Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: jak się relaksujecie?

18 paź 2015, 22:02

Ja uwielbiam długie spacery i przebywanie na łonie natury. Niesamowicie mnie to relaksuje i odpręża. Zimą lubię posiedzieć w domu przy kubku kakao i poczytać dobrą książkę, lub pograć w jakieś gry, ostatnio głównie Simsy4 http://pobierzgry24.pl/the-sims-4-spotk ... ad-dlc-pc/. Uważam, że każdy pomysł na relaks jest dobry, grunt żeby pomagał danej osobie.

beatabeatka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 01 wrz 2015, 09:54

Re: jak się relaksujecie?

20 paź 2015, 10:13

Ja raz na miesiąc robie sobie leniuchowe soboty, śpię dłużej niż zwykle, a moimi jedynymi obowiązkami są zakupy i ugotowanie obiadu :-D

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: jak się relaksujecie?

20 paź 2015, 13:20

a ja dzisiaj planuję iść sobie na sesyjkę do solarium :) to jedyne miejsce gdzie mogę się w pełni zrelaksować i nikt mi nie przeszkadza.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: jak się relaksujecie?

23 paź 2015, 12:19

Hmm... sposobów jest bardzo dużo!
Gry komputerowe są bardzo fajne, zwłaszcza te dla urozmaicenia własnego związku- coś takiego http://jebanka.pl/ :-)

Awatar użytkownika
Stefa356
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2015, 17:06

Re: jak się relaksujecie?

23 paź 2015, 13:04

Ja relaksuję się książką i muzyką:-) Na ten weekend zaplanowałam sobie taką lekturę: Dziewczyna z pociągu:-)
Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Wie, że pociąg zawsze zatrzymuje się przed tym samym semaforem, dokładnie naprzeciwko szeregu domów. Zaczyna się jej nawet wydawać, że zna ludzi, którzy mieszkają w jednym z nich. Uważa, że prowadzą doskonałe życie. Gdyby tylko mogła być tak szczęśliwa jak oni. I nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę, bo pociąg rusza, ale to wystarcza. Wszystko się zmienia. Rachel ma teraz okazję stać się częścią życia ludzi, których widywała jedynie z daleka. Teraz się przekonają, że jest kimś więcej niż tylko dziewczyną z pociągu... Zobaczymy, czy będzie taka ciekawa, jak sie zapowiada:-)

Awatar użytkownika
Stefa356
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2015, 17:06

Re: jak się relaksujecie?

25 paź 2015, 10:25

Na ten weekend zaplanowałam sobie taką lekturę: Dziewczyna z pociągu:-)
Zobaczymy, czy będzie taka ciekawa, jak sie zapowiada:-)
No więc weekend dobiega końca, a ja skończyłam wczoraj w nocy czytać Dziewczynę z pociągu... Co mogę napisać? Już sam fakt, że zarwałam troszkę nocy świadczy o tym, że książka była co najmniej dobra:-) Drugą świetną, a nawet najlepszą rekomendacją jest wiadomość, że oderwać się od tej książki trudno było ponoć samemu Kingowi.... Czegóż trzeba więcej? Rewelacyjnie skonstruowana intryga, niezwykła główna bohaterka, a do tego klimat londyńskich przedmieść – cały urok powieści, która jest troszkę przewidywalna, ale to w niczym nie przeszkadza:-) Polecam:-)

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: jak się relaksujecie?

26 paź 2015, 14:01

Ja staram się relaksować oglądając filmy i słuchając muzykę.

hania31
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 10 lip 2015, 21:20

Re: jak się relaksujecie?

26 paź 2015, 21:23

Ja uwielbiam teraz otulać się w koc, pić gorącą herbatę albo kakao i czytać książki, no i oczywiście gorące kąpiele :) Jesienią tak najlepiej się relaksuję, a latem chodzę na długie spacery.

deffisor
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2015, 13:32

Re: jak się relaksujecie?

28 paź 2015, 11:11

Ja czytam mało, bo mam problem ze znalezieniem czegoś dla siebie. Dla relaksu puszczam sobie muzykę i rysuję.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: jak się relaksujecie?

12 lis 2015, 18:23

Ja też lubię zakupy ale online. Strasznie meczy mnie chodzenie po sklepach. Poza tym w sieci jest większy wybór i niższe ceny. Od kilku dni zastanawiam się nad zamówieniem palety cieni do powiek makeup revolution z puderka - http://puderek.com.pl/cienie-do-powiek/ ... cieni.html Ostatnio zaczęłam malować oczy i stwierdziłam, że przydałaby mi się porządna paletka. Co mnie jeszcze relaksuje? Książki, spacery, muzyka... Trochę tego jest :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość