Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

20 cze 2016, 12:21

moi znajomi mieszkanie ubezpieczyli w Compensie. Na tą chwilę jeszcze odpukać w nie malowane nie musieli korzystać z tego ubezpieczenia. Ale wolą mieć w razie czego.

Mandalka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2016, 12:37

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

08 lip 2016, 12:41

Wybierając ubezpieczenie domu przede wszystkim warto porównać różne oferty, nie tylko pod względem ceny, lecz także spojrzeć na wyłączenia odpowiedzialności, by się potem nie okazało, że kupiliśmy polisę, która w praktyce w ogóle nas nie chroni.
Trzeba się także zastanowić nad tym, jakie zagrożenia są prawdopodobne w naszej okolicy (czy np. rzeczywiście grozi nam powódź). A oprócz samego ubezpieczenia domu i rzeczy w nim się znajdujących, przydatne jest bardzo OC w życiu prywatnym (zwłaszcza jeśli mamy dom jednorodzinny).

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

25 lip 2016, 13:16

Właśnie na te wszystkie czynniki zwracali nam uwagę w cuk, dlatego auto też u nich ubezpieczaliśmy, bo wszystko nam dokładnie wytłumaczono na miejscu:)

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

17 sie 2016, 23:36

Właśnie na te wszystkie czynniki zwracali nam uwagę w cuk, dlatego auto też u nich ubezpieczaliśmy, bo wszystko nam dokładnie wytłumaczono na miejscu:)
I jakiego ubezpieczyciela wybraliście??

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

13 lis 2016, 14:19

Właśnie na te wszystkie czynniki zwracali nam uwagę w cuk, dlatego auto też u nich ubezpieczaliśmy, bo wszystko nam dokładnie wytłumaczono na miejscu:)
Nam w cuk doardzono pakiet auto i mieszkanie.Sporo nam się udało zaoszczędzić w ten sposób.

nataliakoziol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 wrz 2013, 13:05

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

13 mar 2017, 14:07

Ja ubezpieczam w tej firmie: http://www.allrisks.eu
Musisz zwracać uwagę na wszystkie warunki zawarte w umowie, akurat jeśli chodzi o tą firmę to jest sprawdzona i nie muszę się o nic martwić :)

arletta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 gru 2016, 13:50

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

30 gru 2017, 11:02

Kiedy szukamy odpowiedniej oferty, powinniśmy wiedzieć, od jakich zagrożeń chcemy być chronieni. Czy tylko od zdarzeń losowych (jak pożar, powódź, wybuch), czy również od włamania, kradzieży, rabunku, dewastacji, OC wobec innych osób związanej z zachowaniem naszych dzieci, użytkowaniem domu lub posiadaniem psa. Takie oferty ma np towarzystwo https://tueuropa.pl/spokojny-dom.htm Trzeba jednak dokładnie czytać regulamin przed podpisaniem takiej polisy.

werkina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:54

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

01 sty 2018, 17:43

Na kalkulatorze cuk warto sobie sprawdzić które ubezpieczenie będzie dla nas najkorzystniejsze.

PolKass
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2017, 15:00

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

05 sty 2018, 10:05

Wiesz co - oferty są różne. Ja nie sugerowałabym się jedną firmą czy konkretna ofertą, a raczej wyszukała coś, co będzie odpowiadało moim wymaganiom. Np. mi na mieszkanie się w ogóle nie przyda ubezpieczenie takie jak ma moja siostra an dom - zupełnie inny zakres i cena niewymierna wg mnie, a ona wszystkim poleca. trzeba trochę popytać - najlepiej u źródła, czyli u agenta albo skorzystać z jakiejś wyszukiwarki. Tutaj np. masz dobrą: www.sug-ubezpieczeni.pl/oferta/ubezpiec ... kania.html

vandaiba
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:38

Re: ubezpieczenie domu. Na co zwracać uwagę

11 sty 2018, 13:10

Dom mamy ubezpieczony w concordii, oprócz ubezpieczenia samego domu wzięliśmy też opcję home assistance, facet czesto wyjeżdża i w razie awarii to nie muszę się martwić o szukanie hydraulika czy innego fachowca, oni to robią za mnie, trzeba dokładnie się zastanowić na ile chcemy ubezpieczyć, nie ma co zaniżać kwoty bo potem jak coś by się zadziało to odszkodowanie będzie mniejsze

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość