Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

19 wrz 2011, 22:42

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Za zębólki maluszków. Hmmm..chyba moja została bez.... :ico_noniewiem:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

20 wrz 2011, 07:23

chyba moja została bez.... :ico_noniewiem:
nie tylko Twoja.Narazie tylko 5 dzieciaczkow ma zabki.

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 wrz 2011, 07:40

Hej :-D

Stawiam dla wszystkich :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_spanko:

U nas pada i zimno jest,a tu trzeba z domu zaraz wychodzić :ico_noniewiem:

A ja znów stawiam ogromnego :ico_tort: za drugi ząbek :-D :-D teraz lewa dolna jedyneczka :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 wrz 2011, 08:02

A ja znów stawiam ogromnego :ico_tort: za drugi ząbek :-D :-D teraz lewa dolna jedyneczka :-D
ale szybko... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas prawa jedynka jest wyzej od lewej, wiec pewnie niedlugo sie pokaze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kolejny dzien nie mam @ :ico_szoking:

dziekuje za zyczenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 wrz 2011, 08:34

Aniaaaza 2zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A Szymek ma tylko ten jeden a i Pola i Roksanka i Twoja Martynka zaraz mialy drugi... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 20-09-2011, 08:35 ]
kolejny dzien nie mam @ :ico_szoking:
tez juz dostalam takijej paranoii ze az test robilam po porodzie :ico_oczko:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 wrz 2011, 08:42

O matko, ale mam czytania... :ico_sorki: :ico_oczko:

tabogucka i NowaSejana trochę spóźnione, ale WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI URODZIN!!! :ico_buziaczki_big:

magda1614 dopiero teraz doczytuje co z tym szpitalem wyszło... Współczuje, że tam musiałaś być praktycznie na darmo :ico_sorki: a służba zdrowia pożal się boże...
i urósł faktycznie sporo :-) mój urósł 17 cm przez 6 miesięcy

tabogucka no to super że ząbek masz już za sobą! ja normalnie się wściekam, że mój jeszcze nie ma bo maruda straszna!! :ico_zly:
super, że się udały urodzinki, naprawdę aż ślina leciała jak opisywałaś te dania ;-)
i oby choroba cię nie dopadła :ico_sorki:

patrycjaaaoj widzisz, współczuje, że z teściami musisz mieszkać. Ja też teraz mieszkam, ale nie narzekam :)
A co do teściowych to podobno wszystkie są o synów zazdrosne :ico_sorki: (choć moja nie daje tego po sobie poznać...:) )
Ubranka kupujesz :-) Ja ostatnio na rynku znalazłam taki super ciepły i milusi pajacyk na zimowe spacerki, taki z futerka i podwójnie obszyty w środku, piękny za 22 zł! :ico_szoking: :ico_szoking:
w sklepie normalnym to 50 zł by było za mało za takie coś!

aga216 już pisałam, że mój mężuś też załapał tego bakcyla wędkowania ;p a macie jakieś ulubione jeziorko??

Aniaaa :ico_brawa_01: za ząbek nr 1 i za żabek nr 2 :-D
mojemu mezowi odbilo, umyl mi naczynia, zrobil drinka, a teraz pyta czy chcialabym, zeby mi zrobil cos do jedzienia(?!) moze go ufo porwalo jak w toalecie bylam i zrobili mu pranie mozgu, niespotykane...
padłam :ico_smiechbig:

u nas chyba dużo zmian się szykuje ale nie chce was zanudzać ;p po krótce prawdopodobnie będziemy teraz mieszkać z teściami do przyszłego lata, nasze mieszkanie wynajmować a potem może wprowadzimy się do domku, który od niedawna należy do teściowej, tylko trzeba generalny remont tam zrobić i rozbudować go

Od dziś zaczynam Witka uczyć spać w dzień w łóżeczku! Bo on w tym wózku ciągle a im bardziej będę zwlekać to będzie gorzej go oduczyć...
Teraz na pierwszą drzemkę się udało go uśpić choć były duże protesty... ;-)

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

20 wrz 2011, 09:00

Od dziś zaczynam Witka uczyć spać w dzień w łóżeczku! Bo on w tym wózku ciągle a im bardziej będę zwlekać to będzie gorzej go oduczyć...
Teraz na pierwszą drzemkę się udało go uśpić choć były duże protesty... ;-)
ja tez bym musiala ale u nas jest z tym gorzej.Wczoraj probowalam i skonczylo sie takim krzykiem ze musialam isc po wozek :ico_olaboga:

Aniaaa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 2 zabek.szybko poszlo :-)
A Szymek ma tylko ten jeden a i Pola i Roksanka i Twoja Martynka zaraz mialy drugi... :ico_noniewiem:
u nas az tak szybko po sobie nie wyszly.2 wyszedl dopiro po okolo 2 tygodniach.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 wrz 2011, 09:17

tabogucka i NowaSejana trochę spóźnione, ale WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI URODZIN!!! :ico_buziaczki_big:
dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
tez juz dostalam takijej paranoii ze az test robilam po porodzie :ico_oczko:
ja jeszcze nie... i nie mam zamiaru robic, bo wiem, ze raczej takiej opcji nie ma, bo sie zabezpieczamy...
tylko moglaby juz przyjsc, tak dla swietego spokoju..

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

20 wrz 2011, 09:30

hej hej, spóźnione życzenia urodzinowe Dziewczyny i gratulacje ząbków - u nas ząbków ni ma, a widać że Małego swędzi :(

My wczoraj byliśmy na szczepieniu - masakra - nocka cała z głowy, Mały miał temperaturę, jak mu dałam czopka to zrobił kupkę, i tyle z tego było, to drugi dostał rano i teraz śpi :ico_olaboga:

[ Dodano: 20-09-2011, 09:32 ]
aa, w ogóle.. Mikołaj jest nadpobudliwy, lekarka jak zobaczyła, co on wyrabia to od razu zapisała jakieś omegacoś od 6 miesiaca, żeby potem nie miał adhd i życzyła wytrwałości bo widać że ledwo żywa jestem :ico_sorki: No i Mikołaj jest do swojego wzrostu za chudy :ico_szoking: 68 cm i 6740g.. Ech..

[ Dodano: 20-09-2011, 09:33 ]
NowaSejana, mi się ostatnio spóźnił 2 tygodnie, a miałam wczesniej regularnie, także cierpliwości :ico_sorki:

[ Dodano: 20-09-2011, 09:35 ]
Od dziś zaczynam Witka uczyć spać w dzień w łóżeczku! Bo on w tym wózku ciągle a im bardziej będę zwlekać to będzie gorzej go oduczyć...
Teraz na pierwszą drzemkę się udało go uśpić choć były duże protesty...
też to przechodziłam, jak się tu wprowadziliśmy, to Mały spał tylko w wózku nawet w nocy bo łóżeczka jeszcze nie przywieźliśmy, ale dało radę i teraz na szczęście śpi w łóżeczku (choć teraz sie rozwalił na moim i Męża łóżku na środku i śpi :P )

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 wrz 2011, 10:06

hej***
u nas brzydko i pochmurnie,do tego pada,a ja musze potem iśc po Piotruśia,chyba autem samochodem pojade po niego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Gratulacje za wszystkie ząbki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

u nas zębów ani widu ani słychu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Inuno, to jest coś tekiego na adhd???? pierwsze słysze,myślisz że wtm wieku można już stwierdzić adha???? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Dobrusia, moja w łóżeczku śpi od 2 mc i to w pokoiku Piotruśia,znaczy to ich wspólny pokoik,póki co....mam nadziejeę że kiedyś to się zmieni :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość