Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 maja 2009, 21:13

JustynaiGabi, no racja to nie jest najwazniesze :-)

My idziemy jutro pobarac krew małemu na poł roczny bilans, a jedzenie to nie wiem, bo moj zjada cały słoik obiadku odrazu :-)

Teraz juz spi, ale pewnie czeka mnie nocka ze hooj, wiec wczesniej sie połoze dzisiaj :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

21 maja 2009, 22:04

wiola85, my tez zjadamy caly obiadek. gorzej z butla... oj kiepsko to widze... ale sa dzieci bezbutelkowe i tez sa zdrowe wiec moze jakos damy rade.

u nas akcja chrzciny - niby dopiero za tydzien w niedziele ale zakupy i przygotownaia ida pelna para. niby lubie takie imprezy ale pierwszy raz organizuje cos takiego... wlasciwie wszystkim operuje moja tesciowa a ja tylko pomagam, ale co sie z tym wiaze, to to ze mam gembusie troche przytkana :ico_noniewiem:

u nas noce ciagle takie same - zazwyczaj 3 a dzis 4 razy wstawalam.
Oli dzis po szczepieniu juz tym ostatnim - ale chcemy pneumokoki tez. sa strasznie drogie, :ico_sorki: ale chcialabym.
wazy 7650 i ma 69cm

pozdrawiam pa

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

22 maja 2009, 08:48

hej
od razu przepraszam że zniknęłam na tak długo ale wróciłam do pracy i czasu brak komputer w domu to kurzem zaszedł :-D nie uruchamiany od dawien dawna
korzystam z chwili wolnej w pracy

w skrócie napisze co u nas:
Sara ma 2 ząbki wyszły już w kwietniu a dokładnie 16-tego pierwszy
Ładnie już siedzi bez podparcia
Kiedyś gdy ją stawialiśmy na nóżki (trzymając pod paszki) dreptała a teraz podszkakuje jak szalona :-D a zaciesza przy tym jak nie wiem co
Tydzień temu byliśmy na szczepieniu Sara ważyła 7600 i na szczęście do tej pory nie choruje

muszę zmykać pozdrawiam

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 maja 2009, 21:20

hej, widze, że wątek umarł..

my nadal u teścia, jest w miare fajnie, napisze węcej jak już wrócimy, na razie odwiedzamy znajomych, rodzinke, troche w domku.. Jutro planujemy wycieczke do ZOO Wrocławskiego, o ile nie będzie lało, bo tu pogoda róźna raz leje, raz 30 stopni ciepła :-))

Ząbków brak, za to mały pluje się masakrycznie, mogłyby już wyjśc byłoby troche spokoju..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

24 maja 2009, 09:11

Hej dziewczyny:):)
No wątek nam troche podupada...
Mój Jasko ma tak ostrego tego jednego ząbka ze hej:):)Łapie mi już nim łyzeczke gdy podaje mu jedzonko. W ogole to juz próbuje podnosic dupcie gdy lezy na brzuszku i na kilka sekund tak juz klęka i sie chwieje:)wiec mysle ze jeszcze z miesiac i zacznie raczkowac.
Za 2 tygdnie wybieramy sie na wakacje nad morze do Trzęsacza:):)Hura:):)Ciesze sie bardzo choc masakrycznie boje sie podrózy. Od nas z Katowic to jakies 8 godzin jazdy jak dobrze pójdzie, a Jasko nie bardzo lubi jezdzic samochodem i nie wiem jak to bedzie....Mam nadzieje, ze jakos to przetrwamy i pózniej 2 tygodnie błogiego lenistwa:):)
Pozdrawiam was wszystkieg bardzo serdecznie:)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 maja 2009, 13:29

Melduje sie i uprzedzam, ze nie bede juz czesto zagladac, bo trafiła mi sie praca na wakacje, wiec nie bede miala czasu :ico_placzek:

W miare mozliwosci bede sie odzywac, o ile jeszcze nie zamkna nam watku :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

25 maja 2009, 08:27

wątku nie zamkną - nie poddamy się :-D
Sarze wychodzi trzeci ząbek tylko jestem w szoku bo wychodzi jej czwórka albo piątka u góry :ico_olaboga: troszkę marudzi, szczególnie jak ma spać, ale damy rade

wczoraj byliśmy na zawodach strażackich i było bardzo fajnie
a dziś spowrotem do pracy :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-05-25, 08:28 ]
jutro dzień matki - kupiłam w netto ślicznego storczyka za 20 zł i humor mi się poprawił
a córci kupiłam basenik muchomorek :)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

25 maja 2009, 18:48

ja zażyczyłam sobie azalię....
my też po bilansie... mały waży 7kg i 67cm.... z jedzonka to pół słoiczka obiadku i wsio.... żadnych soczków, z owocami też ciężko....pewnie w tym tygodniu zapodamy mięsko.....
Kiedyś nie dało się doczytać Was po kilkudniowej nieobecności a teraz..... puchy......maluchy bardziej się wymagające zrobiły....
Szymonek namiętnie leży na podłodze robiąc różne wygibasy no oczywiście dyskutując przy tym namiętnie....

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

27 maja 2009, 08:09

Stawiam :ico_tort: za drugiego ząbka:):):):)

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

27 maja 2009, 08:09

u nas z jedzeniem żadnego problemu :-)
co ja zrobie to Sara zje :ico_brawa_01: troszkę się martwie bo mało pije ale może poprostu nie potrzebuje ?
wczoraj było tak gorąco że szok wzięłam sobie dzień urlopu bo nasza niania pojechała ze swoim dzieckiem do lekarza więc spacerowałyśmy cały dzień :ico_brawa_01: rozebrałam małą na krótki rękaw i była z tego bardzo zadowolona
a dzisiaj strasznie zimno

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość