Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

24 paź 2009, 16:39

Witajcie
no ja juz skosztowalam pizzy pychotka
nastalam sie przy niej od 11-14,30 bo tyle przygotowan
zaraz wkleje fotke jaka mi wyszla
Wiki zjadla tez spory kawalek moj mezus taki ucieszony :-D :-D bo bardzo mu smakowalo

a widze ze dzis prawie wszystkie pizze jedza hehe :ico_oczko:
no tak bo potem to niemozna trzeba bedzie sobie odmawiac na poczatku

a co do sprzatanka to ja tez jestem padnieta,co chwilke sobie wymyslam robote
nawet lodowke rozmrozilam i umylam
maz sie smieje ze bardzo mi sie nudzi no ale kto to zrobi jak nie ja
a potem to kiedy :ico_olaboga:
my zawsze butki kupujemy w CCC
ja tez tam tylko kupuje dla Wiki buty i jestem zawsze zadowolona :ico_brawa_01:
cieple ,dobry material,profil w bucie i cena tez przystepna :-D
Ja po tabletkach anty przytylam z 15 kg
ja przytylam 10kg po tych ktore maja wody niezatrzymywac,i mialam schudnac
i jeszcze mi sie po nich torbiel zrobila na jajniku
i te zylaki wyszly straszne wlasnie po tych tabletkach a nazywaja sie Jasmine
i kosztowaly 40zl :ico_szoking: :ico_szoking:
i tyle szkody a bralam je tylko 1 rok
a wczesnije to bralam Novynette i nic mi niebylo
tylko chcialam schudnac i ginekolog polecila mi tate najnowszej generacji
i tyle znimi bylo klopotow :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_placzek:

a tez sie zastanawiam ile kosztuja tabletki dla matek karmiacych :ico_noniewiem:
Jutro mam ktg i strasznie nie mogę się doczekać, czy cosik się tam rozwija, czy nie
fajnie moze juz niedlugo i ty nam sie rozpakujesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja ide sie polozyc troszke
boli mnie strasznie gardlo :ico_placzek: :ico_placzek:
boze obym tylko chora niebyla bo sie chyba zalamie :ico_placzek: :ico_placzek:

milej soboty
tylko sie nieprzejedzcie ta pizza :-D :-D

a to moje dzielo:
Obrazek

Smacznego

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 paź 2009, 18:22

a ja nei jadłam pizzy :ico_placzek: mężowi sie odechciało :( a mnie taka ochota naszła.
Zaczał marudzić to rozmrosiłam pieczonego kurczaka (tez nie zjadł z resztą :ico_noniewiem:)
nastalam sie przy niej od 11-14,30 bo tyle przygotowan
:ico_olaboga: czemu az tak długo??? :ico_szoking:

No dobra, kilka moich fotek
Obrazek
a taki jest jak przyłożę ręce od góry tam gdzie pusto
Obrazek
no i w pełnej okaząłości
Obrazek

Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

24 paź 2009, 18:23

cześc dziewczynki nie zaglądałam do was od wczorajszego wieczora a tu proszę ile stron do poczytania jeszcze nie zdążyłam wszystkiego nadrobic. Dziś wzięłam się też tak ja wy do roboty tylko ja robiłam na dworze w końcu skończyliśmy cięcie drzewa do kominka i zaparłam się i sama wszystko układałam teraz ledwo co żyje tak boli mnie wszystko :ico_placzek: i kręgosłup i biodra i nogi,że normalnie ledwo co się ruszam i moja mała nadal siedzi i nawet nie zapowiada,że chce wyjśc. Zobaczymy jak minie nocka :ico_oczko:

mikusia1 mmm... co za pizza ale narobiłaś smaka :ico_szoking:
Ostatnio zmieniony 24 paź 2009, 18:25 przez nerowercia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 paź 2009, 18:24

Mikusia pizza prześliczna i aż ślinka cieknie. Tylko dlaczego taka pracochłonna?;) musiała mieć dużo składników, bo ciasto to przecież moment. A to grube ciasto czy cienkie? może zdradzisz przepis? a ja napiszę swój. Mam kilka, ale tylko jedną mam tak dokładnie wymierzoną, że zagniata się od razu i nic się nie dosypuje i nie dolewa bo nie tak się lepi czy coś.

Ja obcięłam chłopaków. Jednego i drugiego, ale przy Matim to się zawsze tak wymęczę. Mąż mi pomógł:) i takim oto sposobem ja jeszcze w ubraniach, a oni już pokąpani. Zazdroszczę:) idę zaraz też i odpocznę.

Tak piszecie o tyciu po tabletkach, że mnie to przeraża... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 paź 2009, 18:27

a no właśnie zdraźie swoje przepis na ciasto na pizze, bo moje cos ostatnio nie wychodzi. Kiedys zawsze wychodziło, a teraz odkąd jestem w ciąży za każdym razem zakalec :ico_olaboga:
Ale jutro to juz ise nie dam mężowi przekabacić, ma być pizza i już!!!!!

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

24 paź 2009, 18:51

czemu az tak długo???
no bo najpierw to sie nakroilam tych wszystkich skladnikow, a ze mam mala kuchnie i malo miejsca zeby tyle skladnikow polozyc na blacie to sie troche namyslalam gdzie je postawic
potem oczywiscie smazenie niektorych skladnikow,zmywanie naczyn
czekanie az ostygna :ico_oczko:
no i na koniec wyrob ciasta i czekanie az raz wyrosnie i potem drugi raz na blaszce no iz now zmywanie tych garow i misek no i same nakladanie tych wszystkich skladnikow:)
powiem ze robilam ja pierwszy raz i wyszla naprawde super
zaraz dam przepis:
CIASTO:
40 dag.maki
2 dag.drożdży
1 łyzeczka cukru
1/2 łyżeczki soli
2 łyżki oliwy
1 szkl.wody-ciepłej



NADZIENIE:
1 podwójna piers
8 plastrów szynki gotowanej
46 krążki ananasa
3 średnie pomidory
przyprawa do Pizzy(prymat)
sól
no i ser starty
ser około 30dag-40dag

ja dodalam jeszcze papryke,cebulke,pieczarki a mozna dodac co sie chce

tylko ze ja mialam ta blaszke taka z piekarnika i ona jest troszke duza a ciasto strarczy na nia tylko skladnikow troszke wiecej dodalam :-D

a tak sie robi:

DROŻDZE WŁOZYĆ DO GARNUSZKA ,DODAĆ CUKIER,1 ŁYŻKĘ MĄKI,3 ŁYŻKI CIEPŁEJ WODY,WYMIESZAĆ.MAKĘ WSYPAĆ DO MISKI,DODAĆ SÓL.GDY DROŻDŻE SIE ROZPUSZCZĄ WLAĆ JE DO MAKI,DOLAĆ WODĘ I OLIWĘ,WYROBIĆ GŁADKIE CIASTO.ODSTAWIĆ DO WYROŚNIĘCIA W CIEPŁE MIEJSCE,PRZYKRYĆ ŚCIERECZKĄ.GDY JUŻ PODROŚNIE ,,ROZWAŁKOWAĆ LEKKO PODSYPUJĄC MAKĄ.PALCAMI UKSZTAŁTOWAĆ TROCHĘ WYŻSZE BRZEGI.PLACEK PONAKŁUWAĆ WIDELCEM.PIZZĘ WYŁOZYĆ NA WYSMAROWANĄ OLEJEM BLACHĘ,ZOSTAWIĆ NA 10 MINUT ABY LEKKO PODROSŁO.

PIERŚ KROIMY W KOSTKĘ LUB W PASKI I LEKKO Z DWÓCH STRON PODSMAŻAMY ,OCZYWIŚCIE DOPRAWIAJAC PRZYPRAWAMI JAKIMI SIE CHCE(JA DALAM PRZYPRAWE DO KURCZAKA,CZOSNEK I MOJ ULUBIONY SKLADNIK SMAKOMYK).SZYNKĘ,ANANAS.POMIDORY KROIMY RÓWNIEŻ W KOSTKĘ (POMIDORÓW NIE SOLIMY!!!!!)

PIZZĘ SMARUJEMY ROZMĄCONYM BIAŁKIEM,ABY NIE POWSTAŁ ZAKALEC.ALBO JA ZROBILAM Z KONCENTRATU SOS(DALAM JAKIES 2-3 LYZECZKI KONCEN.DO TEGO DODALAM WODE TAK NA OKO I PRZYPRAWE DO PIZZY I PODGOTOWALAM)WYSZEDL PYCHOTKA ZEBY POTEM NASMAROWAC NIA PIZZE
NAJPIERW NAKŁADAMY NA PIZZĘ PIERŚNIK ,POTEM SZYNKĘ ,PIECZARKI,CEBULE,PAPRYKE,ANANAS I POMIDORY WAŻNA JEST KOLEJNOŚĆ),POSYPUJEMY PRZYPRAWA DO PIZZY I NA TO SER STARTY NA DUŻYCH OCZKACH TARKI.WKŁADAMY DO NAGRZANEGO PIEKARNIKA NA OKOŁO 2O-25 MINUT.

ACHA I POMIDORY ODCEDZAM ZEBY ZA DUZO WODY NIEMIALY:)
NO I PODSMAZYLAM JESZCZE PIECZARKI I CEBULKE

TO PRZEPIS ZE STRONKI O JEDZENIU A JA GO TROSZKE ZMODYFIKOWALAM ALE PIZZA PYCHOTKA :-D :-D

kilolek, sliczny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niewygladasz jak kangurzyca :ico_nienie:
Ja obcięłam chłopaków.
ja tez zaraz ide mojego mezulka obciac zeby jakbym zaczela rodzic to do szpitala jakos wygladal hehe :ico_oczko:

nerowercia, oj to sie napracowalas teraz tylko kapiel i odpoczynek sie nalezy :ico_oczko:
Tak piszecie o tyciu po tabletkach, że mnie to przeraża...
tylko pamietaj ze nikt tego niepiasl zeby kogokolwiek przerazic :ico_oczko: kazda z nas jest inna i na kazdej z nas te same tabletki inaczej by zareagowalyjedna by schudla ndruga przytyla a trzeciej to i by pryszcze wyszly takze nietrzeba sie tym sugerowac
:-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 paź 2009, 20:32

Ewka - juz nie pamietam ile kosztowaly,chyba ok 35 zl,ale przez to,ze nie ma przerwy miedzy nimi,tp wychodzilo nam,ze z jednej pensji dwa opakowania musielismy kupowac,wiec wolelismy kupic wiecej deserkow i soczkow dla malego za to,i zabezpieczac sie inaczej :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

No i planowalismy druga dzidzie,wiec nie bylo problemu,ale teraz juz na trzecie sie nie decydujemy,wiec musze tez powaznie sie zastanowic co teraz???

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 paź 2009, 20:33

fajny przepis, muszę wypróbować. Tylko nadzienie trochę zmodyfikuję po swojemu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 paź 2009, 22:11

kilolek, ty opisywalas sie bie jao otyla ja juz niewiadomo jakie wyobrazenia a ty dobrze wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a brzusio super

mikusia1, ale smaka ta pizza narobilas, podrzuc tu mi kawalek :ico_oczko:

Dziewczyny jak moze ktoras z was ma nr do Kali to moze niech smsa napisze skoro ona sie nie odzywa , bo bez sensu wczoraj zrozumialam ze szla rodzic, czy mieli jej wywolywac, ktoras wie cos wiecej????

My o 20 wrocilismy od znajomych i tak sobie przed tv siedzimy.

Pamietajcie ze dzis spimy godzine dluzej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 paź 2009, 22:47

kilolek, ty opisywalas sie bie jao otyla ja juz niewiadomo jakie wyobrazenia a ty dobrze wygladasz
haha bo ja przed ciążą wyglądąłam tak samo, tylko brzuch trochę mniejszy. Ale poza tym wszystko identyko.

Ja mam numer do Kali, ale pisac o tej porze? Nie za późno? Chodzi mi o to, ze w szpitalu to jakoś wccześnie cisza nocna chyba.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość