anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

08 wrz 2007, 12:31

myszka105, nie uwierzysz mnie tez ostatnio zmieniła sie data porodu z 2 listopada na 23 pazdziernika :) a żeby było śmieszniej mojej mamie przysniło sie że urodzę 19 pazdziernika :) (podobno przeczuciom poloznej nalezy ufac - a moja mama jest polożną).
A ja z racji że dzis w koncu nie leje olewam narazie całe to sparztanie sobotnie i zmykam na spacer :).
Miłego dnia :ico_ciezarowka: i nie martwcie się ze wszystkim zdążycie ja nawet wszystkich rzeczy do szpitala nie mam ale myślę sobie że jak cos to poprostu spadnie to na męzunia i mamunie. A wiem ze on da sobie rade a mamy napewno mu pomogą ;)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

08 wrz 2007, 12:47

Evik.kp, biedactwo :ico_szoking: ja też bym nie wiedziała co robić w takiej sytuacji znając życie wzięłabym sie sama do naprawiania :ico_puknij:
anetkajur, no ja mam nadzieję ze nie urodzę za szybko bo 20 października wraca moja koleżanka z Irlandii i już sie umówiłyśmy na szalone zakupy chociaż ona już mi wykrakała że na pewno jak ona przyleci to ja będę w szpitalu rodzic :ico_oczko: :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-09-08, 13:06 ]
http://www.allegro.pl/item242160100_mor ... 1_3m_.html
zobaczcie dziewczyny ost rozmawiałyśmy o światecznych ubrankach i właśnie zauważyłam że kolasklep wystawił taki i jest śliczny :ico_oczko:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

08 wrz 2007, 16:58

Cześć dziewczyny
Mam dziś chyba dzień siłacza !!! :ico_noniewiem:
Posprzątałam cały dom, zrobiłam zakupy, ugotowałam zupę, a jak mi się zaczęło nudziło to zobaczcie co zrobiła...Obrazek
Po prostu mam przyrost sił. Złożyłam łóżeczko i założyłam na próbę pościel, żeby zobaczyć jak bęzdie wyglądać. Jestem z siebie dumna, tylko ciekawe co powie na to mój mąż??? Na razie postawiłam łóżeczko w pokoju bo nie zdecydowałam gdzie ma stać na stałe :ico_oczko:
Dopiero teraz jak usiadłam do komputera to odczuwam swoje biedne plecki. Chyba jednak troszkę przesadziłam. Tylko, że ogromną frajdę mi to sprawiło.

Ika śliczny jest ten pajacyk. Zastanawiam się tylko do jakie ceny dojdzie pod koniec licytacji ???

Buziaczki dziewczynki idę troszkę odpocząć. Plecki jednak nie to co kiedyś.

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

08 wrz 2007, 17:03

mambii82, chcemy takie samo łóżeczko tylko jasne i z szufladą - niestety puki co a nasej hurtowni sie wysprzedało i czekamy aż dojdzie :( i wiesz co mamy dla naszej Julci identyczna posciel ecru w zyrafki :) więc juz sobie moge wyobrazic jak nasze bedzie wygladało ;) Poprostu cudnie to zrobiłaś :)

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

08 wrz 2007, 17:18

Dziękuję Anetkajur
My wybraliśmy w tym ciemniejszym kolorze i bez szuflady bo stwierdziliśmy, że szuflada się nie przyda. Choć teraz myślę, że jednak by się przydała. Mam drugą pościel na zmianę i prześcieradełka, niestety musiałam znaleźć miejsce na nie wczoraj.
Fajnie, że nasz córcie będą miały identyczne spanko, no i co za zbieg okoliczności, że będą miały tak samo na imię.

Idę z pieskiem na spacerek. Bo już mnie prosi łapką jak zwykle.

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

08 wrz 2007, 19:48

mambi82 łóżeczko prześliczne :ico_brawa_01: takie delikatne kolorki i baldachim piękny :ico_oczko: będzie bardzo miło waszej córeczce.
Evik.kp pisze:Wiecie co dziewczyny jak tak czytam że wy wszystkie jesteście już tak daleko ze wszystkim to aż mi się płakać chce.


evik ja też jeszcze w polu, brakuje mi komody, łóżeczka i jak czytam że dziewczyny już mają wózeczki albo zamawiają właśnie to też bym chciała nowy wózeczek. Mam tak jak ika202 kosmetyki do szpitala :ico_oczko: mam 2 koszulki do karmienia, duże podpaski i majtki jednorazowe :ico_oczko: i mam pieluszki do szpitala dla malutkiej bo promocja była u nas w Rossmanie.

kilolek ty zabierasz ubranka do szpitala dla Małego ? muszę u nas zapytać, dla Zuzki nie potrzebowałam , tylko na wyjście.

myszka i anetkajur ale numer z tym terminem :ico_oczko: ale tak może byc dziewczyny z terminem na początek listopada zostaną październikowymi mamusiami, a to już tak niedługo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

08 wrz 2007, 20:00

Ale dziś miałam paskudny dzień. Nic mi się nie chciało. Wstałam znów z bólem głowy :ico_olaboga: wylazłam z łóżka o 9.30, a w piżamach chodziłam do 13. Miałam jechać w odwiedziny do rodzinki, ale zrezygnowałam, bo mi się nie chciało :ico_wstydzioch: Zmusiłam się tylko do wyjazdu do mojej mamy, bo chcę żeby przerobiła mi starą kołderkę na podkład na przewijak. gdyby nie to pewnie dziś nosa z domu bym nie wysadziła :ico_nienie:
Evik nie przejmuj się :-D moja lista z zakupami niewiele się zmniejszyła. A do szpitala dla siebie jeszcze nic nie mam.

Ale strasznie się cieszę :509: Mój mąż jest w drodze do domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Za ok. 10 godzin będzie już z nami :524: :524: :524:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 wrz 2007, 22:47

Mambi bardzo ładnie to wygląda :ico_brawa_01:
Co do szuflady pod łóżeczkiem to ja trzymam w niej pampersy, dodatkową pościel, śpiworki i rożki czyli wszystko to co gdzie indziej się nie mieściło :-) jest bardzo przydatna i pakowna.

myszka i anetkajur domyślam się, że zmiana terminu wyszła na usg?! A co wasi lekarze na to? Na ostatnich zajęciach w szkole rodzenia mieliśmy spotkanie z ginekologiem-położnikiem, który jest ordynatorem u nas na porodówce i mówił, żeby się tymi zmianami nie przejmować tylko ustawiać się nadal według terminu z miesiączki ale oczywiście liczyć się z tym, że wszystko może się zdażyć. Mówił, że te dodatkowe terminy mają znaczenie tylko przy ewentualnym wywoływaniu tzn. jak mija termin z miesiączki to ogldają wyniki z usg i na tej podstawie decydują czy już trzeba wywoływać czy można poczekać i że większe znaczenie mają te zmiany jeśli wychodzą przy wcześniejszych usg. Ale w sumie rozumiem was, że się na wcześniej szykujecie, bo mi to wyszło na 11 listopada (na chyba drugim usg) ale nadal pozostaje przy 2 listopada :ico_haha_02:

Ania, tak ja zabieram ubranka o szpitala, bo u nas trzeba (z resztą tak jak we wszystkich szpitalach w naszym okręgu i chyba nawet w województwie) muszę też mieć pieluchy tetrowe i pampersy, ręczniczek itp. Nie muszę tylko kosmetyków.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 wrz 2007, 10:26

kilolek, ja na usg w 22 tyg. 6 dn. dowiedzialam sie, ze dzidzia jest rozmiarów na 24 tydzien, a 2 tygodnie pozniej czyli w 24 tyg. 6dn. wyszlo ze jest rozmiarów na 28tydzien i 3dn. no i zglupialam. Nie wiem czy ustawiać się na polowe grudnia czy polowe listopada

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

09 wrz 2007, 10:57

kilolek, no moj lekarz stwierdzil ze każda ciąża trwa 40 tc +/- 3 tygodnie wieć wszystko się zgadza. A ja sie jakos tym wszystkim nie przejmuję puki co urodzi sie w pazdzierniku to dobrze a jak w listopadzie to tez dobrze byleby zdrowa była. Ja chce mieć tylko wszystko gotowe na koniec września, a póżniej będę poprostu już tylko czekać ;). Tylko ta cholerna pogoda wszystkie plany mi krzyżuje :ico_zly: i wszystko schcnie 2 dnia. A mówili będzie piękny wrzesięn... ehh

[ Dodano: 2007-09-09, 10:58 ]
a właśnie we wtorek idziemy do gina więc zobaczymy na kiedy teraz mi wyjdzie termin :) i jaka duża jest już Julka ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość