huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

08 lis 2015, 15:29

Ja wierzę w działanie suplementów. Tylko trzeba je regularnie przyjmować, wtedy można zobaczyć efekty. Ja np kupuję witaminy i preparaty mineralne w sklepie cavitasklep.pl i zażywam je regularnie. Szczególnie ważne jest to dla mnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy najłatwiej o infekcję.

Jolanta35
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2014, 13:05

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

10 lis 2015, 16:09

Jakoś dziwnie jest postawiony problem. To są fakty, w każdej branży są oszuści. Ale jakoś nie widzę tematu czy wierzycie, że samochody jeżdzą. Wystarczy znaleźć dobrego dostawcę jak chociażby naturabazar i problem z głowy.

Benikta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2015, 16:51

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

10 lis 2015, 16:56

jest wiele firm które produkują naprawdę dobre suplementy trzeba mieć zaufanie do firmy próbować która firma dobre suplementy prowadzi wtedy się przekonasz. Ja robiłem tak parę razy mam i ufam suplementom. Nie którzy się za dużo naczytają w internecie i robią naprawdę spore halo pisząc głupoty na necie tak się sieje ziarno nieprawdy później człowiek zielony wchodzi czyta i nie wie co ma robić i ile w tym prawdy jest. Ja testowałem parę firm które prowadzą suplementy nawet ta którą kolega wymienił wyżej naprawdę dobra firma.

alicja13
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2016, 11:43

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

16 lis 2017, 14:55

Nie wiem jak suplementy, których się stosuje na siłowni czy są skuteczne. Ja jestem pewna że suplementy dla ciężarnych z https://www.pbc24.pl/zul_m_PRODUKTY_Pro ... y-359.html są najlepsze. Dobre samopoczucie, zdrowa mama i dziecko :)

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

21 lis 2017, 22:10

oczywiście,że suplementy działają, nawet bym powiedziała,że pomagają dość konkretnie, moje dziecko ma stałe niedobory żelaza i tylko dzięki suplementowi dicofer junior było w stanie wrócić do żywych, bo wcześniej miało ciągle braki żelaza...

arletta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 gru 2016, 13:50

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

08 gru 2017, 09:34

Suplementy cudów nie uczynią ,stanowią jedynie dodatek do diety i bez odpowiednio skomponowanego i dostosowanego do naszych potrzeb jadłospisu ich suplementacja okaże się zupełnie zbędna.Najczęściej stosowane są odżywki białkowe bo możemy w bardzo prosty sposób utrzymywać nasz bilans energetyczny na właściwym poziomie, w czasie gdy nie mamy możliwości spożycia pełnowartościowego posiłku. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób dbających o formę, które nie są w stanie trzymać rygorystycznej diety W moim przypadku stosuję białko wpc z firmy GO ON Nutrition Trzeba pamiętać że suplementy białkowe są rekomendowane przede wszystkim dla osób ćwiczących, bez względu na rodzaj uprawianej dyscypliny.

waclawa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2017, 11:17

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

13 sty 2018, 15:09

używam od czasu do czasu suplementów, jak czuję że jakiś niedobór się pojawia to warto jednak wziąc pod uwagę, mój facet zawsze jakoś był sceptyczny ale ostatnio po kontroli u okulisty dostał zalecenie brania lutezanu na oczy, bo ciągle coś na te oczy narzekał, że bolą, pracuje jako informatyk więc prze d komputerem cały dzień, okulary niedawno zmienił więc jakoś wada nie poleciała a mówił ze gorzej widzi, lekarz kazał brać witaminy i widze że jakoś i facet sie do nich przekonał, jakoś ostatnio rzadziej na oczy narzeka a za miesiać ma iść do kontroli, zobaczymy. Na pewno przy syplementach ważny jest skład, warto się wczytać

Awatar użytkownika
elabas
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 17 sty 2017, 15:47

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

09 lut 2018, 12:09

Też jakoś nie wierzyłam że suplementy coś pomagają, jednak zmieniłam bardzo szybko zdanie gdy zaczęłam stosować kreatynę https://www.pbc24.pl/product-zul-3630-R ... punch.html . Suplement dodaje mi energii i mogę trenować jeszcze dłużej i jeszcze intensywniej :D

calineczkka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:24

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

02 wrz 2018, 18:24

Jedyny wyrób medyczny jaki przyjmuję to jest Intesta, która wspomaga pracę moich jelit. Uważam, że samą dietą to ciężko uzupełniać te wszystkie ważne minerały, ale warzywa i owoce to zawsze warto jeść :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

03 wrz 2018, 08:11

Oczywiście, choćby takie Omega Marine Forte https://natural.pl/nasze-suplementy/omegamarine-forte/ - bez nich nie uzupełniłabym kwasów omega 3.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość