lilo

10 paź 2011, 21:22

naysha, musisz zapytać kto będzie zarządzał budynkiem i jaki jest szacowany koszt opłat, jak będą rozliczane, powinno to również być wpisane w umowie.

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

11 paź 2011, 12:37

naysha ciekawe pytanie, ja zawsze słyszałam, żeby zapytać sąsiadów i tyle :P a Ty piszesz już o jakimś konkretnym miejscu? Pamiętaj, żeby się dopytać czy grunt jest developera czy na użytkowaniu wieczystym, bo to też się ewentualnie zalicza do opłat.

Awatar użytkownika
naysha
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 24 maja 2011, 13:39

14 paź 2011, 10:34

Dzięki dziewczyny za uwagi, dziś sie umówiłam na spotkanie z developerem na przyszły tydzień. Mam nadzieje ze juz bede wiedziala co i jak.
flower no o tyle dobrze ze ten deweloper ma inwestycje i na północy wawy i blisko centrum, na razie badam teren:P wiec nie zapeszam:P
ale oczywiscie pochwale isę wyborem:D

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

14 paź 2011, 11:12

naysha, to ty już zaawansowana jesteś w tych poszukiwaniach mieszkania :)

Masz rację, nie zapeszaj. Tylko twarda bądź na tych rozmowach! Czekam na wynik :)

Awatar użytkownika
naysha
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 24 maja 2011, 13:39

20 paź 2011, 17:01

już się wywiedziałam wszystkiego :)
a oto moje marzenie:) - juz prawie spełnione :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

25 paź 2011, 13:04

No to gratulacje! Gdzie to w końcu będzie? Zazdroszczę, że już masz prawie to wszystko za sobą...

tenisoofka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2011, 22:26

25 paź 2011, 15:16

ja mogę polecić warszawskie lokalizacje:
-Mokotów - pięknie i wszędzie blisko, drogo niestety, ale trafiają się wieeelkie okazje, tylko trzeba szukać
- Bemowo - dobrze skomunikowane z resztą miasta, ale dość odległe
- Białołęka - chyba dajej najtańsza, ale zamknięte ośiedla i dla dzieci to raczej słabo
- Wilanów - dużo wolnych mieszkań, nowe bloki

Awatar użytkownika
naysha
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 24 maja 2011, 13:39

25 paź 2011, 21:42

flower na tarchominie:) no ja juz sie tak cieszę, normalnie już powoli jue urządzam w głowie;p
tenisoofka na wilanowie pełno wolnych mieszkań bo za bardzo nie ma chetnych na zamieszkanie tam...to takie typowa sypialnia warszawy,mi sie tam nie podoba:(

tenisoofka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2011, 22:26

25 paź 2011, 21:52

Wiesz, zależy o którym Wilanowie myślisz. Jakiś czas temu (ok. 2 lata) powstały tam takie piękne osiedla nowej mieszkaniówki, że jak tam pojechałam, to normlanie nie mogłam uwierzyć, że to ciągle Polska :)

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

26 paź 2011, 10:51

naysha, To fajnie, mój brat cioteczny mieszka na Tarchominie, na Odkrytej, zaraz za pętlą autobusową. Też gdzieś w tych okolicach będziesz mieszkać?

tenisoofka, piszesz chyba o Miasteczku Wilanów, zgadzam się, że jest śliczne i nowe :) ale naysha, ma rację. Tam właściwie nie ma nic oprócz bloków. Żadnej szkoły, państwowej przychodni, przedszkola, żłobka itd.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość