Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

20 sie 2009, 11:15

u nas jest juz pewnie 30 stopni :ico_sorki: ide na spacerek z psiura, bo pozniej bedzie jeszcze cieplej i sie zamecze :ico_sorki:
papa :-)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

20 sie 2009, 11:27

no u nas dizs tez ma tak być :ico_noniewiem: dobrze, ze Jaga z tatusiem :ico_sorki: ja trsozkę odpocznę :ico_oczko:
miłego dnia kochana :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

20 sie 2009, 13:09

straszny skwar, dobrze, ze jeszcze przed poludniem na spacer wyszlam :ico_sorki:
teraz bylam krotko w ogrodku powiesic pranie, powietrze okropne, zaslabnac mozna...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

20 sie 2009, 13:13

no wlaśnie marcin dzwonił, ze mam Jage zgranąć bo on będzie w mieście coś załatwiał i nie moze leniuch paskudny podjechać do domu tylko w biegu mam ja odbierać!!! goshhh :ico_zly: jak on mnie czsaem irytuje!!!wrrrr!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

20 sie 2009, 13:18

jak on mnie czsaem irytuje!!!wrrrr!!!!!!!!!!!!
bo to ta meska natura....

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

20 sie 2009, 13:29

haha - to chyba we mnie też jest jakaś meska natura bo jestem tak podatna na wściekłość w tej ciaży :ico_zly: z Jagą bylam płaczliwa, a teraz wredota chodząca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

20 sie 2009, 13:34

eve.ok, najlepiej wszystko zrzucic na hormony, my jestesmy niewinne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

20 sie 2009, 14:56

no to wlaśnie marcin odczul moje hormony... :ico_zly: jejuś...mi juz samej ze sobą trudno wytrzymac ostatnio :ico_noniewiem: ehhh...

ale mam wona chwilkę przynajmniej bo Jaga na balkonie ze sąsiadem rządzi :-) moze się wyciszę troszkę... :-)

[ Dodano: 2009-08-21, 13:08 ]
oo..a tu nadal cisza :ico_noniewiem:

dotarłam dopiero teraz bo od rana byłam we firmie - a ze z Jagą, to obiegała wszystkie pokoje, pokręciła sie z prezesem na fotelu, wyhaczła od dyra technicznego wszystkie ciacha z barku, wszystkich obtancowała i w końcu po 3 godzinach dała sie wciągnąć :-)

no ale do najważniejszego - wczoraj oczywiście weszłam do lekarza z dużym opóźnieniem. I wieści sa jako takie - nienajlesze, bo kiak ndal jest i to wcale sie nie zmniejszył :ico_placzek: na szczęście dzidzia jest baaardzo silna bo rośnie jak na drożdżach - ma 8 cm i odpowiada wielkością jakbym już 14 tydzień skończyła :ico_brawa_01: pięknie nam fkała na usg - najpierw oglądaliśmy główkę, potem nam kopniaki Kruszek pokazywal i stópki było widac tak wyraźnie - mozna było paluszki policzyć :-D
lekarz zbadał Małemu przyzierność karkową i wszystko jest super :-)

ale lekarz powiedział, ze skoro poprzednia ciazę poroniłam w 10 tyg. do tego mam problem z tymi krwiakami, z Jagą z szyjką i rozwarciem to powiedział ze mnie wciśnie na refundowany przez NFZ program badań prenatalnych i obejrzą dzieciątko baaaardzo dokładnie :-) na poczatku mnie tym przestraszył - ze niby coś zobaczył nie tak, ale zapewniał mnie, ze dzidzia wygląda na 100% zdrową i że powinnam sie cieszyć że mnie wcisnie na te badania bo teoretycznie sie nie kwalifikuję :-) no i dzisiaj dzwoniłam - w pt za tydzień - 28 sieprnia na 18.oo mam w Poznaniu badania :-) pobejrzymy serduszko dokladnie, przepływy wszystkie i część ciążowych zmartwień z głow (np z Jaga sie martwiłam czy wzytskie paluszki bedzie miała :ico_puknij: :-D )wiem ze u wa helen robia takie badania wszystkim kobietom, ale u nas to jeszcze ciemnogród :ico_noniewiem:

mam nadzieję, ze któraś się dzisiaj pokaże, hm? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

21 sie 2009, 14:58

eve.ok, to sie ten krwiak uparl... ale mam nadzieje, ze nie bedzie przeszkadzal albo sobie w koncu pojdzie :ico_sorki: najwazniejsze, ze dzidzia silna i zdrowa :ico_brawa_01: i rzeczywiscie duza, u mnie w 14 tc. miala 6,2cm...

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

21 sie 2009, 17:12

eve.ok super,że z dzidzią wszystko ok.Szkoda,że ten krwiak nie zniknął bo byś miała mniej stresu. Fajnie,że będziesz miała takie dokładne USG.Ja mam prenetalne 25.08 i dodatkim będzie 4D.Czekam na to z niecierpliwością a zarazem sie boję czy wszystko będzie dobrze.U mnie też hormony szaleją i czasem jestem nieznośna :-)
Stawiam ciacho za skończony w środę 14. tydzień :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość