MojeKLocki24
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:10

Re: Moda dla dzieci

03 lut 2016, 11:23

Akurat w kwestii mody czy odzieży dla dzieci,to najczęściej zamawiam w sklepach internetowych,gdzie mam niższą cenę i gwarancję dobrej jakości.

bozena96
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 05 lut 2016, 16:33

Re: Moda dla dzieci

05 lut 2016, 16:45

Ale można w necie dostac coś fajnego na przykład pościel http://poscieldladziecka.org.pl/ ja taką kupiłam i byłam zaskoczona wysoką jakościa

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Moda dla dzieci

24 lut 2016, 10:09

Ja staram się unikać sklepów sieciowych z racji słabej jakości odzieży dla dzieci oraz wysokich cen,tak jak Przedmówczynie- również wolę zakupy w sklepach internetowych na których jeszcze się nie zawiodłam.

Awatar użytkownika
farinha
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:29

Re: Moda dla dzieci

12 mar 2016, 13:21

Najczęściej robię zakupy w Pepco, mają bardzo ładne rzeczy często w dobrych cenach
Moja znajoma też robi tam zakupy. Mi jakoś Pepco nie przypadło do gustu.

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Moda dla dzieci

16 mar 2016, 14:18

Pamiętajmy,że niższa cena to jedna strona medalu,natomiast z drugiej warto też zwrócić uwagę na jakość ubranek,zabawek czy generalnie artykułów które kupujemy naszym dzieciom. Niższe ceny są także w sklepach internetowych,gdzie warto zamawiać,dla zainteresowanych polecam Maybebaby.eu

Awatar użytkownika
Selia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 kwie 2016, 11:49

Re: Moda dla dzieci

05 kwie 2016, 12:28

Ja również jak poprzedniczka uważam że cen to jedno a jakość to drugie, Jasne, fajnie jeśli jedno idzie z drugim w parze. Nie ukrywam, ze ubrania czy to dla mnie czy dla dzieci kupuję tylko online. Dlaczego? Bo jest taniej i wygodniej. Za takie same artykuły co w Internecie w sklepie stacjonarnym zazwyczaj zapłacimy sporo taniej a jakość ta sama. W sklepie http://www.pinkibaby.pl/ jest dużo uubranek niemieckiej firmy Kanz czy Tup Tup. Nie kurczą ani nie rozciągają po pierwszym praniu jak ma to miejsce niestety w ubraniach np. z Pepco. Ale wiadomo kto co lubi. Moje dzieciaki mają ubrania jedno po drugim więc wolę kupić coś porządniejszego od razu.

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Moda dla dzieci

20 kwie 2016, 13:44

Mam takie samo zdanie odnośnie zakupów ubranek czy generalnie artykułów dla dzieci w sklepach online. To duża wygoda i dodatkowo zawsze możemy liczyć na zdecydowanie niższą cenę,tym bardziej teraz wiosną i latem:)

Aakuku
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 14 cze 2016, 14:01

Re: Moda dla dzieci

14 cze 2016, 14:19

Wysokiej jakości ubranka dla dzieci w rozsądnych cenach,możecie znaleźć także na www.Aakuku.pl teraz mamy ciekawe,letnie rabaty i chętnie pomożemy:)

Angela
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 10 lis 2015, 16:00

Re: Moda dla dzieci

22 cze 2016, 13:06

Na http://escallante.pl/ masz ciekawe i modne ubranka a jak skorzystasz z którejś promocji to po kilkanaście złotych masz ładne ubranka dla dzieci.

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Moda dla dzieci

24 cze 2016, 13:21

Skoro już jesteśmy przy akcesoriach,ubrankach wysokiej jakości dla naszego dziecka,to zapraszam również na nasza stronę Maybebaby.eu gdzie teraz latem możecie znaleźć szereg ciekawych promocji i rabatów:)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość