Pandemonium
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2016, 08:55

Re: Nauka angielskiego

20 maja 2016, 09:00

Fajnym sposobem jest wspomniana już nauka z filmów - naprawdę dużo daje - poza standardowym osłuchaniem i zwiększaniem zasobu słownictwa dodatkowo można zapoznać się np. ze slangami, czy licznymi idiomami. Na dzień dzisiejszy jest to zwłaszcza przydatne, jako iż mało ludzi mówi "czystym" angielskim i na terenie choćby samej Anglii jest pełno "nowomowy" :-)

candi12
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:49

Re: Nauka angielskiego

26 sie 2016, 11:35

ja teraz chodzę na przyśpieszony kurs angielskiego, bo wyjeżdżam w przyszłym roku do Anglii trochę zarobić. Mam nadzieję, że po brexite jeszcze mnie przyjmą :)

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: Nauka angielskiego

22 sty 2017, 17:31

Ohh szczęściara. Ja dopiero się rozglądam, czytam oferty różnych szkół językowych. U mnie jest tragedia z czasem żeby dojeżdżać do szkoły, ale widziałam w empik scholl, że jest opcja części zajęć on-line. to by mogło być jakieś wyjście. Nie musiałabym szukać opiekunki do dzieci i zwiększyłabym sobie szansę na lepiej płatną pracę.

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: Nauka angielskiego

22 sty 2017, 17:33

Ohh szczęściara. Ja dopiero się rozglądam, czytam oferty różnych szkół językowych. U mnie jest tragedia z czasem żeby dojeżdżać do szkoły, ale widziałam w empik scholl, że jest opcja części zajęć on-line. to by mogło być jakieś wyjście. Nie musiałabym szukać opiekunki do dzieci i zwiększyłabym sobie szansę na lepiej płatną pracę.

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Nauka angielskiego

14 maja 2017, 21:46

speak up a dobre kursy dla młodzieży, moja siostrzenica, tegoroczna maturzystka chodzi i wiem że do matury podejdzie na luziku :) bo duż wałkowali temat a ona to już w ogóle chce iśc na filologię angielską więc ma parcie na naukę

judyta1998
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2017, 10:33

Re: Nauka angielskiego

13 cze 2017, 11:06

Może któraś z Was może polecić jakąś szkołę językową w Łodzi?

Awatar użytkownika
Hiver
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 lip 2017, 13:50

Re: Nauka angielskiego

12 lip 2017, 15:54

Niestety, nie znam szkół językowych w Łodzi. Pamiętaj jednak, że każda szkoła ma mnóstwo opinii. Jeśli tutaj nie znajdziesz pomocy, znajdziesz ją w innym miejscu.

Awatar użytkownika
lucija
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2017, 18:36

Re: Nauka angielskiego

13 lip 2017, 21:20

Jeśli ktoś już zna pewne podstawy języka, to całkiem dobrym pomysłem może być intensywna praktyczna nauka angielskiego bez podręczników, czy zeszytów. Mam tu na myśli spotkania 1-1 z native Speakerami na angloville.pl czyli kursie w angielskiej wiosce. To także świetna metoda na otwarcie się dla osób z barierą językową.

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Nauka angielskiego

02 paź 2017, 22:53

Bardzo fajnie można się uczyć przez https://www.ellalanguage.com/ . Bardzo dobre efekty i nauka w wolnym czasie. Nie trzeba drogich książek ani innych dodatków. Można nawet uczyć się w samochodzie.

Silgala
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 lis 2018, 17:18

Re: Nauka angielskiego

05 lis 2018, 17:27

Dzięki, to zdecydowanie interesująca rzecz i dobra wskazówka. Czasami jednak może nie być wystarczającej wiedzy, aby głębiej zrozumieć istotę tej sfery, dla niektórych osób, które moim zdaniem mogłyby pomóc kursy online, w moim przypadku zorientowałem się Korepetycje . Dlatego mogę spokojnie polecić

Wróć do „Starsze dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości