WszystkozAmeryki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 11 gru 2013, 11:06

Re: Styl Vintage

03 cze 2014, 15:41

W takim razie koniecznie musisz wstawić kilka takich przykładowych stylizacji we własnym wykonaniu,jestem ciekawa czy faktycznie tak dobrze leżą jak piszesz,czekamy z niecierpliwością:)

Paulina1234
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2017, 21:14

Re: Styl Vintage

18 maja 2017, 21:16

Słyszałyście o koronce gipiurowej? Ręcznie robiona, prawdziwe rękodzieło! Ja na koronkach i ich rodzajach generalnie się nie znam, ale odkryłam, że tego typu „materiał” w sklepie Unique User Przypadkiem tam trafiłam, bo gdzieś wyświetliła mi się w Internecie któraś ich sukienka i powiem szczerze, że jestem zachwycona kunsztem tych projektów! Są mega precyzyjne, do tego oryginalne i niespotykane. Nigdzie takich w sklepie nie ma. Teraz mają promocje, właśnie sama tam zrobiłam zakupy i ich polecam.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Styl Vintage

24 maja 2017, 10:48

Jeżeli chodzi o styl vintage,to mi osobiście kompletnie się nie podoba, zarówno jeżeli chodzi o odzież jak i aranżacje wnętrza,. Tutaj stawiam zawsze na nowoczesne rozwiązania, pełne polotu i odwagi :)

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Styl Vintage

12 lip 2017, 15:39

Vintage to bardzo fajna opcja na jakiś bal tematyczny, osobiście bardzo podoba mi się ten styl, nawiązuje do przeszłości i można się poczuć jak w innej epoce

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość