eweli13
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 07 cze 2016, 13:06

Re: Dobry dentysta

26 sie 2016, 10:02

Ja również poszukuję dobrego dentysty. Mam duży problem z jednym zębem. Boje się, że czeka mnie kanałowe albo nawet wyrywanie. Już nawet czytałam o implantach zębowych na: http://noy.pl/jak-wybrac-stomatologa-do ... implantow/ . Im więcej porad tym lepiej. ;) Ja się zawsze takimi wizytami stresuje!

andyson
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2017, 05:03

Re: Dobry dentysta

12 lut 2017, 05:14

Thank you

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Dobry dentysta

06 maja 2017, 14:23

eweli13, implant to ostateczność, póki można to ratuj swój ząb. Jeśli chodzi o dobrego specjalistę od leczenia kanałowego z Warszawy to polecam dr Parzeniecką, ona przyjmuje w Ober Clinic. Ja jestem jej pacjentką już od bardzo dawna, choć trafiłam do niej z bardzo brzydkim uzębieniem to przez ten czas udało się wszystko wyleczyć bez żadnej straty ;)

Angelka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2017, 12:26

Re: Dobry dentysta

03 sie 2017, 12:48

Znam doskonały gabinet dentystyczny w Gliwicach http://bmqmed.pl/stomatologia/endodoncja Naprawdę najwyższa... można powiedzieć światowa jakość jeżeli chodzi o poziom leczenia oraz obsługi. Dentyści bardzo dbają o komfort pacjentów. Polecam też zobaczyć nagranie wideo, które pokazuje jak wygląda proces leczenia, a także na co zwracana jest szczególna uwaga w czasie leczenia.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Dobry dentysta

14 gru 2017, 21:23

Ja korzystam z usług stomatologicznych w centrum medycznym http://www.aldent.lublin.pl/. Mają bardzo nowoczesny sprzęt i miłą kadrę medyczną, są profesjonalistami w swojej dziedzinie.

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: Dobry dentysta

22 cze 2018, 21:56

ehh, "jak możesz ratuj zęba" bo podobno swoje, to swoje. A ja chciałabym znaleźć lekarza, który powie mi "rwiemy po kolei i szykujemy protezę"... Zęby łamią mi się na bułce zwykłej, mięciutkiej, ale twardo "ratujmy!". Implanty u mnie odpadają. Raz - koszty ponad moje możliwości, dwa - w kościach duże zmiany o charakterze osteoporozy, a to ponoć przeciwwskazanie do implantów...

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Dobry dentysta

03 wrz 2018, 16:53

Spróbuj może w Lux medzie, ja mam u nich wykupiony pakiet stomatologiczny, wykorzystują najnowocześniejsze metody leczenia, może poradzą coś na twój problem. Spróbuj , na prawdę warto, mają spore zniżki, darmowe przeglądy . Ja jestem za każdym razem zadowolona.

Klaudiaa22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2022, 21:36

Re: Dobry dentysta

28 sie 2022, 21:56

Jak korzystam już od jakiegoś czasu z dentart. Fajne i fachowe podejście, bardzo mili lekarze, zero bólu, jak ktoś sie boi to tak samo bez obaw można do nich.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość