mycha87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:09

Re: Zabiegi na zmarszczki

01 cze 2016, 12:53

Mezoterpia daje fajne efekty - http://www.klinikasfera.pl/medycyna-est ... ezoterapia. Mam tu na myśli oczywiście zabieg z kwasem hialuronowym. :)

eweli13
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 07 cze 2016, 13:06

Re: Zabiegi na zmarszczki

08 cze 2016, 13:10

Wydaje mi się, że należy zastanowić się nad zabiegiem laserowym. Przed tym jednak warto kupić krem przeciwzmarszczkowy dobrej firmy. Jak nie pomoże to warto zrobić zabieg lub nauczyć się żyć ze zmarszczkami :)

tiri
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 09 cze 2016, 15:42

Re: Zabiegi na zmarszczki

09 cze 2016, 16:14

Na pewno nie polecam zastrzyków. W Polsce praktycznie nie ma specjalistów, którzy są w stanie je wykonać bez groteskowego efektu.

madziulkaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:05

Re: Zabiegi na zmarszczki

28 cze 2016, 09:15

Te zabiegi z osoczem bogatopłytkowym mogą być niezłe http://belequilibre.pl/product/osocze-b ... y-lifting/ . Na pierwszy rzut oka brzmi strasznie, ale w sumie jak się przeczyta opis, to nie wygląda to tak źle :) I podejrzewam, że faktycznie może być skuteczne.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Zabiegi na zmarszczki

24 sie 2016, 09:31

Mnie kusi żeby zapisać się na zabiegi odmładzania skóry i usuwania zmarszczek w warszawskiej klinice SkinClinic, koleżanka była pół roku temu, świetnie wygląda nawet bez makijażu.

sark12a
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2016, 10:43

Re: Zabiegi na zmarszczki

24 sie 2016, 20:54

A może by tak prezent z zakresu medycyny estetycznej, jakieś usuwanie zmarszczek czy blizn ? Jeśli szukasz pomocy z zakresu usuwania blizn czy zmarszczek to koniecznie skontaktuj się z najlepszym fachowcem w Polsce do takowych należy dr. Tarkiewicz który profesjonalnymi zabiegami może wam usunąć wszystkie blizny, usuwanie zmarszczek lublin więcej znajdziecie w jego ofercie !

aligatore
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2016, 16:55

Re: Zabiegi na zmarszczki

30 sie 2016, 17:39

na wygładzenie zmarszczki na czole zaproponowano mi botox w klinice. Jestem po wstrzyknięciu botoxu. Zmarszczki nie widać, ładnie wygładzona skóra, zdrowo, naturalnie wyglądająca. Nie mam nic przeciwko takim zabiegom. Polecam klinike Dermed i dr Dorotę Żukowską

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Zabiegi na zmarszczki

09 lut 2019, 19:50

jest wiele ciekawych zabiegów na zmarszczki - na zmarszczki mimiczne super jest zabieg toksyną botulinową a ogólnie polecam też zabieg odmładzający w Estetyka Day Spa w Piasecznie po którym skóra została ujędrniona a zmarszczki wygładzone

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Zabiegi na zmarszczki

02 mar 2019, 01:24

Ja jak tylko zauwazyłam że pojawiają się u mnie pierwsze zmarszczki to zaczełam odpowiednio dbać o skórę. Oczywiście odpowiednia pielęgnacja - kremy przeciwzmarszczkowe i odżywcze a do tego dobry demakijaż. I zainwestowałam też w koenzym Q10 - wiele o nim słyszałam i czytałam i w końcu się skusiłam - http://urodazone.pl/atakuj-zmarszczki-od-wewnatrz/ I to była dobra inwestycja bo widzę sporą różnicę !

Awatar użytkownika
ZieloneDomoweSpa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:04

Re: Zabiegi na zmarszczki

09 gru 2019, 15:34

Co pomoże nam uniknąć przedwczesnego starzenia się skóry?
Sięgajmy po produkty zawierające znaczne ilości antyoksydantów – naszym sprzymierzeńcem będzie zielona herbata przyjmowana zarówno w postaci napoju, jak i jako składnik kremów.
Zawarte w niej polifenole spowalniają procesy starzenia i niweluje negatywne skutki nadmiernego opalania.

https://homegreenteaspa.pl/czy-kremy-przeciwzmarszczkowe-rzeczywiscie-dzialaja/
HomeGreenTeaSpa.pl

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość