Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

16 lip 2007, 05:07

Temperatura wody taka optymalna to 37.5 stopnia.

Gratuluję Fasolki. Dbaj o siebie i o dzidzie. Powodzenia!!!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

16 lip 2007, 14:00

Zacznij odpoczywać, popatrz na swoją dietę i rzeczywiście, tak jak piszą dziewczyny, zmień lekarza. A tak w ogóle to gratulacje :ico_brawa_01:

Ona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 10 lip 2007, 13:00

16 lip 2007, 21:42

juz zmienilam tego lekarza ale martwi mnie cos mam dziwne bole w podbrzuszu to nie sa skurcze bole na miesiaczke tez nie takie "dziwne" kiedy mam ten bol niemoge sie ruszyc ale po chwili przechodzi i klucie w prwaym boku czasmi i bolaly mnie piersi a juz mnie niebola co o tym myslicie mam isc do lekarza czy to jest normalne?

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 654
Rejestracja: 18 mar 2007, 00:17

16 lip 2007, 22:06

witaj Ona serdecznie gratuluje ciazy i najwazniejsze nie denerwuj sie bo stres na pewno na ciaze dobrze nie wplywa...Jesli chodzi o bole brzucha w czasie ciazy to naprawde jest wiele przyczyn i ciezko cos stwierdzic.Jesli sie niepokoisz idz do lekarza on na pewno postara sie Ci pomoc.Moja znajoma miala bole brzucha i brala jakies leki ktore jej pomagaly przepisane przez gin. ale niewykluczone ze takie bole przepowiadaja poronienie co niestety czesto sie zdarza.Idz wiec upewnic sie do lekarza.Zycze powodzenia,pomyslnego donoszenia ciazy i najwazniejsze nie stresuj sie :-)

Ona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 10 lip 2007, 13:00

16 lip 2007, 22:26

postaram sie isc jak najszybciej jesli ktos bedzie jeszcze cos wiedzial na temat tych objawow to chetnie przeczytam dzieki :*

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

17 lip 2007, 12:32

Ja miałam takie bóle na samym początku ciąży. Cały czas się czułam tak, jakbym miała za chwilę dostać okres. Najgorsze było to, że po tescie ciążowym nadal do 7. tyg. tak się czułam. Oczywiście poszłam do lekarza. Uspokoił mnie.
Tak więc jeśli masz się stresować, to pójdź do lekarza, albo zadzwoń do niego i porozmawiaj o tym.

Ona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 10 lip 2007, 13:00

17 lip 2007, 14:51

tylko ze te bole nie sa na miesiaczke to jest iny bol :(

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

17 lip 2007, 20:37

No to do lekarza

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 lip 2007, 21:41

Moja gin twierdzi, że wszystko ma prawo mnie boleć, bo jedno rośnie, drugie się rozciąga, a trzecie przemieszcza. Póki nie ma krwawień nie ma niepokoju. Tak twierdzi moja gin. Z tym że co lekarz to pewnie inna opinia. Mnie ciągle coś boli, a z maluszkiem wszystko w porządku. Spróbuj wziąć no-spę. Ja biorę od samego początku. Gin mi przepisała, żebym się bólami nie stresowała. Kazała mi brać 3 razy dziennie i na początku jak mnie ciągle bolało to brałam. Teraz już się przyzwyczaiłam i biorę raz dziennie.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 lip 2007, 01:19

mój ból tylko początkowo wydawał się zwiastować miesiączkę, później przerodził się w jakby kłucie, czułam jakby mnie jajnik kuł-i nie zawsze ten sam, jak próbowałam opisać lekarzowi ten ból, to pytał czy to takie jakby ciągnięcie...czy czuję jakby mnie coś ciągnęło za jajnik-właściwie to kłucie, przypominało ciągnięcie... lekarz stwierdził, że mam obkurcze macicy-po prostu dostawałam lekkich skurczy, bo mój organizm tak zareagował na nagłą burzę hormonów... dostałam luteinę (progesteron), po dwóch-trzech tygodniach przestało boleć całkowicie-teraz od bardzo dawna nie czułam żadnego rodzaju bólu w podbrzuszu-może u Ciebie jest tak samo??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość