozemy spokojnie juz jechac po moich wszystkich egzaminach tego 15 :ico_brawa_01: HURRRAAA juz sie nie moge doczekac rodzinki hihihi zeby ich wszystkich wysciskac, tyle czasu ich niewidzialam hihihi a wiadomo im zadziej rodzine sie widzi tym lepszy kontakt hihihi i zadnych klotni :-D

jedzenie Zapisuje sobie dokladnie co Julka je bo wciaz chudnie, niewiem czy to wina teraz ciepla czy cos, ale w kazdym razie zapisuje kazdy kes, i widze ze je roznorodnie ale malo, a takich wiekszych posilkow to ma w sumie 3. W przyszylym tygodniu idziemy an szczepienie to od razu do kontroli pojdzie i bedziemy dziwowac czy tu do jakiegos diabetyka moze sie niewybrac czy do szpitala na obserwacje czy cokolwiek co by nam pomoglo zdobyc troche na wadze, no ale obecnie Julka kierzy 83 cm i warzy 9700

[ Dodano: 2008-05-12, 09:37 ]
aga0406, cos nie takz tymi foteczkami najpeirw takie polowe w paski mi sie wyswietlily a teraz sie pojawia pole z napisem ze zdjecie zostalo usuniete lub przeniesione po ang. , hmmm czy to tylko mi?? A Radzio jaki blondyneczek hihihihi i na jednym zdjeciu widze Wojtalka , kurcze jak on dorosle wyglada!! Z twarzy na osmiolatka! :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

12 maja 2008, 09:41

u na sprawdziwy wysyp tych wesel....bo jeszcze 2 mamy w planach w tym roku tylko jeszcze bez sprecyzowanej daty:)

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 maja 2008, 10:00

no i fotki będą dopiero jutro albo popołudniu :ico_zly:
Sprawdziłam płytkę i faktycznie fotki są do bani ale się wściekłam
p[ierwzy raz coś takiego mi się stało :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość