Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

08 lis 2016, 11:34

Pytanie czy warto udać się na taki zabieg czy też korektę, bo jak dla mnie jest to zbędne i tylko ingerujemy we własne ciało co po latach będzie miało swoje konsekwencje. Lepiej bazować na naturalnych kosmetykach oraz być aktywnym na co dzień, stosować dobra dietę, zamiast sztucznie wypełniać usta.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

17 lis 2016, 09:36

Efekt może być naprawdę naturalny. Moja koleżanka robi sobie regularnie usta kwasem hialuronowym, a wszyscy zachwycają sie efektem :) Wystarczy znaleźć specjalistę. Ona chodzi akurat do kliniki na Bukowińskiej w Warszawie:)

kamcia10
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2017, 10:25

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

12 cze 2017, 10:37

Ja sobie powiększyłam usta i jestem bardzo zadowolona z tego. Są duże i pełne, czyli idealne. Co prawda 2 raz musiałam przeskładać zabieg, bo wyskoczyła mi opryszczka. Na szczęście krem endvir bardzo szybko się z nią rozprawia

Awatar użytkownika
nykiel
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 gru 2016, 13:19

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

13 cze 2017, 15:41

trzeba poczytać opinie i wybrać naprawdę dobrego specjalistę, by nie wyglądać jak karykatura

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

31 sie 2017, 18:12

ja się kiedyś zastanawiałam nad taka opcją ale mój mąż powiedział, że mam śliczne usta które nie potrzebują poprawek. Uroczo, prawda? :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

07 wrz 2017, 11:30

Prawda:) Masz dobrego i przede wszystkim rozsądnego męża, upiększanie się na siłę często daje efekt odwrotny do zamierzonego, pamiętajmy o tym.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

01 cze 2018, 12:06

Bardzo ważne jest doprecyzowanie na wizycie tego, na czym nam zależy. Ja chciałam mieć możliwie jak najbardziej naturalny efekt, bo chciałam jedynie zniwelować asymetrię moich ust. Byłam na zabiegu w Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów i i od razu to doprecyzowałam. Efekt jest na tyle widoczny, że nie mam już nierównych ust, a jednocześnie tak naturalny, że nikt nie powiedziałby, że miałam powiększane. Na tym mi zależało i jestem bardzo zadowolona.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

10 cze 2019, 10:09

Może zamiast wypełnienia ust zrobisz sobie makijaż permanentny ust. Ja sobie taki makijaż zrobiłam w Warszawie,http://www.biotekpolska.pl/ i nie żałuje.

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

25 cze 2019, 13:36

Ja robiłam pod Warszawą, w Radzyminie u dr Bembenek. W Centrum Medycznym Panorama. Inna doktor z Warszawy mi doradziła do niej jechać, że jest tam taniej i że najlepiej Pani doktor wypełnia. I ja to potwierdzam, mam krzywe usta normalnie a po zabiegu wyglądają jak nie moje. Super kształt, podniesienie kącików i naturalne powiększenie. Nigdy się nie spodziewałam że będzie aż tak dobrze. Na pewno będzie powtarzać bo mój poziom samoakceptacji poszedł o 90% w górę :D

Tiffany
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 11 lip 2019, 14:51

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

11 lip 2019, 15:01

Zrób sobie zabieg kwasem hialuronowym, daje super efekty a jest i tak naturalnym zwiazkiem wystepujacym w organizmie.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość