Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

18 sty 2009, 12:06

avanti eee to ty musisz zmienić te rogóweczke :) bo coś czuje, że ona nie da rady przy dzidzi Twojej :)

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

18 sty 2009, 13:01

ejustysia, swojemu 9 letniemu dziecku to bede starala sie tlumaczyc ze raczki to sie myje albo wyciera w serwetke a nie w mebelki :ico_oczko: ale moj synek to bedzie aniolek taki jak tatus wiec nie panikuje :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

18 sty 2009, 19:44

Cześć dziewczyny ja się dopiero zwlokłam z łóżka. Od wczoraj leże bo mam temperaturkę 38,8 kaszel już mi minął. Wypociłam się popijałam mleczko z miodem ale i tak jutro idę do lekarza niech mnie przebada. Bo temperatura mnie przeraża.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 sty 2009, 22:30

fortunata_fofa, zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia :ico_sorki: !!!! do lekarza idz koniecznie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

19 sty 2009, 09:00

fortuna fofa wydaje nakaz bycia zdrowym !!!!! :ico_brawa_01:

cześć śpioszki , widze, że pustka, mój mąż od rana w toruniu pomaga siostrze plakaty wieszać na kolejne targi. Niestety jak wynajmowala do tego ludzi to sieokazywalo, że nigdy nawet 1/4 plakatów nie byla powieszona, tacy ludzie sa uczciwi.

Ja odpoczywam po wczorajszym, na samym starcie jeszcze we wloclawku zlapala nas policja bo mąż przekroczyl prędkosc o 37 km, przy okazji okazalo sie, że oc bylo do 13 stycznia :ico_placzek: - normalnie to by zabrali na lawetke samochód, ale jacys chyba glupi byli bo wzieli 140 zl w lape :ico_smiechbig: (nie slyszalam o tak niskiej lapówce tym bardziej, że grozil nam za samo OC bardzo wysoki mandat ) no a potem zmarzlam na tych targach bo siedzialam przy kasie przy drzwiach a tam ciagle ktos wchodzil - dostalam za to fajny masażer na cellelitis, przy okazji pan mnie pomasowal bo powiedzialam, że mnie kręgoslup boli, zbadali mi wzrok, no i troche kosmetyków, ale takich co ja nie lubie akurat :P W domku bylam po 22 i tak jak weszlam to zasnęlam (w uranku hihihi).

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

19 sty 2009, 09:26

fortunata_fofa, dużo zdrówka Kochana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

witam sie cieplutko :ico_haha_02:
my wczoraj po Kościółku jezdziliśmy na rynek i do telepzzy na pizze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wróciliśmy po 19. ale milutko było :ico_oczko:

dziś z rana pokłóciłam sie z moim T wyszedł z domu zły do pracy :ico_olaboga:
Magda już w szkole :-)
u nas pada snieg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

19 sty 2009, 09:52

jestem i ja !
wczoraj spedziłam bardzo miły dzionek z mezulkiem :ico_sorki:
bylismy wieczorek u jego chrzesnika (mały przed nim ucieka :-D ), dostałam od kuzynki spodnie ciazowe :ico_brawa_01:
ejustysia, mi OC wychodzi jakos teraz po 20 stycznia :ico_placzek: ...znowu kasa

dziewczyny powiedzcie mi długo sie starałyscie o dzidzie ??? pytam bo mam kolezanke
która o 4 miesiecy nic i szaleje ......tłumacze jej ze czasem trzeba poczekac ale do niej to nie dociera :ico_placzek:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

19 sty 2009, 09:56

dziewczyny powiedzcie mi długo sie starałyscie o dzidzie ??? pytam bo mam kolezanke
która o 4 miesiecy nic i szaleje ......tłumacze jej ze czasem trzeba poczekac ale do niej to nie dociera
_________________
Kochana my teraz staraliśmy sie o maleństwo ponad 1,5 roku
to nie jest reguła że juz za pierwszym razem sie uda :ico_noniewiem:
4 miesiace to nie jest długo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

19 sty 2009, 10:00

zoola my jesteśmy ze sobą 5 i pól roku i nigdy nie używaliśmy żadnych zabezpieczeń, 2 lata przed zajściem w ciąże zaczelismy sie starać konkretnie, czyli robiliśmy wszystko bym zaszla w ciąże i nic kompletnie, w lipcu mieliśmy sie normalnie pobrać 2009 i byliśmy zdecydowani już na in-vitro no i sie okazalo, że nie będzie potrzebne - więc chyba jak si bardzo chce to nic sie nie dzieje a jak daliśmy sobie spokój i nastawiliśmy sie na lato 2009 to wtedy niespodzianka :-)
Mi sie wydaje, że duzo tez zależy od psychiki - jak komus strasznie zależy to z tego wszystkiego hormony jakoś inaczej sie wydzielaja i nic z tego nie wychodzi - moze nieświadomie wtedy ulegamy jakiejs presji :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

19 sty 2009, 10:01

wczoraj kuzynka mi opowiadała ze ma kolezanke która stara sie o dzidzie juz 2 lata....ma 8 -letnia córke.......i wiecie co jej lekarz powiedział ??? ze on nie wie jakim cudem ona urodziła pierwsze dziecko ??????? ze nie widzi zadnych szans zeby była w ciazy..... :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość