tysia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 gru 2016, 12:44

Re: Witaminy przy odchudzaniu

20 sty 2017, 14:28

Podczas odchudzania ale i normalnie funkcjonując warto stosować dużo witamin. Najwięcej jest ich w owocach i warzywach. Ale zawsze miałam problem z witaminą D. Ciężko o nią, a teraz jeszcze nie ma słońca. Na szczęście odkryłam Vita D Express. Super się stosuje i zapewnia odpowiednią dawkę witaminy D w organizmie.

tysia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 gru 2016, 12:44

Re: Witaminy przy odchudzaniu

20 sty 2017, 15:12

Ja niezależnie czy znowu się odchudzam czy po prostu jestem na diecie to łykam Vita D Express. Ma sporą dawkę witaminy D i świetnie się ją stosuje :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Witaminy przy odchudzaniu

14 mar 2017, 14:09

Myślę, że podstawowe witaminy czy suplementy podczas naszej diety na pewno nie zaszkodzą- wręcz przeciwnie bo pomogą dostarczyć naszemu organizmowi naturalnych pierwiastków co jest niezwykle istotne w każdej diecie. Suplementy muszą być z pewnego źródła o bogatym składzie.

Wilma41
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:00

Re: Witaminy przy odchudzaniu

20 mar 2017, 10:07

Kup jakieś z olimpu witaminki

Ribavar
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2017, 09:07

Re: Witaminy przy odchudzaniu

21 kwie 2017, 09:10

Według mnie, witaminy warto pozyskiwać z naturalnych produktów. Takich jak np. konfitury, soki, syrop z bzu i innych tego typu owoców. Wtedy witaminy są najlepiej przyswajalne i bardzo pomocne przy odchudzaniu. Wiem po sobie :)

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: Witaminy przy odchudzaniu

09 maja 2017, 14:47

witaminy pozyskasz z naturalnych produktow ale nie w takich ilosciach w jakich potrzebuje organizm przy wiekszym wysilku i ograniczonej diecie. W Saturn Fitness duzo cwicze, czuje ze jem troche za malo ale chce przez jakis czas tak wytrzymac, lykam sobie dodatkowo zwykle witaminy, jeszcze 2 tygodnei i zobacze jaki bedzie efekt

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: Witaminy przy odchudzaniu

14 cze 2017, 16:14

Uważam, że w pierwszej kolejności witaminy powinno dostarczać się w pożywieniu. Zrobić sobie podstawowe badania i ewentualne niedobory suplementować. W sezonie jeść dużo warzyw i owoców, które są wtedy najzdrowsze i najsmaczniejsze. W zimie zajadać się rodzynkami, suszonymi figami, orzechami. Bakalie Helio, nie zawierają konserwantów jak np. te jagody suszone http://www.helio.pl/produkty/helio-gold/jagody-suszone a w dodatku mają sporo witamin i składników mineralnych. Z orzechami trzeba uważać, bo mają sporo tłuszczu, ale w rozsądnych porcjach pozytywnie wpłyną na nasze zdrowie. Moim zdaniem najlepiej odchudzać się stopniowo, odżywiając się zdrowo i racjonalnie.

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Witaminy przy odchudzaniu

24 lip 2017, 13:51

Nie brałam witamin, żeby podkręcić spalanie popijam herbatki slim plus od big-active, do tego ćwiczenia, więcej świezych warzyw i już jest kilka kg mniej

Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Re: Witaminy przy odchudzaniu

25 lip 2017, 20:34

Jak dla mnie, przy intensywnej redukcji, warto sobie dorzucić jakiś witaminowy suplement.

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: Witaminy przy odchudzaniu

06 lis 2017, 14:03

wystarczy jest wszystko pelnowartosciowe i zadne dodatkowe witaminy nie beda potrzebne, nie powinno sie tez przedawkowywać tego co organizm moglby sam wyprodukowac. Ja kupuje eko zywnosc z organic24 pl i nie uzupelniam juz diety dodatkowo, jedzenie jest bardzo dobre, pełnowartosciowe, produkty marketowe np jajka fermowe maja bardzo zaniżoną wartosc odzywczą

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość