Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

06 paź 2007, 12:46

Ja również karmię piersią, tylko ja to mam różne przeboje z tymi moimi cyckami,Tomuń chyba słabo ssie,i są dni że muszę piersi pobudzać laktatorem, potem znów mam nawał, że nie umie tego zjeść.Najgorzej jest wtedy, gdy synek chce jeść, a ja patrzę nie mam mleka [wtedy czuję się złą matką] na szczęście mam 2 cycki i daje wtedy drugiego...
I ja niestety daję przez kapturki, Tomuń nawet już nie chce bez, tak się nauczył...pozdrawiam

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

09 paź 2007, 11:31

ja tez karmie piersia, na plusie mam jeszcze 4 kg, wlosy mi nie wypadly
a co do uczuc to uwielbiam to robic mimo zastojow lub kryzysow laktacji :ico_brawa_01:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 paź 2007, 13:19

sosim, nie zebym Cie chciala zdolowac, ale wlosy generalnie zaczynaja wypadac miedzy 3 a 4 miesiacem po porodzie-zycze, zeby Cie jednak nie dopadlo

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

25 paź 2007, 22:51

Mi włosy wyadały od 1 m-ca po porodzie do konca szóstego. Teraz wkoncu przestały, i na szczeście bo już bałam się, ze wyłysieję...
A jak się czuję karmiąc? Super :-) ważę mniej niż przed ciążą, mam nieco większe ładne piersi całkiem zgrabną figurę. Jedyny minus to czasem przeciek na bluzkę, doprowadza mnie to czasem do szału. Ale wkońcu od czego są wkładki laktacyjne. Pozdrawiamy :-)

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

26 paź 2007, 15:05

Dzisiaj mija 2. miesiąc jak karmię Amelcię. Cały czas zażywam witaminy dla karmiących. Włosy jak na razie mi nie wypadają. Wyglądam nawet lepiej niż w ciąży. Schudłam za to już 19,5 kg. Jeszcze pozostało 3 kg na plusie, ale myślę, że to zejdzie.
Czuję się wspaniale.
Kapturki zakupiłam, ale nie używałam ani razu. Przez pierwsze dni bolało jak doabli, ale teraz już jest ok. Też są dni, że mleka jest mniej, a później więcej. Ale to dlatego, że Ami różnie ssie.
Amelcia przesypia normalnie noce mimo, że daję jej tylko pierś, choć czasem budzi się na jedzonko koło 3.30. Ale naprawdę sporadycznie.

NICOLA_1985

28 paź 2007, 10:14

hej ja już miesiąc karmię moją Karolinę piersią, czuje się dobrze mała nie ma żadnych uczuleń ani kolek (odpukać w niemalowane...) jem praktycznie wszystko na co mam ochote poza grochem, fasolą i kapustą no i wiadomo nie pije gazowanych napojów. troche wypadaja mi włosy i przez pierwsze 3 tygodnie karmienia bardzo bolały mnie piersi ( czułam jakby prąd wchodził mi w ręce do samych palców od piersi). ciesze się, że mam dużo pokarmu i że nie musze małej niczym dokarmiac bo moje mleko dla niej jest najlepsze. od kilku dni jedynie podaje jej dodatkowo herbatkę rumiankową z HIPP'a. mam do zrzucenia 5 kilo bo waże teraz 55. mam nadzieje, że to szybko zrzuce. niestety z powodu cc musze odczekać 18 tyg od porodu zeby móc zacząć ćwiczyć... na raze jedyne ćwiczenia jakie wykonuje to noszenie Karoliny na rękach albo spacery :)

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

15 kwie 2008, 22:00

ufff mi włosy wypadają od 1,5 moze 2 m-cy. Po porodzie bylo ok, balam sie, ze beda leciec, a byly ladniejsze niz kiedykolwiek. No, a potem zauważyłam, że jak rozpuszczam włosy to sciągam gumkę i garść włosów. już zaczelam sprawdzac rózen cuda typu szampon dermena.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

13 maja 2008, 10:48

Ja super się czuję karmiąc piersią :-D Uwielbiam,jak malutka się wtula w cyca.Boję się tylko,żebym miała pokarm,bo starszą córcię karmiłam tylko 2.5 miesiąca.Mam nadzieję,że teraz będzie lepiej i przynajmniej pół roku będę karmić,chociaż marzy mi się co najmniej rok.

[ Dodano: 2008-05-13, 10:49 ]
Włosy na razie w porządku,na poczatku bolały brodawki,ale już ok.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

15 maja 2008, 09:14

Mi właśnie od około 2 ch tygodni też zaczęły wypadać włosy, są wszędzie - najbardziej denerwuję się kiedy zauważę jakiegoś włosa na buzi Zuzi. Zostały mi 2 kg do zrzucenia, (w ciąży przytyłam 18) żeby ważyć tyle co przed ciążą ale oczywiście chciałabym ważyć jeszcze mniej, bo przed ciążą sporo się utuczyłam :ico_placzek: Myślę jednak, że szybko mi to pójdzie - mieszkam na 4 piętrze i codziennie wychodzę po schodach z wózkiem - to lepsze niż sauna solutions :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

21 maja 2008, 08:44

U mnie samopoczucie tez super, tylko jeszcze mam 10 kilo na minusie.... :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość