Awatar użytkownika
elipsa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:34

Re: soki z wyciskarki

24 maja 2019, 13:38

Uwielbiam soki wyciskane z owoców i warzyw. Nie mam wyciskarki a starą sokowirówkę, która całkiem nieźle sobie radzi jak na swój podeszły wiek. :) Jeśli kiedyś postanowi nas opuścić :D kupię wyciskarkę.

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: soki z wyciskarki

10 lip 2019, 11:45

elipsa zylam z takim samym podejsciem.. stara wysluzona sokowirowka czekala na zmiane :D Gdy zakonczyla swoj wieloletni zywot zakupilismy wyciskarkę wolnoobrotową Midea z polecenia znajomych :D W szoku jestem jak duze ilosci soku oraz jak bardzo rozni sie konsystencja z wyciskarki i sokowirówki i zaluje ze nie kupilam jej wczesniej zwlaszcza jak dzieci byly mniejsze bo wychodza z niej pyszne musy :D Teraz robimy w niej soki, sorbety a nawet lody ! Cichutka wiec nawet maz rano do pracy (a wychodzi o 4 czy 5) robi sobie cos do kubka swiezego i nie budzi rodziny :D

Tiffany
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 11 lip 2019, 14:51

Re: soki z wyciskarki

11 lip 2019, 15:08

Ja pije tylko soki z wyciskarki, te sklepowe maja w sobie za duzo cukru, nawet w wariancie 100%

Awatar użytkownika
kchmiel93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2019, 10:58

Re: soki z wyciskarki

24 lip 2019, 16:12

Wyciskarki wolnoobrotowe mają tę przewagę nad sokowirówkami i blenderami, że nie podgrzewają owoców i warzyw, a to właśnie przez podgrzanie tracimy wszystko co najcenniejsze. Sok z takiej wyciskarki jest lepiej przyswajalny od niż zjedzenie samych takich owoców i warzyw. Jest to wspaniała inwestycja w nasze zdrowie.

korsarkaczekoladowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 23 sty 2018, 17:12

Re: soki z wyciskarki

30 lip 2019, 20:06

kupiłam sobie wyciskarkę ale jakoś za dużo z tym wszystkim zabawy, żeby wypić szklankę soku wyciągać to wszystko, czyścić, kupować owoce, jak mnie nachodzi ochota na sok kupuję sobie mały pomarańczowy drWitt i z głowy, smaczny, buteleczka potem się przydaje na domowe soki

pulchna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 22 lut 2016, 10:16

Re: soki z wyciskarki

14 sie 2019, 07:04

Wyciskarka wolnoobrotowa to super sprawa...kupiłam taką kilka lat temu i bardzo mi się przydaje ponieważ moja córka lubi świeże soki.

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: soki z wyciskarki

21 sie 2019, 21:36

Powiem szczerze, że nigdy wyciskarki nie miałam :) A jak mam ochotę na sok to kupuję, tylko też zwracam uwagę na skład itp. lubię bardzo wszystkie dr wii, szczególnie te warzywno-owocowe no i oczywiście pomarańczowy.

Madridka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2020, 12:57

Re: soki z wyciskarki

30 kwie 2020, 10:03

Chcialabym miec i chyba wreszcie bede musiala sobie sprawic bo jakosc takich sokow to jest kosmos w porownaniu do tych sklepowych.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: soki z wyciskarki

11 maja 2020, 09:03

Kupiłam Sanę miesiac temu. Od tamtego czasu używam praktycznie codziennie i jestem zadowolona. Od samego początku szukałam jedynie wyciskarki bo jak wiadomo są lepsze od sokowirówek. Przeglądałam tańsze, droższe i w koncu zdecydowałam sie na urządzenie cenowo droższe.... . Myslę,że była to dobra decyzja bo pomimo,ze wyciskarka nie jest pozbawiona w 100% wad to spisuje się super. Soki są smaczne, wyciska skutecznie każdy rodzaj warzywa i owocu. Zostawia przy tym niewiele odpadu. Nie chodzi również tak głośno. Zdarza mi się również używać biegu wstecznego. Zdarza się,ze jabłko sie za bardzo musuje w środku ale odkryłam,że wystarczy przepchać twardszym owocem i problem znika. Fajnie,ze nie jest biała. Moja kolezanka ma bialą sokowirówkę i ten kolor odbarwia się pod wpływem soku ( z buraków czy z marchwi ). Nie kupiłabym takiej.

Wyciskarkę kupowałam w Eujuicers:
NATULUX
ul.Wersalska 47 / 75
91-203, Łódź
tel: 422529660
Warto się skontaktować. Powinni doradzic co wybrac.

Creativka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2020, 12:29

Re: soki z wyciskarki

28 cze 2020, 12:32

ja nie mam wyciskarki ale soki Nuja bardzo mi smakują! no i moim zdaniem nie ustępują nic a nic tym sokom z wyciskarki!

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość