Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

03 paź 2016, 08:44

Zgadzam się na Cellulit wpływa wiele czynników, dieta, ruch ale też pielęgnacja skóry. Jeśli chodzi o samą pielęgnacje to sama w domu masuję części ciała gąbką specjalną oraz wklepuje odżywcze kremy.

Sandra19809
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2016, 13:18

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

07 paź 2016, 13:38

Ktoś już tutaj wspominał o endermologii i ja się również dołączam do tej opinii - to świetny sposób, żeby sie pozbyć cellulitu, jak również ujędrnić skórę. Po ciąży przybrałam kilka kilogramów i niefajnie to wygladało. Zapisałam się dwa razy w tygodniu na aerobik plus właśnie raz w tygodniu chodziłam na endermologię. Nawet mój maz zauwazył różnicę :) A to już duuużo przy jego spostrzegawczości :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

12 paź 2016, 09:56

Masaże i kosmetyki jakie stosujemy, używamy na co dzień mają bardzo duże znaczenie, natomiast jeżeli chcemy się tak w 100% pozbyć cellulitu to jednak niezbędne będzie odwiedzenie profesjonalnego studia kosmetycznego lub gabinetu medycy estetycznej i zabieg laserem.

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

27 gru 2016, 21:10

Ja wielu rzeczy probowałam, ale cellulit nie znikał, dopiero pomogło mi laserowe jego usuwanie. W klinice Miracki w Warszawie miałam właśnie taki laserowy zabieg na uda i pupę. Efekt super po. Nie spodziewałam się aż tak dobrego. Jestem bardzo zadowolona!

BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

08 sty 2017, 23:34

Ja na cellulit stosuje masaz w polaczeniu z ulubionym ostatnio olejkiem - cynamonowym. Nie dosc, ze pieknie pachnie to skora faktycznie jest jedrniejsza :) W dobrej cenie znalazlam taki naturalny olejek cynamonowy z Maroko w sklepie online sekret piekna jak cos. Mozecie sprobowac, bo nie kosztuje wiele,a jest swietny :)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

31 sty 2017, 15:05

Dobrze wiedzieć :)

Olka93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2016, 11:14

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

01 lut 2017, 14:10

Ja się zgadzam z przedmówczyniami w kwestii działań "na kilku frontach". Tak jak już było wspomniane to trzeba pamiętać o odpowiedniej diecie i ruchu, bo bez tego efekty będą słabsze. No i ja bardzo polecam masaże, bo tak naprawdę w moim przypadku regularne ćwiczenia i zdrowe jedzenie nie wystarczyły. Mogę polecić Klinikę Kręg-Clinic w Poznaniu, gdzie korzystałam z masaży antycelulitowych. Według mnie to na celulit właśnie najlepszy jest zmasowany efekt. W kwestii diety i ruchu można działać samemu - jest mnóstwo informacji na ten temat w Internecie, ale na przykład jak wykonywać masaż, żeby był skuteczny już w moim przypadku wymagało ręki fachowca :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

07 lut 2017, 13:57

W 100% racja i zawsze piszę o tym w postach na forum. Z cellulitem można spokojnie walczyć na kilku frontach po przez dietę, aktywność fizyczną i regularne wizyty na basenie czy też zabiegi w salonach kosmetycznych i stosując kosmetyki z najwyższej półki, to wszystko wraz z upływem czasu pomoże nam zredukować cellulit.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

21 lut 2017, 15:24


Awatar użytkownika
Dagaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 30 lis 2015, 09:08

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

01 mar 2017, 09:36

ponoć domowe peelingi z kawy pomagają ;)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość