Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Gotowe diety - odchudzają?

27 lis 2013, 12:47

Nie odchudzają, bo niby w jaki sposób mają to robić?
To tylko krótkoterminowe zmiany, które nie mają sensu. Bo dietę trzeba zmieniać na stałe.
U mnie jedyne co dawało zadowalające efekty to połączenie diety, aktywności i foreverslim. Pozycja pierwsza wynikała z trzeciej. Nie miałam ochoty na jedzenie. Po kuracji, która trwała 3 miesiące nie wracałam już do kiepskiego jedzenia, a schudłam w sumie 14 kg.

honat5
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2013, 00:46

Re: Gotowe diety - odchudzają?

02 gru 2013, 01:30

Według mnie takie gotowe diety z pewnością pomagają. Ja się zastanawiam nad zamówieniem diety na oryginaleprzepisy.pl Opinie mają dobre, gotują u nich najlepsi, nawet jest jeden kucharz z TopChef'a chyba spróbuję. samej ciężko mi się w sobie zebrać do gotowania i przyrządzania tylu zdrowych posiłków.
Nie kombinuj.Tak naprawdę to chcesz , żeby ktoś inny martwił się o Twoją dietę.A to przecież Ty chcesz schudną.Musisz wziąć sprawy w swoje ręce.Znam bardzo prostą dietę , która była przepisywana przez lekarza, co prawda nie w Polsce, ale w Rosji i była to dieta o bardzo dużej skuteczności.Składa się ona z 2 rzeczy; w pierwszym tygodniu można jeść tylko jajka i pomarańcze.Je się trzy posiłki dziennie, na każdy 3 jajka ugotowane na twardo i 2 pomarańcze.Nie trzeba brać żadnych suplementów , ponieważ w takim jedzeniu są zawarte wszystkie składniki jakie są naszemu organizmowi potrzebne.w drugim tygodniu można jeść surowe owoce i warzywa.Może taka dieta by Ci odpowiadała?Jestem ciekawy.

ForPro
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 13 gru 2013, 16:50

Re: Gotowe diety - odchudzają?

13 gru 2013, 17:13

Żadna dieta tak moim zdaniem nie odchudzi nas w 100%. Wiele zalezy od przemiany materii naszego organizmu,a to już indywidualna kwestia i to co działa na jednych,dla drugich będzie kompletnie bezskuteczne. Do diety warto dobrac również odpowiedni plan treningowy,wtedy zapewni nam to efekty.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Gotowe diety - odchudzają?

17 lut 2014, 15:42

Jeśli dieta przy okazji nauczy nas zdrowych nawyków żywieniowych to nie jest to tylko krótkoterminowa zmiana ;)

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Gotowe diety - odchudzają?

17 maja 2014, 18:40

Nie wierzę w żadne diety cud. Najlepiej sprawdza się racjonalne odżywianie i ćwiczenia. Wiem to po sobie:) Najważniejsze to unikać monotonii w jedzeniu. Ja wciąż szukam nowych przepisów. Ostatnio trafiłam na http://multicooker.pl/przepisy i stamtąd czerpię inspiracje:) Jem to na co mam ochotę a mimo to waga spada;)

laila23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 wrz 2012, 22:31

Re: Gotowe diety - odchudzają?

27 maja 2014, 23:42

Sprawdzają się, ja jestem po Cambridge i zgubiłam sporo kilogramów. Na początku jadłam dużo ich posiłków ale z czasem wprowadzałam zdrowe dania, czerpałan inspiracje z ich strony i facebooka. W ten sposób zmieniłam swoje podejście i jedzenie. :ico_brawa:

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Gotowe diety - odchudzają?

29 maja 2014, 11:32

Mnie bardzo przypadły do gustu ich zasady osoby szczupłej przez całe życie - kojarzycie? :)

laila23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 wrz 2012, 22:31

Re: Gotowe diety - odchudzają?

29 maja 2014, 22:57

Wiadomo!!!

1. Jedz 4-5 posiłków z przerwami co 3-4 godziny. Nie zapominaj o śniadaniu!

2. Jedz 2-3 razy w tygodniu tłuste ryby morskie, które dostarczają do organizmu cennych kwasów omega-3 i omega-6. Do sałatek i surówek używaj tylko oleju rzepakowego lub oliwy z oliwek (tłoczonej na zimno).

3. Pamiętaj o warzywach przy każdym komponowanym posiłku.

4. Potrawy gotuj na parze, piecz, ewentualnie grilluj lub przygotuj w mikrofalówce. Unikaj smażenia.

5. Sól zastąp ziołami. Wiąże ona wodę w organizmie i przyczynia się do zwiększenia masy ciała i wzrostu ryzyka wystąpienia nadciśnienia.

6. Wybieraj makaron, pieczywo, ryż i kasze pełnoziarniste. Zapewnią odpowiednią porcję błonnika, witamin i składników mineralnych.

7. Z produktów mięsnych i nabiałowych wybieraj te o najmniejszej zawartości tłuszczu.

8. Jedz powoli i świadomie. Dokładne przeżuwanie pozwoli szybciej zaspokoić głód.

9. Wypijaj codziennie co najmniej 2,5 l płynów, z czego połowę powinna stanowić woda. Dzięki temu zmniejszysz uczucie głodu.

10. Uprawiaj sport przez 45 minut, co najmniej trzy razy w tygodniu, albo codziennie przez około 30 minut.


Wbijamy do główki dziewczyny :ico_brawa_01:

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Gotowe diety - odchudzają?

30 maja 2014, 14:38

Najlepiej wydrukujcie sobie i powieście na lodówce! :)

laila23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 wrz 2012, 22:31

Re: Gotowe diety - odchudzają?

31 maja 2014, 19:56

Heehhee ja jestem wzrokowcem i na lodówce by mi nie pomogło! Bo bym nie czytała, ale zdjęcia jakiejś pięknej figurki albo oglądanie tych ludzi co schudli bardzo dużo to mnie zawsze motywowało. :ico_sorki:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość