Awatar użytkownika
ustovska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 paź 2018, 15:40

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

04 paź 2018, 15:50

ja więcej odpoczywałam :)

Jajeczko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 12 cze 2018, 00:13

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

05 lut 2019, 19:15

Nie robię nic specjalnego poza dotychczasową pielęgnacją plus oczywiście balsamy przeciw rozstępom. Bardziej skupiam się na pielęgnowaniu dzidziusia. Zdrowo się odżywiam i regularnie robię USG u mojej pani doktor Rozmus-Warcholińskiej. Ciężko się do niej dostać, jest między innymi w częstochowskim Gyncentrum, ale naprawdę warto. Wykonuje również badania prenatalne oraz diagnostykę wad płodu.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

27 maja 2019, 23:35

Wizyty u lekarza to jasna sprawa, ja chodziłam regularnie, poza tym koniecznie witaminy, mi lekarz zalecił mama DHA premium. Poza tym zdrowo się odżywiałam, nie zapominałam o aktywności fizycznej, może nie chodziłam na siłownię, ale starałam się dużo spacerować. Na brzuch stosowałam oliwkę, nie mam rozstępów, więc chyba się sprawdziła ;)

NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

26 cze 2019, 10:51

Ja jak byłam w ciąży to regularnie przesiadywałam u kosmetyczki na różnych zabiegach. Największym ukojeniem dla mnie były jednak masaże całego ciała. Polecam każdej przyszłej mamie ten salon kosmetyczny https://www.salon-hana.pl/cennik.

Kasiunia1245
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2020, 21:35

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

24 kwie 2020, 21:42

Ja często zmieniałam kremy na rozstępy i to chyab była moja jedyna inna pielęgnacja....reszta pozostawała bez zmian.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość