Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 sty 2012, 13:38

wpiszcie haslo premier w google i zoabczcie co wyskoczy :-D
rano widziałam
w telewizji non stop trąbią o tym , ogladam polsat news :ico_haha_01: i ciesze :ico_haha_01:

NICOLA_1985

23 sty 2012, 13:40

moim zdaniem chcą uciszyć ludzi aby nie mogli wyrażać swojego zdania bo sieć ma ogromne możliwości a jak ktoś z rządowych czyta o sobie niepochlebne rzeczy i wie , że to czytają wszyscy i wszyscy mają takie samo zdanie to pewnie mu delikatnie nie jest miło... :ico_oczko: zabronią wolności słowa, będa mieć kontrolę nad nami to będzie im łatwiej nam dyktowac nasze obowiązki bo praw juz raczej mieć nie bedziemy.. a każdy kto się wychyli będzie ponosił sankcje prawne i zostanie odcięty od sieci... czyli od świata.. jeszcze niech mu tv odłączą...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 sty 2012, 13:40

Anonymous brawooooo :ico_brawa_01: jestem z Wami :ico_sorki:

[ Dodano: 23-01-2012, 12:42 ]
moim zdaniem chcą uciszyć ludzi aby nie mogli wyrażać swojego zdania bo sieć ma ogromne możliwości a jak ktoś z rządowych czyta o sobie niepochlebne rzeczy i wie , że to czytają wszyscy i wszyscy mają takie samo zdanie to pewnie mu delikatnie nie jest miło... :ico_oczko: zabronią wolności słowa, będa mieć kontrolę nad nami to będzie im łatwiej nam dyktowac nasze obowiązki bo praw juz raczej mieć nie bedziemy.. a każdy kto się wychyli będzie ponosił sankcje prawne i zostanie odcięty od sieci... czyli od świata.. jeszcze niech mu tv odłączą...
heh przypomina mi to troszke pogrzeb dyktature Korei :ico_olaboga:
niedługo jak bedziemy za mało sie podlizywac to bedzie kara za to :ico_puknij:

NICOLA_1985

23 sty 2012, 13:42

było napisane o premierze ale moja przeglądarka nie mogła połaczyć się z tą stronką.. ciekawe czemu hehehe :ico_oczko:
Anonymous brawooooo jestem z Wami
hehe ja też!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 23-01-2012, 12:45 ]
heh przypomina mi to troszke pogrzeb dyktature Korei
niedługo jak bedziemy za mało sie podlizywac to bedzie kara za to
nie będzie można powiedziec co się myśli tylko to co rząd chce usłyszeć... czyli jeśli nie masz nić dobrego o nich do powiedzenia lepiej nic nie mówić... i tak to może niedługo wszystko wyglądać... cyrk na kółkach...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 sty 2012, 13:47

porażka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
oni chyba chcą abyśmy cofnęli się do średniowiecza

NICOLA_1985

23 sty 2012, 13:50

pani Basia jest the best "wolność dla internetu i git majonez" !!! :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 sty 2012, 13:56

. ciekawe czemu hehehe :ico_oczko:
- bo hakerzy zablokowali strone premiera :ico_sorki:

A ak podpisza ta umowe,to forum nasze bedzie musialo byc zamkniete,bo LK nie jest w stanie zapanowac nad tym co piszemy,zdjecie dziecka w koszulce Adidasa,to juz lamanie prawa,nagram filmik jak Zuzia tanczy a w tle przypadkiem zarejestruje sie muzyka z tv,to tez juz lamanie praw autorskich :ico_puknij:

Pojde na kurs,naucze sie tanczyc, w domu naucze meza i tez juz lamie prawo,bo maz nie zplacil za ta wiedze,a jak bezprawnie sie nia z nim podzielilam - no paranoja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 sty 2012, 14:03

Pojde na kurs,naucze sie tanczyc, w domu naucze meza i tez juz lamie prawo,bo maz nie zplacil za ta wiedze,a jak bezprawnie sie nia z nim podzielilam - no paranoja :ico_olaboga:
dokładnie :ico_puknij:
a ja rok temu wstawiłąm przepis na cos tam na forum, w imie tej ustawy bede mogłą poprosic administratora forum o adres IP następnie o wszystkie dane osobowe osób które "obejrzały" mój przepis i bede mogła dostać te dane BEZ zgody sądu :ico_puknij: bede mogła dochodzić kasy za wykorzystanie praw autorskich do przepisów :ico_olaboga: i zaden sąd na to zgody wyrazic nie bedzie musiał poprostu adinistratorzy bedą zobowiażani takich informacji udzielić :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

23 sty 2012, 14:45

Jejku, dziewczyny tak czytam co Wy tu piszecie i :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
izuś_85, poproszę o ten link na PW bo nie jestem w temacie nic a nic :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 sty 2012, 14:51

aniafs, dzis wszystkie telewizje o tym trabia - tvn24,polsat info itp :ico_sorki:

wpisz ACTA w google i poczytaj :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość