Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kuracja na wypadające włosy

08 cze 2015, 08:40

Jeżeli faktycznie te zabiegi pomogły to będę polecała również swoim znajomym,bo akurat na wypadające włosy mało co okazuje się skuteczne poza dobra dietę,unikaniem stresu i dobrymi odzywkami wraz z szamponem i naftą kosmetyczną,od tego należy zacząć.

kamelia463
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2015, 11:00

Re: Kuracja na wypadające włosy

08 cze 2015, 11:17

Ja mam zdiagnozowana depresję i w czasie, kiedy jej objawy się nasilają, to od razu mam też problemy z włosami, zaczynają wypadać, nie chcą się układać itd. Stres jest wrogiem nr. jeden :ico_zly: i trzeba z nim walczyć z całych sił.

samrew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2015, 21:38

Re: Kuracja na wypadające włosy

16 cze 2015, 19:20

.



Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak!

Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie.

Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko.
Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów .

Efekt natychmiastowy!

Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)

Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają :)

Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty!
Pozdrawiam

samrew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2015, 21:38

Re: Kuracja na wypadające włosy

16 cze 2015, 19:25

.




Szybki sposów na zmianę wizerunku i zarobek.


Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów. Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto. Jeśli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

Re: Kuracja na wypadające włosy

17 cze 2015, 14:31

U mnie na wypadanie włosów pomogło branie Bio silici max, suplementu diety, który ma w składzie m.in. biotynę, cynk, wit. a, d, ekstrakt ze skrzypu, czyli te substancje, które najczęściej są wymieniane jako odpowiedzialne za kondycję włosów. Wcześniej moje kłaki były dosłownie wszędzie, nawet ze dwa razy zapchałam odpływ w wannie :( Teraz już jest ok. Nie wiem, co było przyczyną takiego nagłego wypadania włosów, ale grunt, że tabletki pomogły, teraz biorę je już zupełnie profilaktycznie, żeby efekty utrzymały się jak najdłużej.

eewelina90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 18 cze 2015, 12:43

Re: Kuracja na wypadające włosy

18 cze 2015, 14:02

Aby zapobiegać wypadaniu włosów należy dostarczyć im niezbędnych substancji odżywczych, stosując zrównoważoną dietę (bogatą w witaminy i minerały). Trzeba też unikać stosowania preparatów stylizacyjnych i upiększających, oraz takich urządzeń jak suszarki, prostownice, lokówki i wałki. Podstawa to jednak stosowanie dobranych preparatów do pielęgnacji włosów, czyli dobrej jakości kosmetyków, które wzmocnią nasze włosy.

zuzankowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2015, 11:40

Re: Kuracja na wypadające włosy

21 cze 2015, 11:52

Wypadające włosy to jest jakiś koszmar! Ja mam teraz znowu taki okres, ze wypadaja mi garściami! Czuję, ze mam już tak przerzedzone włosy :( Ale kupiłam znowu dermenę i mam nadzieje, ze znowu pomoże. Zastawaniam się jeszcze nad zabiegiem mezoterapii na skórę głowy, moze to jakoś by pobudziło skórę głowy do działania..

samrew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2015, 21:38

Re: Kuracja na wypadające włosy

16 wrz 2015, 16:38

.


Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak!

Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie. Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko.

Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów .
Efekt natychmiastowy!

Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)

Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają :)

Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty!
Pozdrawiam

CosmoSPA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 17 sie 2015, 10:56

Re: Kuracja na wypadające włosy

09 paź 2015, 13:46

Tutaj przede wszystkim należy zacząć od dobrego szamponu z odzywką oraz zmiany diety- wszystko ma wpływ na wypadanie włosów,łącznie z tym co jemy oraz jaki poziom stresu osiągamy na co dzień.

zakista
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 paź 2015, 22:43

Re: Kuracja na wypadające włosy

15 paź 2015, 23:03

.


Zapraszam do polubienia fanpage na fb

Przedłużanie włosów

Profil stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się doświadczeniem z zabiegiem
przedłużania włosów.
Opinie, sugestie i porady.

Czekamy na wasze opinie :)

https://www.facebook.com/pages/Przed%C5 ... 6111585042

Sprawdź koniecznie!

Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość