minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

19 gru 2016, 12:41

A jakieś wypełnienie? Ta skóra pod oczami jest jednak bardzo wrażliwa i pewnie trzeba z nią uważać. ja bym poszła na konsultację żeby mi lekarka dobrała zabieg

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

20 gru 2016, 15:56

Sama zastanawiałam się nad kwasem hialuronowym bo nawet pani w vesunie mi coś takiego między innymi proponowała więc zakładam że nie jest to zła opcja. Ja akurat wybrałam ten laser no ale co kto woli. Kasa raczej podobna

mortom1987
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 gru 2016, 09:01

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

29 gru 2016, 09:07

dużo dużo nawilżających kremów, z wiekiem nie wygrasz...

zuzannagas
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2016, 01:33

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

30 gru 2016, 01:37

Pielęgnacje warto zacząć zanim pojawią się zmarszczki

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

04 sty 2017, 12:07

A próbowałyście któregoś z tych zabiegów: http://estivance.pl/problemy-medyczne/lifting-bez-skalpela/?

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

07 sty 2017, 22:00

Ja mam kurze lapki, ktorych nie znosze. Tzn moge juz powiedziec, ze mialam, bo od dwoch miesiecy stosuje https://www.sekretpiekna.sklep.pl/pl/p/ ... zczek-/518 i jestem pare kurzych lapek mlodsza :) Swietna sprawa, niedrogie, trzeba tylko uwazac, bo moze podraznic. Ja stosuje go na oleje tak jak jest polecane na stronie sklepu i nic mnie nie podraznilo :)

paulink4
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 30 lis 2016, 22:09

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

15 lut 2017, 19:17

dużo dużo nawilżających kremów, z wiekiem nie wygrasz...
Masz rację, ale przez długi czas możesz go ładnie oszukiwać :-)
Mnie pomógł (i to dość znacząco akurat) koncentrat regenerujący pod oczy od Revitacell. Teraz nawet przy solidnym zmęczeniu nie jest to tak widoczne.

Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

27 lut 2017, 00:36

Pewnie, że zawsze warto zadbać, żeby mieć ładną cerę jak najdłużej :) W sumie tak na odległość czasami trudno radzić, zmarszki zmarszczkom nierówne, więc myślę, że zgłosić się na konsultacje do profesjonalnego gabinetu. Ja akurat robiłam peeling glikolowy w Epi-centrum w Warszawie. Co prawda zabieg trzeba powtarzać w seriach (u mnie 6) co dwa tygodnie, a po nich przez miesiąc nie powinno się opalać, więc najlepiej decydować się na peeling zimą. Niemniej na pewno warto, nie tylko pozbędziecie się zmarszczek, ale i pięknie oczyścicie skórę :)

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

28 lut 2017, 15:16

Ja skorzystałam z bezinwazyjnego sposoby wypełniania zmarszczek, mówię o wypełniaczu - fajna sprawa, bo naprawdę daje efekty. Co do miejsca zabiegu to ja wybrałam gabinet do którego mam stosunkowo blisko - Moją Estetykę w Rzeszowie, jestem bardzo zadowolona z tego miejsca, obsługa na najwyższym poziomie.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

14 mar 2017, 13:08

Oczywiście zmarszczki można wypełnić decydując się na zabieg w klinice medycyny estetycznej, natomiast możemy też spróbować innych metod w szczególności uwzględniając dobre kosmetyki naturalne, polecam kolagen dzięki któremu nasza cera odżyje, stanie się jędrna i nabierze odpowiedniego kolorytu. Kolagen również znakomicie wygładza zmarszczki.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość