maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: kantor internetowy

06 cze 2018, 14:36

Co racja to racja, na Cinkciarzu można też kupić walutę jak jest po dobrym kursie i w ciągu 24 godzin dokonać płatności. Podobno Ci z kredytami we Frankach tak kupują jak waluta spadnie na dobry poziom.

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: kantor internetowy

30 sty 2019, 23:57

Od lat wymieniam online i tak jest najwygodniej i najtaniej. Ostatnio założyłam konto na Gieldawalut bo dużo dobrego o tym kantorze słyszałam i faktycznie, ma bardzo dobrą ofertę, tym bardziej że teraz jako nowy klient, przez cały miesiąc korzystam z 80% zniżki na prowizję:)

kasiaolczak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2017, 12:36

Re: kantor internetowy

11 lut 2019, 16:29

Zgadzam się, kantor internetowy to zdecydowanie najwygodniejsza opcja :) Nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio korzystałam ze stacjonarnego. Teraz walutę wymieniam najczęściej w Kantor.pl - wymiana walut jest tam tania, ekspresowa i w pełni bezpieczna. Bardzo polecam :)

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: kantor internetowy

18 kwie 2019, 14:34

A znacie internetowy Pluskantor? Mój znajomy niedawno opowiadał mi o nich, wymieniał tam dość duże sumy i mówił że kurs jest atrakcyjny. Sama rozglądam się gdzie wymienić i chyba u nich to zrobię bo widzę że mają tanie przelewy zagraniczne a potrzebuję wysłać.

amsik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2020, 11:11

Re: kantor internetowy

30 mar 2020, 21:33

Z kantorów internetowych wg. mnie najlepszy jest Waluteo, działa zawsze szybko i sprawnie. Jako jeden z nielicznych kantorów online ma spread wynoszący zaledwie 1 grosz, inne kantory oraz kantory stacjonarne mają najczęściej kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt groszy. Transakcje wykonywane w Waluteo są bezpieczne, niezależnie od tego z jakiego miejsca na świecie je realizujemy.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości