Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

12 maja 2008, 22:00

Dorota.M., my sie narazie wybralismy do takiego mini zoo...nie wiem czy takie duzo to nie byłoby za duzo wrazen na raz...choc chetnie bym Kacpra do takiego zabrała....ale to od nas jakies 100km do najblizszego....

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

12 maja 2008, 22:20

olala 17 dzieci i 18 w drodze szok czy oni nie wiedza co to prezerwatywy. Ta kobieta była 11 lat w ciąży to strasznie długo.

aga, twój szef fajnie zareagował tylko troszkę za późno.

qunick, Z tą gazetą to nawet fajny pomysł tylko czy kogoś to w ogóle zainteresuje???

Kajunia25, Ja wywołuje w media markt format 9x13 kosztuje 0.39 zł, można wysłać do nich zamówienie e mailem a odbiera się osobiście w sklepie. Dzisiaj chce wysłać zamówienie więc jutra albo pojutrze powiem jak to wychodzi.

Dorota, Nie będzie cię z nami ale będziemy z tobą myślami.

Dominika spadła dzisiaj z wersalki ma guza na czole na szczęście nic poważniejszego się nie stało ale i tak sie wystraszyłam za maksa. Czasem nie umie jej upilnować włazi mi na wszystko nawet na krzesła się już nauczyła.

Po rozmowie z moim tatą postanowiliśmy że jednak sprzedamy działkę, mój brat nic tam nie będzie robił bo nawet nie ma czasu przyjść do na do domu i pobawić się z Dominiką a co dopiero iść na działkę plewić, Sławek cały czas w pracy więc tez odpada a co ja sama zrobię z Dominiką. :ico_placzek: Nasz kuzyn ma działkę i pod koniec kwietnia urodził się ku syn więc będę się wpraszać do nich :ico_haha_01:
SpotkanieTroszkę się obawiam że mnie nie polubicie w realu bo nie jestem ładna i mam dużą nadwagę a ludzi to czasem razi i uważają ze jestem nie miła bo otyła. Z drugiej strony strasznie was polubiłam i chce sie z wami spotkać.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

12 maja 2008, 22:28

Dorota
NO coś Ty nikogo nie uraziłaś :ico_haha_02: Pytać każdy może, a że dałaś mi mniej latek to tylko wspaniały komplement :ico_wstydzioch: :ico_haha_02: :ico_wstydzioch:

myszka_f
Dzięki za odpowiedź w sprawie fotek, z tego co piszesz to rzeczywiście bardzo tanio za wywołanie jednej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

12 maja 2008, 22:43

Kajunia25, Zapomniałam dodać link http://foto.mediamarkt.pl/

W biedronce są body za 6,99, 2 szt dzisiaj kupiłam i są nawet z dobrego materiału, a od czwartku wózek dla lalek za 19,90 też chce kupić.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

12 maja 2008, 22:49

MYSZKA_F czys ty oszala kobieto!!!!!!! co ty za głupoty wygadujesz ze jestes otyła to wcale nie znacyz ze jestes nie miła,kto ci takich głupot nawpierniczal do mozgu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja skolei słyszałam,ze ludzie otyli sa włąsnie barziej mili niz normalni hi hi hi wiec czekam zeby cie poznac :)
A znow tak bardzo otyła to ty nie jestes,daj spokoj widzialam cie na fotkach wiec nie przesadzaj kochana i sie niczym nie martw czy ty innych zmartwien nie masz ejj,norlanie ci becke sprzedam jak sie spotakmy chyba hahahahahahahahahah
A gdzie ty mieszkasz albo inaczej gdzie masz ta dzialeczke hahahah bo my bysmy moze kupili jakby gdzies pod Poznaiem była albo chociaz w wielkopolsce hi i hi hi ;0
Dobrze ze małej sie nic powaznego nie stało

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

12 maja 2008, 22:52

myszka_f, :ico_nienie: nie gadaj takich glupotek! Mimo ze ja sie z wami spotkac nie moge to i tak nieocenialabym Cie po wygladzie gdybym byla na spotkanku, to chyba tylko durni ludzie tak robia. Pomysl sobie za kazdym razem gdy spotyka Ciebie cos tak niemilego, ze to nie Ty masz problem tylko ludzie ktorzy Cie z gory oceniaja, po prostu sa zle wychowani, a co gorsze duzo takich ludzi ocenia sie za chrzescijan. Phii po co chodzic do koscila jak drugiego czlowieka sie krzywdzi. W Danii ludzie zadko chodza do kosciola za to sa duzo lepszymi ludzmi, szczerymi i zyczliwymi. Nie bierz sobie do serca zadnych przykrych uwag, bo ludzie ktorzy nasmiewaja sie z innych z reguly sami siedza w kompleksach po uszy wiec proboja jakos podniesc swoja skale samowartosci kosztem innych. Jedz na spotkanko z duma ze jestes prawdziwa kobieta z tusza i to z piekna dusza! :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

12 maja 2008, 23:22

Myszka kochana, no coś Ty wygadujesz. Jesteś bardzo ładna na buzi a kilka kilo dodaja swego uroku. Czytając Twoje posty juz dawno Cię bardzo polubiłam. Fajna jesteś kobietka, i ładnie się prezentujesz, nonono nie nabieraj się kompleksów, Buziaczki przesyłam
Wiesz mój łobuz też uwielbia włazić na kanape, chociaż umie schodzić dupcią do przodu, ale nieraz na łózko moje wejdzie i lubi w poduszkach się przewracac, to wtedy muszę bardzo uważać bo nie uważa i może upaść na plecki.
Ale na szczeście Dominisi nic powaznego sie nie stało no i niestety to nie koniec u naszych maluszków guzów i siniaków.
Filka dziś już zdarł kolanko :(

MamciaKochana, ja chyba przegapiłam bo mnie nie bylo pare tygodni , oglądaliście domki? już zdecydowaliście się na jakiś?

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

13 maja 2008, 07:56

Hejka :-)
Piękny dzionek dzisiaj, cudnie się zapowiada :ico_brawa_01:
Słoneczko na maksa, ciepełko i Majóweczka po południu z pracy hihi :ico_brawa_01:
Będziemy szaleć na maksa :ico_haha_01:

ellepati no to musiałaś mieć ubaw z tymi talerzami :ico_oczko:
Ja tam myślę że dzieciaki w przedszkolu to fajna rzecz, a jak się zaaklimatyzuje to przestanie chorować. Zawsze tak jest z dzieciakami nowe środowisko, mnóstwo zarazków itp.
A Wojtaszek też wszędzie się wspina na krzesła to już normalka, na biurku cały czas przesiaduje i skubany grzebie mi w drukarce smyk jeden :-)

karolas jak pisałam kierowca bombowca :-) Ja to się boję takich wyczynów a tylko dla tego że mój mąż tak szaleje :ico_olaboga: i mi wrażeń wystarcza jak z nim jadę.

myszka kobieto czyś ty już całkiem oszalała???????? podpisuję się obiema rękami pod tym co napisały dziewczyny
Dla mnie już jesteś super a wygląd? Czy to ważne jak kto wygląda??? Dla mnie wogóle :ico_nienie:
Już wszystkie jesteśmy super że potrafimy sobie takie spotkanko wymyślić i doprowadzić do skutku, kto tam się zastanawia jak wygląda :ico_puknij:

Dorotko my też będziemy cały czas o tobie myśleć :-D A myślę że znow w szybkim czasie uda się nam zrobić spotkanie tak zeby już wszystkim pasowało a głównie tym co teraz nie mogą

Evcia jak tam po komunii Naci???

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 maja 2008, 09:39

myszka_f pisze:SpotkanieTroszkę się obawiam że mnie nie polubicie w realu bo nie jestem ładna i mam dużą nadwagę a ludzi to czasem razi i uważają ze jestem nie miła bo otyła. Z drugiej strony strasznie was polubiłam i chce sie z wami spotkać.
puknij ty się kobieto! - przepraszam :ico_oczko: ale to chyba nie o to chodzi jak kto wygląda! Zdaje sie ze tyle czasu jesteśmy na tym forum nie z powodu urody czy innych równie przyziemnych rzeczy! NO!~ A te body materiał maja fajny tylko nieszczęśliwie rozwiązali górę tzn rozłazi się to po praniu - ja też kupiłam 3 raz już...

No to co z ta gazetką? Zawiadamiamy jakąś?

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

13 maja 2008, 09:42

I foteczki :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

I na koniec mój Radzio jak miał 3 latka
Obrazek

ale was zasypałam hihi

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość