DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: Wyprawka do szkoły - a co w niej?

03 wrz 2018, 00:58

Temat wyprawki szkolnej jest teraz jak najbardziej na czasie. Przy czym moim zdaniem jednym z jej najważniejszych elementów jest plecak. Moim zdaniem świetne produkty tego rodzaju znajdziemy w ofercie www.pariso.pl/pol_m_Plecaki_Plecaki-szkolne-131.html . Bez względu na wiek, dla każdego dziecka uda nam się tam wybrać coś odpowiedniego, z resztą moja córka też wybrała coś dla siebie, a mianowicie taki model z motywem wesołych sówek:)
Obrazek

kamik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2018, 19:58

Re: Wyprawka do szkoły - a co w niej?

06 kwie 2019, 21:39

Plecak dobrze dopasowany i dbający o prawidłową postawę dziecka to była podstawowa pozycja wyprawki dla mego dziecka. Kolejną na mej liście by Smart Kid Belt, mały niepozorny pas z dwoma klamrami, który dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Zawsze ma miejsce w szafce w szkole by w awaryjnych sytuacjach np. choroby mogli po malca podjechać dziadkowie i bezpiecznie przewieź go do domu. Sprawdził się już wiele razy jestem bardzo zadowolona z jego użytkowania.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Wyprawka do szkoły - a co w niej?

19 wrz 2019, 12:06

Tak w dzisiejszych czasach to dzieci większą część wyprawki dostają w szkole. Ale myśląc o swoim dziecku ja kupiłabym mu także wygodne, solidne krzesło biurowe do biurka, aby mógł odrabiać przy nim lekcje. Widziałam takie solidnie wykonane, z regulacją wysokości w sklepie internetowym,https://www.hop-sport.pl/.

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość