aaniakkk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 wrz 2015, 16:07

Re: Hobby- zwiedzanie

25 wrz 2015, 16:18

Ja również uwielbiam zwiedzać, niestety w obecnej chwili mam bardzo mało czasu na podróżowanie. Mam nadzieję, że kiedyś nadrobię zaległości :)

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: Hobby- zwiedzanie

28 paź 2015, 14:36

Ja polecam nowo otwarty Szlak Nut Kaszubskich w Wejherowie – to jedyna taka atrakcja w Polsce. www.wejherowo.pl

Awatar użytkownika
Ganka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2015, 16:20

Re: Hobby- zwiedzanie

16 lis 2015, 22:01

ja lubię zwiedzać. Nie robi mi dużej różnicy czy to góry czy tereny płaskie. W każdej szerokości geograficznej zawsze znajdzie się coś ciekawego do zobaczenia. Nawet pójście dwa razy w to samo miejsce skutkuje zobaczeniem czegoś nowego. Ale każda wyprawa obojętnie czy długa czy krótka jest o wiele lepsza jak się ma odpowiedni sprzęt do tego. Osobiście ekwipunek zawsze kupuje przez internet na stronie http://salewa.sklep-luz.pl Gwarantują duży asortyment i przystępne ceny.

badhabbit
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2015, 12:48

Re: Hobby- zwiedzanie

20 lis 2015, 13:38

zwiedzanie to świetne hobby ;) jak połączyć jest z fotografią(w moim przypadku amatorską) to po prostu trafia idealnie w mój gust :P

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Hobby- zwiedzanie

24 lis 2015, 12:19

Ja bym chętnie pojechała, ale kto mi to zasponsoruje? :)

trinitty
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 lis 2011, 10:41

Re: Hobby- zwiedzanie

14 sty 2016, 14:46

mój plan w tym roku na takie krótsze wypady to:
1. Berlin wiosną - cudny jest :)
2. Malbork jesienią
3. Wolin i okolice (weekend gdy będzie Boże Ciało)
4. Góry świętokrzyskie może majówką
5. Rzym - nigdy nie byłam a marzy mi się zobaczyć tę cudną architekturę

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: Hobby- zwiedzanie

17 sty 2016, 23:54

Zwiedzanie i podróżowanie to świetna sprawa :) dla mnie to forma rozwijania się i spełniania swoich marzeń. Ale to też sposób na przełamanie swoich ograniczeń i nieśmiałości. Teraz bardzo chętnie podróżuję sama - po prostu jak mnie najdzie ochota to się pakuję i jadę :) dzięki temu poznaję przepiękne miejsca w Polsce. NIe było łatwo się zmotywować, ale skorzystałam z pomocy i szkolenia prowadzonego przez Mateusza Grzesiaka. Wiem, że opinie o Mateuszu Grzesiaku są różne, ale mi pomógł.

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: Hobby- zwiedzanie

20 sty 2016, 12:15

Nas w zeszłym roku odwiedzili przyjaciele ze Stanów - pokazaliśmy im nieco Polski ;) Żeby jednak oprowadzić ich po naszym mieście musieliśmy sporo nadrobić - to niesamowite, że tak dobrze znamy różne odległe od nas miasta i państwa, a tak mało wiemy o swojej okolicy. Od tego czasu nadrabiamy i jak tylko możemy, to udajemy się na spacery z przewodnikiem po naszej okolicy ;)

jelcz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 28 lis 2008, 17:30

Re: Hobby- zwiedzanie

26 kwie 2016, 18:23

Tym, którzy lubią zwiedzanie w większym gronie, polecam klub HighFive. Byłem, przeżyłem i możliwe, że jeszcze raz się wybiorę z tą ekipą. Na każdym wyjeździe jest minimum 25 osób, zawsze można poznać kogoś nowego. Ludzie nastawieni na zwiedzanie i to w dużej ilości, więc opcja tylko dla aktywnych. Jedyny mankament, to cena, bo wyjazdy powyżej 300 - 400 zł, może dlatego, że przeeważnie nocleg w hotelach z trzema gwiazdkami.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Hobby- zwiedzanie

28 kwie 2016, 10:04

ja gdybym miała kasę to bym tylko jeździła i zwiedzała.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość