Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 maja 2008, 08:23

myszka_f, a ja wywoluje u siebie w domku na specjalnym papierze hihi po prostu drukuje i wychodza przesliczne zdjecia, i duzo lepszej jakosci niz u fotografa, szczegolnie papier jest grubszy jesli sama wywoluje, no i wtedy moge sobie wywolac duze zdjecia , wszystkie drukuje w rozmiarze 13 razy 18 i wciaz jest taniej :-D

Dziewczyny ale sie rozpisalyscie :ico_olaboga: Kiedy ja was doczytam?? :ico_olaboga: Fotki sa przesliczne! Dziewczynki to prawdziwe ksiezniczki! A Wojtus ze zdjec naprawde wyglada na duzo starszego niz roczek :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ciesze sie ze sie niedlugo spotkacie, szkoda tylko ze mnie nie bedzie :ico_placzek: Ale bede sie pocieszac waszymi opowiadaniami!! I superowsko wam pogoda przypasowala z tego co mowi Katelajdka! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

karolas Julki zabki juz duuuuzo lepiej, wiesz smarowalam jej tym jakims zelem co dostalam na recepte, ona ogolnie lubi wszystkie takie rzeczy jak jakies lekarstwa, zele, witaminki, nawet zelazo w kropelkach, ale sie krzywila po tym zelu hihih ale i tak chetnie otwierala buzke, jakos tak lubi wszystko co pochodzi ze strzykawki lub mini buteleczek hihihi dziwnie bo widac bylo po jej mince jakby conajmniej gorczyce zjadala hihihi :ico_brawa_01: Z tego co widze miesko zrobilo sie troche biale, niewiem czy to normalne po takich wypadkach, niewiem czy obumarlo czy co, mamy juz termin na najblizsza kontrole, ale mala zaczela juz ladnie gryzc rzeczy nawet te twardziejsze jak ogorek wiec chyba sie zabki ustabilizowaly i mniejmy nadzieje ze wyrywac nie trzeba bedzie! :ico_brawa_01:

lulu Nom co do domku to juz dostalismy kredyt na domek, i jestesmy zdecydowani na jeden taki do remontu, teraz juz tak na 90-95 procent jestesmy zdecydowani na kupno, wczoraj juz dostarczylismy ostatnie papiery do banku i nastepne spotkanko w przyszlym tygodniu chyba juz na podpisanie umowy. Boze tyle teraz problemow bo tez musimy sie wyprowadzic z tego mieszkanka w bloku w ktorym teraz mieszkamy i pewnie trzeba bedzie malowac itd. i zobaczymy czy facet wyplaci nam depozytum bo tu jest taki system ze jak sie wynajmuje to sie placi depozyt przy podpisaniu umowy ze w razie zniszczenia mieszkania wlasciciel ma prawo do zatrzymania depozytu. Mysmy podpisywali umowe ze wprowadzamy sie do nieodnowionego mieszkania wiec powinien nam wyplacic calkowity depozyt. Zobaczymy jak bedzie bo nie mamy ochoty ani sily sie sadzic. hmmm.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

14 maja 2008, 08:45

MamciaKochana, nie będzie tak zle, wiadomo, przeprowadzka to klopot, jeszcze remonty, ale najwazniejsze ze to juz wasze i bedziesz powolutku urzadzac swoje gniazdko :ico_brawa_01:

pogoda zapowiada sie superowa, to chyba wybierzemy sie teraz na dworek

milego dzionka dziewczyny

kochane, kto ma ochote, pomodlcie sie dzis o moja ksiezniczke, dzis mija 6 lat :ico_placzek: jak ona odeszla

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 maja 2008, 08:49

dziewczyny wklejajcie fotki swoich maluchow tu w tym wateczku! hihihi i byle jak najwiecej plisss :D http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 5&start=70

lulu
niby tak ze na swoim itd. ale i tak jednak remont to nie fajna sprawa, moj bracki bedzie musial z nami mieszkac przez pare miesiecy, moj tato tez obiecal przyjechac, wiec pewnei gora kartofli codziennie, pelno roboty i ciezko bedzie, a ja jeszcze do nowej pracy ide od lipca pierwszego i Julenke mam na glowie wiec jakos tak odbiera mi to energie, do tego egzaminy....ostatnie 4 tygodnie szkolki mam wypchane egzaminami...a czasu jeszcze nie mialam nawet przez sekunde zeby zajrzec do ksiazek...ech mam nadzieje ze wsyzstkos ie odplaci jak bedzie remont skonczony....

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 maja 2008, 09:08

Hej

Lece teraz na miasto po prezenty na urodziny dla bratowej i siostry, potem poczytam ...narazie

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

14 maja 2008, 09:36

lulu81, [*]

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

14 maja 2008, 09:41

lulu [*]

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 maja 2008, 09:42

lulu ja na pewno pomodle sie za twoją księżniczke.

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

14 maja 2008, 10:18

Witajcie!
Lulu (')
Myszka_f na photobucket jest zakładka create remix, wystarczy załadować fotki a potem układasz sobie jak chcesz. Nawet nie potrzeba dużej znajomości angielskiego idzie się domyśleć co zrobić a jak będziesz miała problem z angolem to pisz powiem Ci co znaczy słówko. :-)
MamciaKochana, spoko remont i przeprowadzke przeżyjesz ja też już kilka razy rementowałam i całą chatę w kartony pakowałam do tego byłam w 8 miesiącu ciązy i się zastanawiałam co będzie jak za szybko urodzę :ico_haha_02:. Tak więc pamiętaj tylko spokój nas uratuje :)

Kupiłam na allegro używane podwójne siedzisko do mojego wózka, tak więc wreszcie się ze smykami będę mogła ruszyć na dalszy spacerek :064: :064: Już raz byłam kupić sandałki dla moich szkrabów, gdyby nie fakt, że nie ja jedna wpadłam na pomysł kupna nowego obuwia to wszystko byłoby oki :) I jeszcze trawę muszę skosić na ogrodzie. Dużo pracki mam dzisiaj. Miłego dnia

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

14 maja 2008, 11:38

katelajdka olala no wlasnie dzis kupilam mamo to ja i patrze, o jest Tymek1 kawalek dalej Asia i sobie mysle: kurde a gdzie Bartus-przystojniacha. i juz myslalam ze go nie ma, odwracam strone, no i jest! super laski- gratuluje

myszka_f czys Ty dziewczyno oszalala. jak bedziesz takie glupoty pisac to sobie dopiero pomyslimy. rowna babka jestes jak wszystkie Lutowki i to sobie wbij do glowy!

dziewczyny dziekuje bardzo wszystkim, ktore pamietaly o moich urodzinach.

Qunick jak juz chcesz zawiadamiac media to mysle ze dzien dobry tvn mogloby byc dobre, no i te gazetki dzieciece. najlepiej zawiadomic jak najwiecej i zobaczyc kto sie odezwie. a noz widelec. wiec kobieto do dziela:)

aga milo ze impreza wam sie udala. no i super fotki. a radek to wygladal jakby blon peruke mial

lulu [*]

a ja wczoraj mialam wloski robione. ostatni raz bylam u fryzjera w styczniu wiec juz czas byl. w ogole wczoraj mialam dzien dla siebie. dziewczyny u mnie w pracy zrobily mi wlosy (za free czaicie jak dobrze). "szefowa" zrobila mi henne brwi i przeklula ucho, ale nie standartowo, tylko ciut inaczej, a jeszcze na koniec poszlam na solarke. jak mi dobrze wczoraj bylo:)

[ Dodano: 2008-05-14, 11:42 ]
kajunia my wywolujemy na tej stronie. zdjecia wysylasz przez program fotosender, ktory maja zamieszczony na stronie. w ogole wszystko maja opisane. no i wysylaja do domu zdjecia.
jestesmy ten sam rocznik!

[ Dodano: 2008-05-14, 11:43 ]
ellepati witaj po przerwie. kurcze jakos nie moge obejrzec tych Twoich slajdow

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

14 maja 2008, 11:59

No i kiszka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
miałam jechac z dziewczynkami na szczepienie dzis i tak:
1 mazda znowu padła - tym razem stacyjka - co jest z tym autem?
2 Nina dostała w nocy temperatury i zrobiła 2 zadkie kupki taka zielona jedna nawet....Teraz juz od 3 h nie robiła kupki i nie ma temperatury - nie wiem czy to nie objawia sie tak nietolerancja laktozy - wczoraj loda zjadła...
3 u lekarza tłum na 3 h stanie - wiec wrócilismy do domu...

teraz Nina mi spi na kolanach Zuza zadowolona bo nie miała szczepionki a ja sie martwie autem i Antoninem i na pracy sie skupic nie moge buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość