kamik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2018, 19:58

Re: praca za granica

23 cze 2022, 23:25

Atrakcyjne oferty pracy w Niemczech można znaleźć w Agencji Pracy Mondi Polska. Praca na warunkach niemieckich z przypisanym opiekunem z agencji, który pomaga w załatwianiu formalności w urzędach jaki i poszukaniu mieszkania na czas pobytu.

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: praca za granica

26 cze 2022, 13:35

Jestem akurat w tak komfortowej sytuacji, że nie musze szukac zleceń, tylko mnie szukają ;p a konkretnie robi to agencja Nursecare z którą jeżdże juz dłuższy czas na zlecenia do opieki nad starszymi osobami. Agencja jest wypłacalna i sprawdzona. Mam zawsze pensje na czas, sa tez premie i co ważne mam pewność, że była, jest i będzie praca

cropecka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:03

Re: praca za granica

09 lut 2023, 17:13

Tak, tylko nie każdemu może pasować praca opiekunki lub pielęgniarki. Bo to się do tego sprowadza. Spora odpowiedzialność za drugą osobę. Nie dla mnie to na pewno. Już wolę coś takiego, jak oferuje Mondi Polska. Spokojna praca gdzieś na magazynie. Zrobię swoje i mam wolne. Kompletnie pusta głowa potem. A zarobki całkiem fajne, do tego dodatek mieszkaniowy, dodatek na dziecko. Oczywiście umowa w Niemczech, tam się płaci podatki, zbiera na emeryturę. Wiec bardzo na plus.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość