Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

10 wrz 2007, 18:19

Evik.kp, No ja nie narzekam chociaż czasami mnie wkurza ale to całkiem możliwe że przez moje humorki :ico_oczko: dzisiaj obiecał że po pracy pójdzie kupić mi jakieś owoce i zastanawiam sie na co jeszcze mam ochotę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 wrz 2007, 18:49

ja chyba sobie paróweczek zagrzeję :ico_obiadek: albo zrobię sałatkę grecką, albo to i to :ico_wstydzioch:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

10 wrz 2007, 19:16

Hej !!!
Byłam u mojego doktorka i wszystko w porządku, rozwarcie bez zmian, powiedział że wytrzymam do końca, ale obserwować i czuwać trzeba. Malutka waży 1530 gram, to sporo chyba :-D jejku jeszcze 2,5 miesiąca a ona przez ostatni miesiąc 900 gram przybrała, to chyba wielka kobieta będzie.
Ja przytyłam 2 kg co też mnie cieszy bo ostatnio aż 4 miałam wiecej.

Buziaki.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

10 wrz 2007, 19:33

kilolek, ja bym sobie rybkę po grecku zjadła nie trzeba było mówić mi o jedzeniu :ico_noniewiem:
ania25, faktycznie duża dziewuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zobaczymy co mi powie jak pójdę bo czuję sie coraz gorzej najbardziej boli mnie kroczę :ico_olaboga: i ostatnio często mam skurcze ale dzięki Bogu przechodzą :ico_sorki: a już nam tak niewiele zostało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

10 wrz 2007, 19:35

A ja kupiłam sobie migdałów i teraz sobie zajadam :ico_wstydzioch:
Mój tatami zrobił niespodziankę. Moja babcia kilka lat temu sprzedała dom z ziemią i zamieszkała w bloku bo było jej już za ciężko. NA tej ziemi stało wiele drzew owocowych między innymi jabłonka która daje najlepsze jabłka na świecie. No i mój tato poszedł wczoraj wieczorkiem na szaber i przyniósł mi całą reklamówkę tych jabłek :ico_brawa_01: Od razu przypomniał mi się smak i zapach dzieciństwa (coś fantastycznego) Jestem mu strasznie wdzięczna tylko już mnie chyba brzuch rozbolał od tych jabłek bo już kilka zjadłam :ico_wstydzioch:

ania25, to fajnie że nic złego się nie dzieje i na pewno dasz rade do końca no a mała rośnie jak na drożdżach :ico_brawa_01: super

[ Dodano: 2007-09-10, 19:43 ]
Ika202, a ja mam rybkę po grecku w domu więc zapraszam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

10 wrz 2007, 20:09

Evik.kp, ale wy mi dziś apetytu narobiłyście chętnie bym wpadła gdyby to tak daleko nie było :ico_placzek:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

10 wrz 2007, 20:41

Cześć dziewczynki
Wróciłam właśnie do domku po wojażach. Byłam rano na usg i z Julcią wszystko w jak najlepszym porządku. Waży już 2145g i jest zdrowa :-)a to najważniejsze. Później odwiedziłam uczelnie, bibliotek itp. Wieczorkiem byłam u swoje gin na wizycie i powiedział to samo co usłyszałam od Pani doktor na usg rano, że wszystko jest w porządku z Julcią. Niestety po badaniu ginekologicznym stwierdził, że szyjka mi sie skróciłam i mam się oszczędzać a najlepiej leżeć. Tylko, że ja do tej pory prowadzę kanapowy tryb życia i uważam, że bardziej to już się nie da. Umówił się ze mną na za 2 tygodnie i powiedział, że musi nam się udać wytrzymać przynajmniej te 2 tygodnie a najlepiej by było 3. Także troszkę się podłamałam, ale staram się myśleć pozytywnie.

Pozdrowionka dziewczynki. Miłego wieczorku.

Idę leżeć.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 wrz 2007, 23:01

Ania, aż taka wielka to ta twoja córa ie jest. Chyba normalną ma wagę. Ale ja sie nie mogę wypowiadać, bo nadal nie wiem ile moje dziecko waży, a dowiem się nie wcześniej jak za 3 tyg.
Ika, też bym rybki po grecku zjadła :ico_haha_02:
Mambi, trzymaj się, nie martw się i wypoczywaj.
Swoją drogą to jakieś niecierpliwe te wasze dzieci, albo może raczej wy, moje panie, bo co drugiej się szyjka skraca, niedobrze, plaga jakaś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

11 wrz 2007, 09:27

kilolek, tu się z tobą zgodzę. W dzisiejszych czasach kobiety mają bardzo dużo problemów z donoszeniem swoich pociech. I pomyśleć że nasze babcie do 9 miesiąca w polu robiły jak gdyby nigdy nic :ico_noniewiem:

mambii82, to masz taką samą sytuację jak ja. Mi też kazał leżeć i przyjść za dwa tygodnie.

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

11 wrz 2007, 09:37

Evik ciekawe jak to jest z tymi naszymi babciami. One przy mniej zaawansowanej technice, może i wiedzy lekarzy nie miały problemów z ciążą i donoszeniem jej, a my mamy...
Leże, odpoczywam i tak mnie korci posprzątać, odkurzyć itp., że aż mnie nosi. Mój mąż biedny się uwija od rana. śniadanie, spacer z pieskiem a teraz pojechał na trening. Po treningu obiadek i jedziemy kupować dla mnie rzeczy do szpitala bo ja jeszcze nic nie mam. :ico_szoking: Dla maleństwa kupiłam już wszystko a dla siebie nic. :ico_noniewiem:
Pytanko do Was: ile kupiłyście lub kupić pieluszek jednorazowych??? Mam opakowanie pampersów New baby 44szt. i zastanawiam się czy to wystarczy ???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość