uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Idealna pierwsza randka

30 gru 2015, 13:00

nie należy się nastawiać na Bóg wie co bo potem można sie nieźle rozczarować. Spontan jest najlepszy.

Jusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 01 mar 2016, 12:02

Re: Idealna pierwsza randka

02 mar 2016, 11:35

randka w resuscytacji jest trochę sztywna, wolałabym piknik w parku :D

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Idealna pierwsza randka

13 mar 2016, 16:25

w kwestii randek to ja mam taką teorię żeby sie nie nastawiać na cuda bo potem przychodzi zawód.

Mallema
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2016, 09:38

Re: Idealna pierwsza randka

29 mar 2016, 09:57

Dla mnie najważniejsza jest spontaniczność, poczucie swobody i naturalność. Uczucie zanurzenia się w ciekawej rozmowie, nie myślenie o zbędnych ceremoniałach, ani o tym że się jest na randce i co trzeba... Po prostu musi się dziać i ma być najprzyjemniej na świecie. Ważne jest dla mnie również zbliżenie się z drugą osobą przez ciekawą rozmowę, a także obopólne poczucie zrozumienia. Trzeba poczuć magię i wtedy jest najlepiej :-)

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Idealna pierwsza randka

27 kwie 2016, 09:31

Pierwsza randka w ogóle nie musi być idealna. Szczerze mówiąc chyba żadna moja pierwsza randka nie była idealna, bo na każdej działo się coś dziwnego :P Mimo to każdą wspominam bardzo dobrze. Więc dziewczyny nie dołować się, jeśli nie macie partnera, to po prostu go poznajcie w https://www.mydwoje.pl/portal-randkowy i lećcie na nieidealną randke ;)

Awatar użytkownika
anuska96
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 kwie 2016, 14:04

Re: Idealna pierwsza randka

28 kwie 2016, 14:30

ja przeżyłam swoją najcudowniejszą randkę w życiu rok temu. Przyszedł do mojego mieszkania z winem, rozmawialiśmy bardzo niewiele (mimo że znamy się od wielu lat), za to tańczyliśmy, zjedliśmy przygotowaną przeze mnie kolację, po czym został na noc :ico_spanko: ciężko to opisać, ale było tak spontanicznie, cudownie, magicznie, a zarazem bardzo erotycznie. Delikatne gesty zamiast słów, wymowne spojrzenia... niczego lepszego w życiu nie przeżyłam. wciąż jesteśmy razem ;)

natikab
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwie 2016, 23:09

Re: Idealna pierwsza randka

29 kwie 2016, 23:20

Jak nic pamiętam jak mój brat się odchudzał z therm line man , byle by zrobić dobre pierwsze wrażenie. No i mu się udało ponieważ ta randka po chyba 3 tygodniowej kuracji , udała mu się rewelacyjnie. Teraz ślub ma być w lipcu.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Idealna pierwsza randka

16 maja 2016, 11:14

Każda z Nas na pewno inaczej wyobraża sobie idealną pierwszą randkę,prawda? W moim odczuciu jest to pierwsze wrażenie jakie zrobimy na danej osobie,więc w grę wchodzi również ładny i elegancki wygląd,ubranie i przede wszystkim dla pań- dodatki w postaci biżuterii,pamiętajmy o tym :)

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Idealna pierwsza randka

01 lip 2016, 17:16

To ja podejdę do tematu od trochę nietypowej strony, a mianowicie napiszę, że ciekawym miejscem na spędzenie romantycznych chwil są strony jak https://www.mydwoje.pl/Aktualnosci/News Dlaczego tak uważam? Jeśli ktoś ma siedzieć sam w domu i gapić się bez sensu w telewizor, to zdecydowanie lepiej będzie dla niego, jeśli wejdzie na taki portal i pozna kogoś wartościowego. Więc pierwsza randka wcale nie musi być idealna.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Idealna pierwsza randka

30 lip 2016, 15:06

Każdy zawsze denerwuje się przed pierwszą randką. Od niej przecież zależy, czy dojdzie do kolejnego spotkania. Dlatego trzeba zrobić jak najlepsze wrażenie. My, kobiety zawsze mamy ten sam problem - w co się ubrać. Tym z Was, które szykujecie się na randkę i nie wiecie co na siebie włożyć to polecam Wam do przeczytania artykuł na http://botaak.pl/nie-wiesz-jak-sie-ubrac-na-pierwsza-randke-z-kobieta-sprawdz/ gdzie znajdziecie najprzydatniejsze wskazówki.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość