ona .

Re: Lipcówki 2014

27 paź 2013, 06:15

Zrobiłam dziś kolejny test i po chwili pojawiła sie druga kreseczka dużo ciemniejsza niż ostatnio. :ico_sorki:
Za to obudziły mnie bóle brzucha i delikatne kłucie w pochwie czuje. Mam nadzieje, że to prostu tam sie rozrasta wszystko.

Spać już mi sie nie chce. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

Re: Lipcówki 2014

27 paź 2013, 08:21

I ja wykonałam dziś ostatni test który miałam w domu i więcej testować nie zamierzam. Trzeba uwierzyć :) Kreska znów mocniejsza :) dodaje załącznik :)

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

Re: Lipcówki 2014

27 paź 2013, 08:29

Ona ja mam nadal bóle w krzyży i w podbrzuszu ale mam nadzieję że to normalne...chociaż nie pamiętam jak było to w pierwszej ciąży

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Lipcówki 2014

27 paź 2013, 08:41

Mi ginek powiedział ze do polowy ciąży to tak jakbyjej nie było. Ze niby mogę robić wszystko tak jak wcześniej. Ten go ej był nawiedzony i z niego zrezygnowałam.

Gratuluje lipcoweczki! Sama mam malucha z lipca :) magiczny miesiąc. Pozdrawiam i trzymajcie sie ciepło i nie chorujcie!

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Lipcówki 2014

27 paź 2013, 13:52

ona ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Odnosnie pracy fizycznej podczas ciazy,to ja pracowalam jeszcze w 8miesiacu ciazy, a mialam prace fizyczna,wszystko bylo ok i ja sie dobrze czulam nie mialam zalecen zeby nie pracowac,fakt ze zmeczona bylam ale to norma a dzidzia urodzila sie zdrowa i w terminie :-)

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

Re: Lipcówki 2014

27 paź 2013, 14:02

ona ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Odnosnie pracy fizycznej podczas ciazy,to ja pracowalam jeszcze w 8miesiacu ciazy, a mialam prace fizyczna,wszystko bylo ok i ja sie dobrze czulam nie mialam zalecen zeby nie pracowac,fakt ze zmeczona bylam ale to norma a dzidzia urodzila sie zdrowa i w terminie :-)
Nie wiem jaką masz pracę ale ja jestem kucharką gotuję codziennie dla ok 50 dzieci co wiąże się z dźwiganiem na prawdę ciężkich garów poza tym po 8h stania kręgosłup mi czasem siada

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Lipcówki 2014

27 paź 2013, 18:08

ona ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Odnosnie pracy fizycznej podczas ciazy,to ja pracowalam jeszcze w 8miesiacu ciazy, a mialam prace fizyczna,wszystko bylo ok i ja sie dobrze czulam nie mialam zalecen zeby nie pracowac,fakt ze zmeczona bylam ale to norma a dzidzia urodzila sie zdrowa i w terminie :-)
Nie wiem jaką masz pracę ale ja jestem kucharką gotuję codziennie dla ok 50 dzieci co wiąże się z dźwiganiem na prawdę ciężkich garów poza tym po 8h stania kręgosłup mi czasem siada

Ja pracowalam fizycznie, jako operator maszyny cnc(produkcja materacow),wiec dzwiganie bylo podstawa,oczywiscie dzwigalam tyle ile moglam,poinformowalam pracodawce o ciazy wiec nie mial sprzeciwow gdy prosilam o pomoc w dzwiganiu zbyt ciezkich przemiotow osoby trzecie;
ALe kazda ciaza jest inna, i kazda z nas inaczej sie czuje,ja poprostu nie potrafilam w domu siedziec;a ze wszystko bylo ok wiec pracowalam.
Kregoslup tez mnie bolal,w szczegolnosci pod koniec ciazy, ale za to teraz boli caly czas,wiec byc moze to tez z tego ze pracowalam podczas ciazy,

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

Re: Lipcówki 2014

27 paź 2013, 18:31

ona ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Odnosnie pracy fizycznej podczas ciazy,to ja pracowalam jeszcze w 8miesiacu ciazy, a mialam prace fizyczna,wszystko bylo ok i ja sie dobrze czulam nie mialam zalecen zeby nie pracowac,fakt ze zmeczona bylam ale to norma a dzidzia urodzila sie zdrowa i w terminie :-)
Nie wiem jaką masz pracę ale ja jestem kucharką gotuję codziennie dla ok 50 dzieci co wiąże się z dźwiganiem na prawdę ciężkich garów poza tym po 8h stania kręgosłup mi czasem siada

Ja pracowalam fizycznie, jako operator maszyny cnc(produkcja materacow),wiec dzwiganie bylo podstawa,oczywiscie dzwigalam tyle ile moglam,poinformowalam pracodawce o ciazy wiec nie mial sprzeciwow gdy prosilam o pomoc w dzwiganiu zbyt ciezkich przemiotow osoby trzecie;
ALe kazda ciaza jest inna, i kazda z nas inaczej sie czuje,ja poprostu nie potrafilam w domu siedziec;a ze wszystko bylo ok wiec pracowalam.
Kregoslup tez mnie bolal,w szczegolnosci pod koniec ciazy, ale za to teraz boli caly czas,wiec byc moze to tez z tego ze pracowalam podczas ciazy,
Ja wychodzę z założenia że nie ma co ryzykować zwłaszcza jeśli dziecko jest bardzo wyczekiwane...poza tym ciąża to jedyny okres kiedy kobieta bezkarnie może się poobijać w domu. Ja z racji tego że jestem już mamą cieszę się że będę miała jeszcze przez okres ciąży więcej czasu dla dziecka
:ico_haha_01:
a jeszcze w temacie pracy to ja pracuję sama nikt mi nie pomaga :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ona .

Re: Lipcówki 2014

27 paź 2013, 20:26

Ja pracuję w biurze, 8 godzin dziennie przy komputerze. Mnie i bez ciąży boli kręgosłup, ostatnio robiłam badania, to mam wczesne zmiany zwyrodnieniowe. W ostatnim czasie drętwieje mi lewa strona, a najczęściej dłoń lewej ręki. :ico_noniewiem:

Avanti lepiej uważaj na siebie, nie ma co ryzykować. Chociaż ja nie uważam, że ciąża to choroba, to jednak wszystko z umiarem.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

Re: Lipcówki 2014

27 paź 2013, 20:36

Ja pracuję w biurze, 8 godzin dziennie przy komputerze. Mnie i bez ciąży boli kręgosłup, ostatnio robiłam badania, to mam wczesne zmiany zwyrodnieniowe. W ostatnim czasie drętwieje mi lewa strona, a najczęściej dłoń lewej ręki. :ico_noniewiem:

Avanti lepiej uważaj na siebie, nie ma co ryzykować. Chociaż ja nie uważam, że ciąża to choroba, to jednak wszystko z umiarem.
w pierwszej ciąży miałam zamiar pracować wtedy dzieci było o połowę mniej tym samym praca lżejsza ale niestety mdłości mi na to nie pozwoliły i tez szybko poszłam na zwolnienie. Teraz po prostu nie chciałabym ryzykować bo wysiłek fizyczny jest zdecydowanie większy ... Ale zgadzam się że ciąża to nie choroba :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość