liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

04 paź 2018, 20:18

Ja często łapałam infekcje gdy kochaliśmy się z prezerwatywami, długo nie mogłam skojarzyć faktu że to właśnie od tego. I nie wiem sama czy miałam uczulenie czy co, rzeczywiście pieczenie i swędzenie często po seksie się pojawiało. Wtedy lekarz, lekarstwa itp. Jakiś rok temu zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne. Lekarz przepisał mi belarę. Od momentu gdy nie ma gumek - nie ma infekcji. A i zbliżenia dużo lepsze, spokojniejsze, na luzie.

WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

11 gru 2018, 13:52

Nie zawsze jest to sprawa uczuleniowa.... ja na przykład mam problemy z tarczycą i to tez może powodować na tym tle infekcję. Swoją drogą od dawna szukałam sprawdzonego miejsca w którym mogła bym znaleźć fachową literaturę na temat " kobiecych spraw". Moja koleżanka poleciła mi tą stronę kobiecesprawy24.pl i tu mam wszystko co chciałam.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

14 gru 2018, 12:48

liluśka, przy pigułkach też często pojawiają się infekcje. ​Warto wspomagać się wtedy chlorivagiem z apteki. Jest bez recepty.

dotek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 25 lis 2017, 10:59

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

01 lip 2019, 07:53

to fatalnie ale takie rzeczy trzeba zgłosić lekarzowi

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

01 lip 2019, 10:19

Najgorzej jest z zakażeniem wirusem hpv, dotąd nie było na to lekarstwa a teraz jest taki żel dopochwowy papilocare który chroni szyjkę macicy przez działaniem wirusa a nawet pomaga leczyć istniejące już zmiany

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

18 lis 2022, 00:43

Oczywiscie ze partner powinien wiedziec... wiekszosc chorob powinno sie leczyc u obojga ludzi nie tylko jednej. My nie mamy tajemnic przed soba, mamy jakies pragnienia czy checi to tez o tym gadamy, seks mamy fajny, uzywamy zabawek i afrodyzjakow

walentynka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 09 sie 2022, 10:36

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

23 lis 2022, 14:54

ja sobie nie wyobrazam ukrywac przed mezem ze mam infekcje... masakra jak mozna tak myslec.. :( marsjanka a moge spytac o te afrodyzjaki? jak to dziala? to sie jakos pije czy co?

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość